McDonalds

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.282
2.533
113
v lokalni ostariji
Neki ga je verjetno res blo, sam če si hotu konjsko si mogu jest steak. Horse je bil pa obična pleska v bombeti in razlikoval se je od šiptarskega v tem, da je blo na voljo ogromno prilog. Nisi pa rabu vseh vzet. V glavnem neki je že bogl bit prav, če je bla vedno vrsta do Celovške.
V horseburgwrju je bilo (morda je še) konjsko meso. Ker je to pogruntavščina mesarja kersica ki ni imel kam z viskom konjskega mesa... Je pa najbrž % nizek.

Meni je najboljši z kislim zeljem.
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
7.098
3.433
113
V horseburgwrju je bilo (morda je še) konjsko meso. Ker je to pogruntavščina mesarja kersica ki ni imel kam z viskom konjskega mesa... Je pa najbrž % nizek.

Saj ne da piše na spletni strani Hot Horsa:

Pleskavica:

Konjsko ali žrebetovo meso do 80%, svinjska slanina do 20%, sol, začimbe, stabilizator: fosfat, konzervans: dekstroza, askorbinska kislina
Poreklo: SLOVENIJA

Ampak ne, vsi ste bolj pametni, sigurno laže pa ga inšpekcija še ni dobila.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.946
9.130
113
Saj ne da piše na spletni strani Hot Horsa:



Ampak ne, vsi ste bolj pametni, sigurno laže pa ga inšpekcija še ni dobila.
Bistvo je, da se s tem iz česa je pleskavioca večina ljudi, ki so obiskoval Tivoli ni ukvarjala. Tisti ki so koteli konjsko meso so hodil v Zeleno jamo, kjer je original mesarija še danes, cene pa višje kot konec 70tih, ko se je večina nad konjskim mesom še zgražala.
 

Tenforest

Guru
3. sep 2007
5.687
510
113
41
povsod malo

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.907
2.447
113
Sem šel na street view gledat. Hot horse se je pa ''razlezu''!
Krušič (!) z Vojkove si je pa finančno kar opomogel!
Dražje kot v '70 letih! WAW, le kaj je isto ceno obdržalo. Cca 55 let nazaj, pa da se takole spomniš? So ti strici povedali (Miško Kranjec)
Super Size me je mrtev. Le kdo normalno izgleda, če se tako striktno drži katerekoli prehrambnih navad.
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
7.098
3.433
113
GOzk8TNXkAAS4FW.jpg