Kolesarstvo 2026

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.797
1.136
113
Nobeno presenečenje. Se je že lani na Touru pokazalo, da v ekipi ni več št. 1, potem pa še prihod Remca v ekipo.
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
5.104
1.521
113
Dal je sebi in nam veliko več kot je mislil sam in smo mislili mi... :zmaga:

Ja, saj smo vedeli, da se bo to "zlato" obdobje enkkrat zaključilo... In najbrž prihaja njegov (Primožev) zaključek.

Za konec pa "star prdec" še sebi in nam dokaže, da še vedno prekaša vso mladino... :evil:
 

irwin

Guru
13. mar 2008
2.064
702
113
Dal je sebi in nam veliko več kot je mislil sam in smo mislili mi... :zmaga:

Ja, saj smo vedeli, da se bo to "zlato" obdobje enkkrat zaključilo... In najbrž prihaja njegov (Primožev) zaključek.

Za konec pa "star prdec" še sebi in nam dokaže, da še vedno prekaša vso mladino... :evil:
Bil je PRVI Slovenec ki je zmagal enega od velih trojckov kolesarskega cirkusa. Ende