McDonalds

Tenforest

Guru
3. sep 2007
5.687
510
113
41
povsod malo
GOzk8TNXkAAS4FW.jpg
Vprašanje kdaj bodo lahko odprli ker imajo problem dobit uporabno dovoljenje, ker na upravnih enotah stavkajo.
Če ga dobijo bo zadnji dan šole odprt.
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.488
889
113
McD pravi, da po novem streže zgoraj brez. :evil:



Da ne bo pomote, pri pijačah po novem ne dobiš več pokrovčka in slamice.
Vse lepo in prav, samo naj ob tej novosti tudi prenehajo pretiravati pri ledu, ker pri taki količini ledu se sploh ne da piti.....
 
  • Žalosti me
Reactions: brane_new

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.995
2.525
113
Lublana
Obišči stran
Me vpraša "Kva boš not?" Mu rečem: "Vse, samo da ne boš izgube imel" :valjamse: Mi je pekočih reči notri nametal, da ga do železniške peš s cik cak tempom nisem pojedel... :fredi: Streznu me pa je! :aplauz:

Ne vem, če sem kdaj trezen stal v tisti vrsti... :bonk:


Horseburger. Vedno jedel sredi noči pijan, kot čepo_O. Noro dober!! Potem se pa enkrat trezen sredi dneva znajdem v Tivoliju pred kiskom. Naročim enako, kot neštetokrat prej. Nisem mogel verjeti, da mi je to kdaj koli bilo dobro. Itak vsega boga not, da mesa sploh okusiti nisem mogel, kruh pocast, kot žvečilni gumi...:oops1: V glavnem od takrat sem potem vedno manjkrat pijan šel na horsa. Nazadnje, več, kot 20 let nazaj.
 
  • Haha
Reactions: Kamele0N in Ador

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.995
2.525
113
Lublana
Obišči stran
Kdorkoli: zakaj je burger boljši od pleskavice v lepinji?
Hecno vprašanje, kot bi vprašal, zakaj je Naan sendvič boljši od jufke? Ali pa, zakaj je tortilja boljša od jufke? Saj vse troje enako zgleda.

Ni nujno, da je hamburger boljši. Mnogim paše eno ali drugo ali celo oboje ali pa nič od tega. Če ne boš sam probal sam, ne boš nikoli vedel.

Pleskavic jaz ne maram. Hamburgerje sem pa vedno imel zelo rad. (Ne Mcdonaldsove ali pa tistih poceni šiptarskih)

Razlika je v pripravi mesa, začimbe, priloge in tudi kruh v katerem je vse skupaj. Hamburger ni v lepinji kar je recimo zame velik plus.