Lepote multikulturnosti 3

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.843
14.666
113
Ma nima veze kdo ga plača v kolikor zadeva ne služi svojemu namenu. In glede na mantro ekstremnih levičarjev o odprtih mejah in kako zidovi ne morejo ustaviti ljudi pri prehajanju določenega območja je toliko bolj zabavno, ko se njihov glavni financministr skriva za zidovi pa ni važno pred kom:aplauz:
 
Nazadnje urejeno:

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Ma nima veze kdo ga plača v kolikor zadeva ne služi svojemu namenu. In glede na mantro ekstremnih levičarjev o odprtih mejah in kako zidovi ne morejo ustaviti ljudi pri prehajanju določenega območja je toliko bolj zabavno, ko se njihov glavni financministr skriva za zidovi pa ni važno pred kom:aplauz:
Kdo ali kaj je to ekstremni levičar?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.843
14.666
113
Kdo ali kaj je to ekstremni levičar?

Izvoliš:
ekstremni levičar
A person that appears to be behaving deliberately obtuse in regards to politics, but in fact actually believes simplistic or inaccurate left-wing spin as total fact. They are frequently found on online forums and can often be spotted by overuse of capitilisation and the use of the word, "FACT".

A ekstremni levičar is incapable and unwilling to understand anything that is politically complex and struggle to comprehend any other viewpoint. Anyone with an alternative viewpoint to a ekstremni levičar, will expect to receive abuse and name-calling, despite the possibility that following ekstremni levičar dogma would result in total ruin of a country. Debate with a ekstremni levičar is entirely impossible - especially when any application of logic is required.

A ekstremni levičar will usually believe they are liberal minded despite being able to comprehend the basics of liberalism or any merits of economic liberalism.

Leftards will often group together into self congratulatory groups which often leads to a worsening of the mental condition.
ekstremni levičar: "Everyone should be given a weekly allowance by the govt, so that we can abolish work and live happily ever after"

Normal Person: "But if no-one worked, where would the money come from to give out to everyone?"

ekstremni levičar; "Shut up you Nazi - You're clearly an evil tw*t. They should just take it from the bankers and the corporations"

Normal Person: "Sorry, I didn't realise I was talking to a ekstremni levičar"

V I R : https://www.urbandictionary.com/define.php?term=ekstremni levičar
 
  • Všeč mi je
Reactions: tomi

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.843
14.666
113
Vsak, ki ni tako fanatičen vernik SDS, kot je Žan Mahnič.

Nope, narobe. Sem prilepil obrazložitev iz urbanega slovarja, ki ga ni spisal nihče, ki bi bil blizu SDSa na katerega vsi takoj pomislite, ko kdo napiše nekaj bolj v smislu proti levičarjem. Izvoli si prebrati in se izobraziti :zmaga:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.843
14.666
113
Nope, nimam več časa za pisanje obrazložitev tebi. Že za prešjno sem porabil nekaj časa, ki bi ga lahko porabil za kaj veliko bolj uporabnega, kot pa da g00glam namesto tebe.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.843
14.666
113
Peterson_Newman.jpg


Kot v večini primerov si me "narobe razumela". In žal tako kot povsod drugje tudi na Alterju ekstremnih levičarjev ne manjka :jok: Da te pa veselijo neresnična dejstva pa spet ni prav nič novega. Upam, da se to kdaj spremeni in da prideš v stik z realnostjo :srce:
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.823
5.737
113
Nope, narobe. Sem prilepil obrazložitev iz urbanega slovarja, ki ga ni spisal nihče, ki bi bil blizu SDSa na katerega vsi takoj pomislite, ko kdo napiše nekaj bolj v smislu proti levičarjem. Izvoli si prebrati in se izobraziti :zmaga:
Ti si še pri slovarju, jaz sem ti razložil že naslednjo stopnjo. Ali pri nas razen Žana in njegovega ožjega kroga simpatizerjev kdo uporablja ta izraz?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Peter Klepec
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.