LG vs PHILIPS vs SAMSUNG

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
Citat:
Uporabnik lipan pravi:
Res je sramota za samsung uvoznika,da po tolikih letih ne uredi zadeve z podnapisi in umestitve Slovenije v menije kateri so nujno potrebni za normalno funkcijoniranje tvja.Saj ko gledaš kater države so vse zajete se vprašam,kje smo že mi??
Tako,da še enkrat lahko rečem:poden od slo samsung uvoznika!!

S Samsungom se "nategujemo" že minimalno 7 let glede umestitve SLO menija v njihove produkte - vsako leto obljubijo firmware do konca leta ! Očitno smo za njih še vedno "kmeti" - ko sem jim razložil, da tudi v SLO imamo alsfalt na cesti in da smo uvedli DVB-C nekaj let prej kot recimo "razvita" Nemčija so me samo debelo poslušali ! Boli njih ku*** za nas Slovenčke.
 

lipan

Pripravnik
4. sep 2007
200
0
16
NIč,bom zapakiral zadevo in jo vrnil prodajalcu!
Se ne mislim ubadat z vsemi možnimi tipkami na daljincu.
 

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
Citat:
Uporabnik lipan pravi:
NIč,bom zapakiral zadevo in jo vrnil prodajalcu!
Se ne mislim ubadat z vsemi možnimi tipkami na daljincu.

Si prebral, kaj sem napisal ? V meniju nastavi primarni podnapis na Slovaška, in ker program ne bo našel slovaškega podnapisa bo "skočil" na slovenskega ! Tak mam jaz nastavljeno in deluje brez problema !

Lahko pa nabaviš zunanji DVB-C sprejemnik ( npr. Ciscota in se ti bodo podnapisi vklapljali brez problema - te bo pa vse ostalo zajebavalo ).

TV pa lahko vrneš le, če ti je prodajalec rekel, da TV vsebuje SLO meni ( drugo je, če si ga kupil preko spletne prodjalne ) !
 
Nazadnje urejeno:

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
Pusti tega samsunga ,zakaj si sploh kupoval to ,vrni prodajalcu in si vzemi kaj boljšega .Vedno so problemi s samsungom nikoli konca .Ni vreden svojega denarja .
 

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
Mogoče zato, ker je na prvem mestu ( v svetovnem merilu ) ?
wink-1.gif
 

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
Za mene niso bedarije to če samsung ni zmožen narediti dober model .Samo uporabnike nategujejo .Lastnosti ali specifikacije niso realne pri samsungu.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.744
799
113
toti Maribor
Vse kar sem potreboval pri TV-ju sem našel žal samo pri Samungu in to LE32C652. Tako, da jaz nebi kar tako pljuval po samsungu. Če ima TV slovenski menu, še ne pomeni, da je dober. Preden pa popljuvaš katero koli znamko, bi bilo zaželjeno, da to tudi argumentiraš z konkretnim primerom.
 

mamomu

gps navigator
21. jul 2007
2.493
0
36
53
Varoš!
in kaj od lastnostih po specifikaciji ni realno? A to, da lahko če si malo iznajdliv vklopiš funkcije ki so namenjene modeli C750 ( snemalnik, time shift,... )?
 

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
Citat:
Uporabnik TUPLI pravi:
Za mene niso bedarije to če samsung ni zmožen narediti dober model .Samo uporabnike nategujejo .Lastnosti ali specifikacije niso realne pri samsungu.

Važen je končni produkt ( slika / uporabnost ) ne pa specifikacije !
Al ti še vedno kupuješ TV po navedenih miljonih kontrasta ?
 
Nazadnje urejeno:

lipan

Pripravnik
4. sep 2007
200
0
16
Kot prvo ko gledaš v ekran pri samsungu je skoraj kot bi se gledal v ogledalo.
Drugo ni problem glede menijev v slo temveč podnapisov na digitalnih dvbc kanalih.
Ne bom trdil,da je samsung slab a, o uvozniku ne mislim zgubljati besed!
bonk.gif

Kar se tiče primarnih jezikov sem probal že skoraj vse varijante tako,da....
confused-1.gif
 

mamomu

gps navigator
21. jul 2007
2.493
0
36
53
Varoš!
- pri C652 ni skoraj nobenih odbojev v ekranu. Si ti videl kakšnega novega LG-ja že?? Ker pol bi komaj videl kaj je odboj.
- ma kaj ti je res teško nastavit na Slovaško? Ti pridem jaz nastavit??
- kaj ima uvoznik s kvaliteto TV-jev? Ti kupiš uvoznika ali tv??
 

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
Pri samsungu je črna - sive barve .Pri lg je pa črna - črne barve .Ostalo pa ,še bi se dalo naštevati ampak ne bom,ker se lahko samo še inšpekcija vmeša nad samsungom.
 

lipan

Pripravnik
4. sep 2007
200
0
16
Pri primarnih in pri sekundarnih nastavitvah sem podnapise nastavil na Slovaško res,da na daljincu direktno v meniju a tu nevem v čem bi bila razlika.
OSD imam nastavljen na Hrvaško državo,pa Slovenija.
Uvoznik bi moral priskrbet v toliko letih ustrezen suport SLOVENSKIM uporabnikom,saj če to ne bi veljalo bi skrbel samsung samo za angleško govorno področje in pika.
Msli de je nekaj odvisno tudi od kabelskega ponudnika,ali se motim?
Drugač pa mamomu vseeno hvala.