Kolesarstvo 24

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.355
212
63
Tudi sam imam Edge 1040 in je pač top zadeva, kot je za pričakovati v tem rangu. Velik ekran, nenormalno dobra baterija, funkcij več kot bi si jih lahko želel... Lažje bo kaj pokomentirati, če določiš rang v katerem iščeš napravo.
 

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.467
1.844
113
na temni strani lune
Po pravici povedano, budget sem nekako razmišljal v rangu cca 500€ (računalnik). Senzorje že imam.

Potem sem gledal malce te review-e, pa že Bryton 420 dela praktično vse kar bi pravzaprav potreboval. Ajd malce naprednejša verzija so Bryton s500 ali celo s800. Da si zrišem pot na stravi, da mi pokaža kje zavit, koliko je do konca, pa eventuelno koliko klanca je še ostalo.

Nekih treningov in intervalov ne potrebujem, ker kolesarim ko imam čas in za lasten užitek (letos za sedaj malce manj kot 2k km).

Za sedaj tako nekako v smer Brytonov gledam.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.918
9.117
113
Moje mnenje, da se kdo ne upikne. Sem mel brytona, oziroma ga ma žena še zdaj. Bil zadovoljen. Pol je pa mulc našparu za Garmina in ko sem to probal, je razlika. Eno špila pogojno drugo pač špila. Vzel 530 v odhodu za 60% cene. Tud senzorji delujejo bolje kot brytonovi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: SpEkTr

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.467
1.844
113
na temni strani lune
Moje mnenje, da se kdo ne upikne. Sem mel brytona, oziroma ga ma žena še zdaj. Bil zadovoljen. Pol je pa mulc našparu za Garmina in ko sem to probal, je razlika. Eno špila pogojno drugo pač špila. Vzel 530 v odhodu za 60% cene. Tud senzorji delujejo bolje kot brytonovi.

Hvala za mnenje. Morda samo razlog, kaj je pri Garminu bolje od Brytona?
Predvidevam, da interface in kak app zna biti boljši pri garminu.

Meni osebno je sicer važno samo, da mi pokaže kam moram zaviti oz koliko km hriba z kakšnimi % so mi je še ostalo. Glavnino svojih fur planiram v stravi, pa mi je včasih malce tečno razmišljati kdaj in kam zaviti, pa koliko je še do konca......

Kot sem rekel, sedaj uporabljam kitajca Cycplus M1 z senzorji za kadenco, hitrost in srčni utrip. Pogrešam samo navigiranje. Ostalo je za moje potrebe več kot dovolj.
 

slojanez

Pripravnik
23. nov 2011
31
9
8
Hvala za mnenje. Morda samo razlog, kaj je pri Garminu bolje od Brytona?
Predvidevam, da interface in kak app zna biti boljši pri garminu.

Meni osebno je sicer važno samo, da mi pokaže kam moram zaviti oz koliko km hriba z kakšnimi % so mi je še ostalo. Glavnino svojih fur planiram v stravi, pa mi je včasih malce tečno razmišljati kdaj in kam zaviti, pa koliko je še do konca......

Kot sem rekel, sedaj uporabljam kitajca Cycplus M1 z senzorji za kadenco, hitrost in srčni utrip. Pogrešam samo navigiranje. Ostalo je za moje potrebe več kot dovolj.
Če nimaš potreb po treningih in rabiš navigacijo vzami a) če želiš velik ekran garmin explore2 (ali predhodnika explore 139€, b) 8xx (touchscreen) če ti je ok manjši zaslon.
druga varianta karoo, pAC odvisno od budgeta
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.577
1.380
113
Iskajoč brata
Hvala za odgovore, sem včeraj prižgal 10s po prihodu v cilj... bil je vedro vreme in smo bili zunaj...

Drugače pa, v sredo bo pokazatelj moči....

Aja, pa brez padcev ta teden Primož :cheer:
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.888
691
113
Kolk berem ga je Rogla spet položu. :zavijazocmi:
Kot sem reku bo največji uspeh na TDF, da se v prvem tednu ne razbije.