Ljubljana - brezvezno mesto?

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.159
5.817
113
blizu močvirne prestolnice
Od kozlanja, pretepov, nadlegovanj...do odtujitve trole in vožnje po Celovški z nepooblaščenim voznikom za volanom :fredi: Obdobje 25+ nazaj, ne naprej. Kar ne pomeni, da je tole na 6B sprejemljivo...če že moram dodati. Je pa najbrž zajeban bit fotr teh mladenk pa da ne padeš v "seek & destroy" režim.
To je vse res, pozabljaš pa da je bila za takimi scenami čefurjad. Torej migrantje oziroma otroci od migrantov.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Morgoth

mistique

Guru
16. jun 2009
13.315
1.070
113
Emona / Carnium
Moj sošolc Janez A., ni bil noben čefur. Mogoče je mel ADHD al kej podobnega, sam takrat nismo vedeli da to sploh obstaja...najbrž je bil zato tokrat tepen. Je pa bil pa srčen, zato sva bla pa tut prjatla. Bus (15) je pa res pohopsal en čapac...to si pa uganil iz prve :valjamse:
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.315
1.070
113
Emona / Carnium

Vse je pod kontrolo. So mu omejili gibanje...v skladu z mrtvo črko na papirju...
 
  • Žalosti me
Reactions: sixpower

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.827
14.636
113

Vse je pod kontrolo. So mu omejili gibanje...v skladu z mrtvo črko na papirju...
Torej, če prav razumem je tip je napadel dve mladoletnici, osnovnošolki in to ni dovolj za pripor, kaznovanje in izgon? Lepo, zelo lepo.

[L3ftardska relativizacija ON]
Brez pretiravanja oz. napihovanja scene in širjenja nestrpnosti prosim saj gre nedvomno za osamljen primer, poleg tega je pa verjetno v igri še kakšna duševna bolezen, če pa nič drugega pa tip pač enostavno ni vedel, da tega ne sme. Aja pa ne pozabit, da tudi državljani Slovenije napadajo osnovnošolke.
[L3ftardska relativizacija OFF]
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.789
5.715
113
Svobodno vbrizgavanje drog v Ljubljani.


V prestolnici je med uporabniki drog v porastu tako imenovana odprta scena. Gre za pojav, ko se uporabniki pred mimoidočimi ne skrivajo in drogo uživajo na javnih mestih, kar je ekipa N1 v ponedeljek dopoldne preverila na lastne oči. Prečesali smo več (tudi obljudenih) lokacij v Ljubljani, kjer smo naleteli na kupe igel in odvisnike, ki so si drogo vbrizgavali, pri tem pa pretirane pozornosti mimoidočim niso posvečali.
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
7.098
3.433
113
Ljudje javno uporabljajo drogo. V Ljubljani je vedno več kriminala, kakšni bodo vaši ukrepi?
- Najprej bomo spremenili uredbo o parku, da bo lahko tam koncert.
A bo to pomagalo?
- Na koncertih bo varnostna služba, varnostniki bodo poskrbeli, da tam ne boste imeli težav z migranti in uporabniki drog.

Podobno kot

Ljudje več dni čakajo po 10 ur na storitve JU, veliko jih nima zdravnika, nazadujemo v vseh pogledih, kaj boste naredili?
- Po hitrem postopku bomo uvedli, da bo postalo postavljanje spomenikov Hitlerju kaznivo.
Ampak v Sloveniji sploh ni spomenikov Hitlerju
- Ja, jasno želimo da tako tudi ostane.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.315
1.070
113
Emona / Carnium
Svobodno vbrizgavanje drog v Ljubljani.


V prestolnici je med uporabniki drog v porastu tako imenovana odprta scena. Gre za pojav, ko se uporabniki pred mimoidočimi ne skrivajo in drogo uživajo na javnih mestih, kar je ekipa N1 v ponedeljek dopoldne preverila na lastne oči. Prečesali smo več (tudi obljudenih) lokacij v Ljubljani, kjer smo naleteli na kupe igel in odvisnike, ki so si drogo vbrizgavali, pri tem pa pretirane pozornosti mimoidočim niso posvečali.
Sem na hitro pogledal in se mi zdi, da gre za stare "spote" narkomanov. Eden manj je na območju nekdanjega Kolizeja...kjer sedaj kraljuje palača Schellenburg.
V prispevku so pozabili omeniti še druge lokacije, kot so sejne sobe in stranišča poslovnih prostorov bančnih, finančnih in drugih gospodarskih subjektov ter prostori državne uprave, sodišč in podobno...Niso odpovedale institucije, ampak družbeni red.

Je pa res, da sem že videl "šmrkanje" z ograje na mostu čez Gradaščico, kjer je narkomanski par zelo glasno razpravljal o tem, kdo je komu dolžan 15€.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.906
2.447
113
1718878829236.png


Kaj da nisem videl?
Sexat ali da si nekaznovan za sex v javnosti?

p.s. doživel, ko si ti bil še enoceličar!
 
  • Haha
Reactions: Kamele0N

jello

Guru
22. sep 2008
9.768
3.624
113
Tako ali drugače mora vsak mesec nabrat kolikor potrebuje. Za družbo je bistveno ceneje če prejme socialno nadomestilo kot če isti znesek nabere s kaznivimi dejanji.