Ljubljana - brezvezno mesto?

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.955
9.635
113
Jah, ne vem no.
Na jugu Italije pozabiš denarnico na javnem mestu in te točno tam počaka. Z vsem noter. Probaj to recimo v Ljubljani narediti.
ravno to se je znancu zgodilo 14 dni nazaj v sarajevu. Naslednji dan je šel po njo, se je kelnar samo smejal. Noter pa imel par 100€...vse počakalo.
Za lj. neb bil ziher, tako kot si napisal.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

jello

Guru
22. sep 2008
9.769
3.624
113
Jah, ne vem no.
Na jugu Italije pozabiš denarnico na javnem mestu in te točno tam počaka. Z vsem noter. Probaj to recimo v Ljubljani narediti.
Jah, ne vem no. V 10 miljonskem mexico city ju sem na štadionu izgubil listek za hrambo foto opreme, ki sem jo pred vstopom moral oddat v hrambo. Ko sem jo hotel nazaj sem dobil odgovor sory my friend, da se brez listka lahko kar poslovim, ko me pocuka za rokav tip, ki je našel listek in tam čakal če pride kdo iskat in vprašal če je moj.

In kaj zdaj? Mehiški zapori so polni, kazni hude, ulice pa ne ravno med najbolj varnimi pod soncem.

Kaj ima vse skupaj veze z đankijem, ki mora mesečno nabrat tri jurje da preživi presodite sami. Nabral jih bo tako ali drugače, zlepa ali zgrda, ne glede na to kolikorat jih bo dobil po prstih.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.790
2.570
113
In mi bomo šli teptat travo.
bogi žužki.....
bug-bugs.gif