Lepote multikulturnosti 3

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.848
14.680
113
Isto velja zate.:gorjaca: Sicer pa, kdo si pa ti, da me boš utiševal, kadar napišem kaj, kar ti ne paše? :evil:

Seveda isto velja zame ampak jaz ne pišem debilnih relativizacij kot ti temveč zagovarjam mnenje s katerim se strinja tudi vodstvo nemške policije. In ne gre za to, da bi te utišal, ker meni nekaj ne paše ampak ker, kot že omenjeno, pišeš debilne relativizacije, ki imajo z realnim svetom skupnega natanko nič ter s tem posredno zagovarjaš problematike.
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Seveda isto velja zame ampak jaz ne pišem debilnih relativizacij kot ti temveč zagovarjam mnenje s katerim se strinja tudi vodstvo nemške policije. In ne gre za to, da bi te utišal, ker meni nekaj ne paše ampak ker, kot že omenjeno, pišeš debilne relativizacije, ki imajo z realnim svetom skupnega natanko nič ter s tem posredno zagovarjaš problematike.
Zate smo vsi, ki ne delimo istega mnenja s tabo debilni.
Se ti zdi takšno javno etiketiranje primerno za na forum? Veš kaj pomeni pojem forum in čemu so forumi namenjeni?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.848
14.680
113
Zate smo vsi, ki ne delimo istega mnenja s tabo debilni.

Nikjer nisem napisal tega. Nikjer in nikoli. Če pa nekomu rečem, da je piše debilne relativizacije se pa beseda debilno nanaša na relativizacijo in ne na pisca.
Prosim, da mi ne odgovarjaš v kolikor nimaš česa pametnega za napisat na temo debate topica, trollaj naprej kje drugje.
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Nikjer nisem napisal tega. Nikjer in nikoli. Če pa nekomu rečem, da je piše debilne relativizacije se pa beseda debilno nanaša na relativizacijo in ne na pisca.
Prosim, da mi ne odgovarjaš v kolikor nimaš česa pametnega za napisat na temo debate topica, trollaj naprej kje drugje.
Se opravičujem.
Torej, vsakdo kdor ni istega mnenja kot ti in kdor se ne strinja s tabo, piše debilne relativizacije ali trolla.
 

muho

Majstr
6. feb 2019
858
335
63
Sama dodana vrednost:
(prevajalci za kri_migrante)
D0gDsGLWoAE-5g9.jpg
Zakaj pa sirskega frizerja ne vzamejo na šiht, da mora revež na črno strič in travo prodajat
 
  • Všeč mi je
Reactions: Mr_Wolf

muho

Majstr
6. feb 2019
858
335
63
Zate smo vsi, ki ne delimo istega mnenja s tabo debilni.
Se ti zdi takšno javno etiketiranje primerno za na forum? Veš kaj pomeni pojem forum in čemu so forumi namenjeni?
Debilnež je človek, ki stopi v kletko z divjimi zvermi, kako pa pravimo človeku, ki hoče divje zveri v svoji hiši pa ne vem.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Pravzaprav tale tudi ni kot pravijo nikogar ubil, ni obtožen nobenega napakda, je samo pozival da napadajo ZDA in zahodne zaveznike, pa zanj ponujajo miljon nagrade.
https://novice.svet24.si/clanek/novice/svet/5c78e284384e4/ponujajo-milijon-za-informacije-o-bin-ladnovem-sinu?utm_source=Midas&utm_medium=Widget&utm_campaign=Razmjena+prometa

A niso tiste ženske tudi pozivale k napadom?
Potem bi naj bili tudi nekateri Slovenci izbrani na Zlovenija kazensko odgovorni za pozivanje k ubijanju migrantov?
In ne, ne enačim enih in drugih, razmišljam samo kaj pomeni javno novačenje, pozivanje ali hujskanje.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Pravzaprav tale tudi ni kot pravijo nikogar ubil, ni obtožen nobenega napakda, je samo pozival da napadajo ZDA in zahodne zaveznike, pa zanj ponujajo miljon nagrade.
https://novice.svet24.si/clanek/novice/svet/5c78e284384e4/ponujajo-milijon-za-informacije-o-bin-ladnovem-sinu?utm_source=Midas&utm_medium=Widget&utm_campaign=Razmjena+prometa

A niso tiste ženske tudi pozivale k napadom?
Ponujajo milijon nagrade za informacije o njemu. Morda mu hočejo samo povedati, kje so pokopali fotra. :) Kolikor vem so se tiste ženske samo zaljubile v isisovega zapeljivca in odšle, da se z njim poročijo. Klene Slovenke so pa v tiste konce pošiljale samo denar. :obesise:
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.945
59
113
to je kot holivud! zdej se bojijo mascevalnega sina.

zdele bojo mal po venezueli ropotal, pol se bo pa ze sled za sinom nasla, sam se ne vejo kje tocno bo, odvisno kdo jim bo bolj z nafto drekal... trump ze naprej razmislja... saj je vendar glavca!
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.