LG vs PHILIPS vs SAMSUNG

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
Citat:
Uporabnik sylver pravi:
Citat:
Uporabnik Karakala pravi:
boli me k.. za slo meni na tv,jaz sem kupil samsunga, zato, ker ima boljse perfomanse kot druge znamke v tem cenovnem razredu. vsak vsaj malo izobrazen razume anglesko, ce ne pa hrvasko. smisel tv-ja ni v meniju ampak vse drugo.

Se strinjam s tabo, ampak mi želimo sam oto povedat, da če uvoznik OBLJUBLJA že 7 let, da bodo uvedli SLO meni in tega po sedmih letih še niso - je to res žalostno in neodgovorno.

Drugače pa ja - Samsung tv rulz
cheer.gif

Tu bi te malo popravil - Samsung Austrija ( ki pokriva Slovenijo ) obljublja našim uvoznikom že 7 let SLO meni - Jodlarji kot jodlarji
wink-1.gif
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.744
799
113
toti Maribor
why still not in the Slovenian language menu

Dear Mr xxx,

the OSD menu supports 25 european languages.

Please change the language in the language menu:

Menu - Setup - Language
13.gif
 

toshiba

Zelenc'
15. dec 2010
18
0
1
Tukaj je ena dobra stran, kjer ocenjujejo TV-je..ker vidim, da eni znamke svojih TV-jev kujejo v nebo, druge pa popljuvate, predlagam, da si preberete te teste! Upam, da vam nemščina ne dela težav..

Na prvem mestu pri 40 - 47 zoll pa je nihče drug kot Samsung! Kako zanimivo..in to s črno barvo, ki bi naj bila siva?!
ne-ne-1.gif

Ocenjevalo ga je 14 razl. spletnih strani, revij.. (75% ocene) + mnenja 139 uporabnikov (25% ocene)..

http://www.testsieger.de/k3158/audio-video-und-tv/tv-und-beamer/lcd-tv-40-47-zoll.html

lp
 
Nazadnje urejeno:

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Citat:
Uporabnik zakon pravi:
why still not in the Slovenian language menu

Dear Mr xxx,

the OSD menu supports 25 european languages.

Please change the language in the language menu:

Menu - Setup - Language
13.gif

A to je odgovor, ki si ga prejel?
Pa oni sploh razumejo, kaj zahteva vprašanje?
grims-1.gif
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.744
799
113
toti Maribor
Piši kao što govoriš, so nas učili. Kdor hoče razumeti razume. Ja to je odgovor, ki so ga poslali. Če ne bi razumeli me ne bi pošiljali v language menu. Slovenia pa je Slovenia v vseh jezikih.
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Zakon: dej jim napiši, da ne sprašuješ za Slovaško, ampak za SLOVENIJO
smile-1.gif


In Slovakia - people talk Slovakian language.
In Slovenia - people talk SlovEnian language.

smile-1.gif


p.s. ampak res bi se Slovenija morala preimenovati v nekaj drugega, da nas bodo nehali mešat.
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Slovaki svoji zemljici pravijo Slovensko. Najbrz si lahko predstavljas, da jodlar (ali se bolj verjetno: kaksen Indijec v tech support centru za cel svet) ne ve kje je kaj.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.621
208
63
Kranj
Ostati bi morali YU....pa nas bi poznal celi svet.

fak 40C650 samo 570-600€
bonk.gif


da ne omenim 40C652 800
uf-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

toshiba

Zelenc'
15. dec 2010
18
0
1
Danes sem dobil nov Samsung 32c650, ravnokar ga odpakiral in se sestavil ter vklopil, pokazala pa se je naslednja slika?!?
h1l-Samsun.jpg
[/img]
Kupil sem pa ga v Mediamarketu..zgleda kot daje ekran poškodovan ali je kaj drugega
13.gif


..pa računa tudi nisem dobil zraven?
lp
 
Nazadnje urejeno:

toshiba

Zelenc'
15. dec 2010
18
0
1
Tv sem prejel po pošti (TNT)..plačal sem modelu, ki je pripeljal tv..po plačilu pa dobil nek odrezek "Specifikacija prejete gotovine"...
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.857
390
83
Navadno je račun potem prilepljen na karton ali pa pride naknadno po pošti.
 

toshiba

Zelenc'
15. dec 2010
18
0
1
A ima kdo kakšne izkušnje pri uveljavljanju garancije v Mediamarketu? Ker na spletni strani ni nobenih informacij?! Za popizdit! ;o(((