Lepote multikulturnosti 3

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Drugi viri pa pišejo, da se je punca rodila nekaj mesecev potem, ko foter ni bil več diplomat. In očitno je imela ameriški potni list, če ga je lahko zažgala. Seveda, če endvatri spet ne naklada.
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
Torej je Pompeo odločil da jo ne bodo sprejeli in ne odloča Trumpov tvit.
Kar sem pa citiral je pa original murgle đihad press .
 

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Tole me malo spominja na naše izbrisane.
Niso hoteli državljanstva, potem ko so videli, da je njihova stara domovina v razsulu, bi bili pa vsi Slovenci.
 
  • Všeč mi je
Reactions: muho

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.209
5.865
113
blizu močvirne prestolnice
[B]Raheem Kassam[/B]‏Verified account @[B]RaheemKassam[/B] 10h10 hours ago
More

Raheem Kassam Retweeted Mohammed Shafiq


A Muslim activist in the UK is taking responsibility for having Tommy Robinson and others purged from social media over the past 24 hours. Evidence that censorious, self-appointed, Muslim "community activists" are pushing the West towards totalitarian impulses. Share...
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.852
5.761
113
pakistan.jpg
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.854
14.688
113
Nisem pozabil :rolleyes:

Aja doživljenski zapor je dobil, super fenomenalno ej, zelo verjetno je to Mariji povrnilo življenje a ne.... NOT.
Če bi se pa problem masovnih migracij reševalo na boljši način kot se ga dejansko, bi pa bila najverjetneje dejansko živa.

:zavijazocmi:
Even the leader of the German Police Union blamed Angela Merkel as he said that Ladenburger’s death would have been prevented without her open door policy.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: muho

muho

Majstr
6. feb 2019
858
335
63
Po mojem dojemanje je večja krivda na vesti velkamerjev kot na zločincu samem, ker on je pač tak, kakršen je in nihče nikoli ga ne bo spremenil.
...če prinese v hišo tempirano bombo, bomo za mrtve krivili bombo ali prinašalca? Prinašalec bo verjetno res reku, ja kaj sem pa vedu, da lahko bomba koga ubije, ampak bo kljub temu :obesise:
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Aja doživljenski zapor je dobil, super fenomenalno ej, zelo verjetno je to Mariji povrnilo življenje a ne.... NOT.
Če bi se pa problem masovnih migracij reševalo na boljši način kot se ga dejansko, bi pa bila najverjetneje dejansko živa.

:zavijazocmi:
Ali pa bi jo morda fental kak modrooki in svetlolasi arijec, samo o tem ne bi pisal noben cajteng
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.