LG vs PHILIPS vs SAMSUNG

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.657
219
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
Citat:
Uporabnik predator pravi:
Citat:
Uporabnik DizzyReed pravi:
eno vprašanje glede mojega Philipsa (Philips 32PFL5405H/12) - se da nastavit kanale po moji vrsti, ne kot jo je določil TV sam? sprejemam na sobno anteno.
Si prebral navodila? KLIK (PDF) stran 30

verjel ali ne, navodil v taki obliki sploh ni zraven - so navodila za Quick Start in za uporabo daljinca, to je pa to. ker te ob inštalaciji TV vodi sam, plus da je več ali manj vse na TV-ju, edino tega nisem našel ...
tongue-1.gif


hvala!!
smile-1.gif
 

BooStJaN

Zelenc'
15. dec 2010
3
0
1
hey,

zanima me, če je kdo kupil samsunga le40c652 pri trgovini EnaA in če je ta model pri tej trgovini namenjen slovenskemu trgu?

lp
 
Nazadnje urejeno:

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
hey.
Jaz ga nisem kupil pri EnaA, model, ki ga prodajajo pri njih je za slovenski trg (sice rjih lahko pokličeš in vprašaš), ampak sigurno je, ker vse te spletne trgovine imajo slovenske dobavitelje (po zakonu morda?).

Jaz sem svojo kupil pri nakupovanje .net in je 100% za slo trg.
 

balts

Pripravnik
1. sep 2009
166
0
16
Dizzy: ni navodil zato, ker imaš "digitalna navodila" že shranjena v TV-ju pod Home -> Help.
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.803
438
83
Je že kdo kupil kaj pri Kupipoceni.si? Tam sem namreč zasledil najnižjo ceno Samsunga 40C630 za 601 EUR (http://www.kupipoceni.si/lcd-sprejemnik-samsung-le40c630-p-12525.php). Kakšne izkušnje imate s to trgovino? Je možno kupit Samsunga kje ceneje?
 

toshiba

Zelenc'
15. dec 2010
18
0
1
Citat:
Uporabnik DognerDJ pravi:
SLO model ( Samsung C ) more imet končnico ***XC
A so pri modelu Samsung le32C650 potem kakšne težave, ker kao ni SLO model? Ker zdaj imajo ta model pri mediamarketu za 500eur..
lp
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Ne nobenih težav ni pri temu. c650 in c652 je razlika samo v barvi ohišja tvja (en ima malček svetlejše ohišje od drugega).

So pa načeloma c652 modeli za naš trg, ampak tudi če kupiš c650 ne bo nič narobe. Važno da imaš garancijo in račun, ki ju dobiš ob nakupu tvja v mediamarketu.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.744
799
113
toti Maribor
Ko sem jaz kupoval C652 je bil najcenejši pri nakupovanje.net.
Za LExC652 je na voljo novi Firmware 3005. Po nadgradnji je potrebno za snemanje ponovno nastavit.
 

lipan

Pripravnik
4. sep 2007
200
0
16
Kupil sem samsunga 32C5100
Imam sledeč problem:pri izbiri podnapisov pri digitalnih programih izbiram med podnapisi in seved ker slovenskih ni izberem neznani. vse lepo in prav pokažejo se slo podnapisi, a ko se premaknem na nalednji program in se nato vrnem nazaj podnapisi izginejo oziroma so angleški.
Očitno se tv ne zapomni mojih nastavitev. Ima kdo kakšno rešitev ???
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.744
799
113
toti Maribor
Zato pa je na pilotu tipka Subt. Pri nekaterih programih moraš imeti nastavljeno na Glavni, pri drugih pa na Nedefinirano.
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Citat:
Uporabnik zakon pravi:
Ko sem jaz kupoval C652 je bil najcenejši pri nakupovanje.net.
Za LExC652 je na voljo novi Firmware 3005. Po nadgradnji je potrebno za snemanje ponovno nastavit.

Če prav razumem, si nadgradil FW in še en krat omogočil PVR in deluje tudi na novem FWju?

Je kej sprememb pri novem FWju? Morda slo jezik?
grin1.gif
 

lipan

Pripravnik
4. sep 2007
200
0
16
Citat:
Uporabnik zakon pravi:
Zato pa je na pilotu tipka Subt. Pri nekaterih programih moraš imeti nastavljeno na Glavni, pri drugih pa na Nedefinirano.
Problem ni v tem,da se podnapisi nebi dali nastavit na slo.
Problem je v tem,da si tv ne zapomni nastavitev ob prekolpu saj je zelo moteče ob vsakem,preklopu še dodatno šarit po tipkah in nastavljat ustrezen podnapise.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.744
799
113
toti Maribor
Prav si razumel. Kar se tiče sprememb, pa jih jaz nisem opazil. Tudi SLO jezika ne. Najprej sem iz USB-ja naložil nov firmware in počakal, da se je TV ponovno prižgal. Razen, če se je nadgrajeval ponoči, ker je nastavljeno 2 uri po mirovanju in zjutraj nisem nič preverjal.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.744
799
113
toti Maribor
Slovaška
sprasujem se.gif
Pa ne mi rečt, da nas je Samsung zamenjal za Slovaško. Kaj pa se bo zgodilo, če bodo imeli tudi slovaške podnapise. Zakaj pa meni recimo na DOQ programu ne predvaja SLO podnapisov, ampak samo HR in SRB.
 

vogel

Majstr
1. sep 2007
1.528
266
83
@Dizzy: Seveda se da. Pritisneš Home tipko, greš na "kanale". Tam pa pritisneš spodnjo tipko na smernih tipkah. Odpre se ti nov meni, kjer daš preurejanje kanalov. Izbereš kanal, ki bi ga rad prestavil z tipko ok, in ga neseš tja, kjer bi ga rad imel, ter spet pritisneš OK tipko.

Pri philipsu je tako, da ti ne naredi dve ločeni listi za digitalne in analogne programe, tako da lahko programe poljubno "mešaš".
 

lipan

Pripravnik
4. sep 2007
200
0
16
Res je sramota za samsung uvoznika,da po tolikih letih ne uredi zadeve z podnapisi in umestitve Slovenije v menije kateri so nujno potrebni za normalno funkcijoniranje tvja.Saj ko gledaš kater države so vse zajete se vprašam,kje smo že mi??
Tako,da še enkrat lahko rečem:poden od slo samsung uvoznika!!
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Še dobro, da smo že 5 let v EU
smile-1.gif


Na nobenem področju nas ne jemljejo resno, mi smo 0 za njih, smo ena majhna državica, katera propada...

Brezveze o temu govorit, ker ne bomo ničesar dosegli...