Lepote multikulturnosti 3

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.399
15.368
113
Aja naslednjo stopnjo si mi razložil, okej, tenks :aplauz::zmaga:

In čist resno - ja, marsikdo izved sds kroga. Jaz recimo pa še morje drugih. Z razlogom.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
Očitno imam izjemno srečo, da jih ne spremljam in se jim dogaja v njihovem balončku.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.399
15.368
113
:aplauz:

No tu bi se spet dalo na dolgo in široko debatirat kdo ima srečo in pa kdo živi v svojem svetu ali balončku, kot si se izrazil. A veš ekstremni levičar namreč ni oznaka, ki bi bila uporabljana zgolj s strani skrajnega desničarja, kot radi nekateri nakazujete, ampak jo uporabljajo (poleg desničarjev seveda, ne oporekam) tudi ogromno normalno dojemljivih ljudi, katerim so premnoge izjave ekstremnih levičarjev direktne žalitve zdravega razuma in logike. Se jih hitro najde tudi na temu forumu, vse prej omenjeno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: muho

cappy

Guru
8. apr 2010
8.157
4.485
113
Očitno imam izjemno srečo, da jih ne spremljam in se jim dogaja v njihovem balončku.
O balončku bi imel ti največ za povedat saj živiš v enem izmed njih.
Samo svoje poste ter linke poglej.
Zadnje aferice si prespal? Ali si se le delal neumnega in jih nisi linkal? Tam sem videl od šarca eno blesavo prigodo pa ne samo linkal, še par stavkov dodal v poševni pisavi. Model ,resno? Tud temu ližeš rit?
Kaj ni bil Cerar dovolj da vidiš da si spet na suho nategnjen?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.855
5.616
113
Zadnji stavek je "znate li nešto više o temi ili želite projaviti grešku u tekstu"....sampovem :p
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.399
15.368
113
Zadnji stavek je "znate li nešto više o temi ili želite projaviti grešku u tekstu"....sampovem :p

Glede na kompletno zavajanje članka v smislu zakaj sprejemajo migrante, če so pa proti migrantom je zih ciljala na tegale: "Stoga, bi, zaključuju oporbeni političari, Orbanova vlada trebala kazniti samu sebe." Sam povem :fredi::p
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Fino je, če se članek prebere v celoti. Protimigrantska vlada naskrivaj sprejema migrante - Madžare iz Venezuele, lokalno prebivalstvo pa v kraju, kamor so jih naselili, panično kliče policijo, ker da se po ulicah sprehajajo črnci.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.