McDonalds

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.137
5.803
113
blizu močvirne prestolnice
Glede samega mesa, se lahko vse skrije v primerjavi z domačim futrom, tako da ne nakladaj da je isto, res pa sam zakol ni glih prijeten, pa ga ne ruknemo nič pred tem! Si že probal domačega bikca brez silaže, da ne rečem krmil?
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Citat:
Uporabnik jaka6 pravi:
Jaz pa tole berem pa ne morem verjet da to še sploh kdo je
smile-1.gif

Me zanima, koliko časa kak "meščan" ne bi jedel mesa, če bi prisostvoval kolinam, ali pa dajanju iz kože kakega kozlička ali jagenčka.
evil.gif
A to ste zdaj kukr eni hudi desci, ker se upate pujsa držat in ne kozlate, ko ga odprejo? Potem pa taki rib ne jejo, ker se jim grauža.
Mene je bolj motilo, ko en tak korajžen ni črev opral, kot je treba in ko sem ga oplajbal, sem prec ratal pomehkužen meščan. Hvala za tako usrano kmečko moškost.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.903
33
113
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Glede samega mesa, se lahko vse skrije v primerjavi z domačim futrom, tako da ne nakladaj da je isto, res pa sam zakol ni glih prijeten, pa ga ne ruknemo nič pred tem! Si že probal domačega bikca brez silaže, da ne rečem krmil?

nisem govoril o kvaliteti mesa, ampak o kvaliteti življenja. seveda je domač futr dosti boljši.
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Citat:
Uporabnik MadMitch pravi:
Mene je bolj motilo, ko en tak korajžen ni črev opral, kot je treba in ko sem ga oplajbal, sem prec ratal pomehkužen meščan.
Tud ti si bil na enih zares čudnih kolinah. Pranje črev je namreč izključna domena žensk.

Glede prašiča in petih pijanih decov okoli njega: mogoče se je to res kdaj zgodilo, drugače pa prašič niti ne ve, da se kaj dogaja, razen v zadnji minuti. Prašič mora biti zaklan zelo hitro, drugače rata preveč divji (normalno) in zato tudi nevaren. Pa štihanje prašiča za vrat, no to je užitek zelo redkim, tudi mesarji ne marajo tega počet.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Ti je že Keber povedal-zate velja isto kot za msenjurja.
evil.gif


Ribe pa obožujem, še posebej svinjsko.
cheer.gif


Krvavice jem samo domače, ker sem 100%, da so čreva dobro oprana.
 

spenstar

Fizikalc
2. sep 2007
965
117
43
Kadarkoli so klali, se je tisti prasic drl vsaj 15 minut, tako da ne vem ce je to res hitra smrt.
confused-1.gif
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.446
-8.407
113
Da nisi "mal narobe" dojemal časa. Ko je vrat prerezan, prasec utihne v dveh minutkah.
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
15? Kar sem bil jaz, nikoli več kot minuto. Pujs izkrvavi zelo hitro.

Mam filing, da ste bili vsi na nekih res čudnih kolinah. Pravzaprav imam celo filing, da ste vsi močno raztegnili pojme glede pijanosti kruljenja in trajanja.
 

teapot

Pripravnik
29. apr 2012
267
0
16
"The time will come when men such as I will look upon the murder of animals as they now look on the murder of men."
Leonardo da Vinci
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.885
687
113
Mate pa res čudne koline nekateri al pa si to čudno predstavljate kako zgleda.
Vsaj ene 20l že prisostvujem na kolinah pa še nikol nismo spravil pijani prašiča zaklat. Sicer se čisto od začetka ne spomnim a vsaj 10l če ne več se prašič pri nas ne zakolje s tem da mu prerežeš vrat ampak s pištolo. Da ga pa navežeš in počiš pa ne traja 15 minut ampak max 3 do 4 minute. Pa še to večino časa vzame, da pujsa navežeš. Če gre gladko je v 2 minutah vsega konc, če ne že prej.
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Nisem vedel, da je govoril angleško.

Kakorkoli, brez bojazni. Velika večina sveta se ne sekira za zahodnjaške in indijske modne muhe.
wink-1.gif
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Uporabnik keber pravi:
15? Kar sem bil jaz, nikoli več kot minuto. Pujs izkrvavi zelo hitro.

Mam filing, da ste bili vsi na nekih res čudnih kolinah. Pravzaprav imam celo filing, da ste vsi močno raztegnili pojme glede pijanosti kruljenja in trajanja.

pač eni so občutljivi pa jim tista minuta zgleda ko 15
wink-1.gif


po moje se klanja ne veseli noben, pač se navadiš... Nam je bilo kar malo hudo zajce klat, delo je opravljal dedek, parkrat sem pomagal držat, pa se navadiš.... je bilo pa meso okusno pa lepo pusto, ni bilo problem jest (razen kake drobne kosti v ajmohtu).

postrvi sem pa sam lovil, trnek ali na roke, palec v gobec pa zlomit vrat... tak kot me je fotr naučil... ni bilo nobenga čustvenega konteksta pa še vedno mi niso prinesli postregli s tako dobro ribo kot je bila frišno ulovljena in spečena...

tudi pri klanju živine nisem nikoli videl kakega izživljanja ipd, pijanost pa je pač bla al pri klanju, al pa v lokalni oštariji če ni blo klanja....
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.752
5.690
113
Na Čopovi in Cankarjevi WC po 50 centov tudi za stranke.


Z McDonaldsa so nam potrdili, da imajo plačljive toalete na dveh lokacijah v Ljubljani, in sicer v prenovljeni restavraciji na Čopovi in v bližnji restavraciji na Cankarjevi.
»Obe restavraciji se nahajata na zelo frekvenčni lokaciji, z velikim pretokom ljudi, ki niso naši gostje, ampak restavracijo obiščejo samo za uporabo toalet, zato smo se na podlagi preteklih izkušenj odločili, da so le-te plačljive,« so pojasnili za Slovenske novice.
Dodali so, da je na lokacijah, kjer je pretok ljudi velik, plačljivost toalete »dokaj običajna praksa, saj te v restavracijah niso javne, ampak so namenjene gostom. Pred toaletami imamo v tej restavraciji na voljo dodatne umivalnike, kjer si gostje pred jedjo lahko seveda brezplačno umijejo roke, za uporabo toalet pa morajo zaenkrat plačati 0,50 €.«
Na vprašanje, zakaj gostom, ki so naročili hrano, ne izdajo kupona za brezplačno uporabo toaletnih prostorov, pa pravijo: »Zaradi zahtevnosti našega globalnega softwarja zaenkrat gost v zameno za plačilo toalet še ne more uporabiti vavčerja, se pa trudimo, da bo ta sistem čim prej vpeljan.«
 
  • Haha
Reactions: trance0 in motofrik

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.916
3.437
113
40
Lj
McDonalds se itak več ne splača, ker so cene postale gurmanske. 4€ za en "small" Mac, give me a break. Za ta denar dobiš burek kjer se naješ ene 3x več kot od tistega 50g kosa mesa, če mu to sploh lahko rečeš.