Kje ste se ga že vse "nametali"?

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Uporabnik mhmm pravi:
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Hočmo še!
nooooo.gif

Men je zanimivo brat, ker takih pizdarij ne počnem že vsaj 10 let.
pozdrav.gif
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.665
1.583
113
smo se ga enkrat napili na lent festivalu, pa en pijan do daske, pravi drugemu nič kaj manj pijanemu če bi ga domov peljal. Ja valda, vkurbla apnko, pa gremo. Na križišču, kjer je danes krožišče pri štuku in se zavija na most, mu oni zadaj dol pade sredi križišča. Se pelje dalje, nakar na drugi strani na studencih ugotovi da onega zadaj ni več
stupid-1.gif
 

pikica

Fizikalc
28. jan 2008
5.759
1
36
35
Citat:
Uporabnik alexx_ pravi:
hahahahahahaha
grin1.gif


podobna moji zgodbici na maturancu (crna gora). vsipani ko akse priemo v hotel, mene fukne po podu, pa zaspim... kolega sel na sekret, dumpnit, pa je zaspal na skolki
grin1.gif

zjutraj ko sem se zbudil pa gledal ki je, pa odprem vrata sekreta, pa oni se vedno na skoljki gor, v polozaju rodinovega misleca
grin1.gif

kopalnica pa pokozlana od tal pa do stropa
bonk.gif

pa zakaj ni blo pr men na maturancu podobnih pripetljajev? ok razn to da smo vsak večer VSI, k smo bli v sobi postlo falil in pol nas je na eni zakonski spalo 6+. udobje, ni kej. in ker nas je blo 6 notr, na balkonu pa dva stola, smo pač čez balkon splezal pa stole pokradl drugim
smile-1.gif
tenks god smo usi celi. aja pa lubenico smo iz prvega štuka vrgl...niti se ne spomnm zakaj

bo pa kmal absolvent padu pa spet kaka prigoda
smile-1.gif
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.322
952
113
Uf kje so ti cajti, ko smo se ga lahko brezbrižno nagonili do amena...

Kamp Belvedere nad Izolo, dopoldan s kolegom opaziva tablo za domače vino. Hitro pobaševa flaše, ki jih najdeva in se odpraviva do bajte, kjer naj bi prodajali vino. Rahlo opita, fejst zgovorna, strašno prijazno pozdraviva lastnika hiše, poveva da bi rada malo vina dobila, da sva videla v kempu tablo. Pove da ta tabla ni zanj, ampka da ravno tako lahko dobiva vino...
grin1.gif


Isti večer so doli v Simonovem zalivu špilali Tabujevci. Se okoli enih zjutri primajemo dol, varnostnik na obali teži za vstopnino. Pa mu rečem, da mi ne more računat, ko je pa še ene pol ure do konca koncerta, pa ded ne odstopi. Se s kolegom slečeva do boksarc, cunje dava babam, flaše fukneva v morje in smo lepo plavali mimo varnostnika...
grin1.gif
Bil je mraz in pihalo je, tako da namesto da bi mokre gate stran fuknu, sva jih šla sušit na WC. Preostanek večera sem z eno luštno deklico preživel na pomolu, drugi dan pa sem prehlad fasu...

Maturantski ples v CDju, fešta po celi Ljubljani, nabasni ko marije, se zjutraj odločimo, da gremo malo na Šubičko babnce pecat. Vsi še zrihtani, se postavimo pred vrata, od deklin zahtevamo cifre, od dedov pa 100 tolarjev.
grin1.gif
Isti dan smo še podirali rekord v paradi, tako da smo bili nabasani do šestih zvečer, od prejšnjega dopoldneva.

Na maturancu v Španiji, nabasani ko marije, kolega pelemo v sobo, ker ni mogel stat. Objame školjko, kozla in zaspi objet s školjko. Od kozlanja se drugemu želodec dvigne, in ker je bil skret zaseden sem mu predlagal, da naj kozla čez balkon...
grin1.gif
So bili zgleda navajeni...

Enkrat smo ga donfali ob Ljubljanici na plaži v Trnovem. Sem bil tako nabasan, da mi je Ljubljanica tekla v napačno smer. So bile pa fleten deklice iz oblikovne vedno poleg...
zmaga.gif
:

Za moj rojstni dan smo pri kolegu tolkli hammer-slammerje. Nato smo prišli do kafane, jest ves nabasan vozil (kafič 1 km stran) s čelado na glavi. Pridemo tja, vprašajo kaj delam s čelado na glavi, pa rečem, da nimam airbagov...
grin1.gif


Pred prakso sva s sošolcem šla na 0,5 travarice na tešče. Po fotrovsko...
shocked-1.gif


Teh dogodivščin je toliko...
redface-1.gif


Ko bil s to pametjo, ki jo imam sedaj, lahko še enkart 16 star...
evil.gif
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.322
952
113
Še ena:
Smo imeli ponovoletni žur... Sem začel piti đeka s kokakolo... Pa je flaša počasi šla, kokakola pa še hitreje...
grin1.gif
 

pikica

Fizikalc
28. jan 2008
5.759
1
36
35
ooo ja maturantski ples. prej še ene 3-4 lekadole uzela...pa smo šli k lublanci pr ljubljanskem dvoru(?)...nakar se spomnemo, da bi lahko balone svečano pokopal(niti ne vem kje smo jih uzel). pa so šli po lj plavat, seveda so bili prisotni govori itd...
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.878
1.328
113
bonk.gif


Vidim, da ti je zur mocnejsa stran v tvoji mladosti. Baloni v Ljubljanici, 6 oseb na eni postelji, lubenica preko terase. Hmmmm, nimam kaj za dodati.
crazy1.gif
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.878
1.328
113
Se dobro, da se to napisal.

Zame vsekakor ni zur, da nekdo zbere "pogum" ter kapultira lubenico preko terase. Rajsi zvrtas luknjo pa napolnis s prilubljeno pijaco, ce smo ze pri tem.
Baloni v Ljubljanici, ajme mene. Ekskurzija za vrtec, najbolj izviren dobi se Pingo sok ter sendvic.
 

pikica

Fizikalc
28. jan 2008
5.759
1
36
35
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
bonk.gif


Vidim, da ti je zur mocnejsa stran v tvoji mladosti. Baloni v Ljubljanici, 6 oseb na eni postelji, lubenica preko terase. Hmmmm, nimam kaj za dodati.
crazy1.gif

ne veš...zadnje čase se izogibam alkohola na žurih
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.332
9.717
113
kod Džej-Zija
Ni treba it na vse ali nič. Ampak hvalisanje s tem, kdo ga je koliko spil in kdo je bolj bruhal in potem posral stol, se mi pa res zdi nekoliko otročje. Čeprav po svoje je smešno, ko o tem berem, ampak nimam pa niti najmanjše želje bit udeležen pri taki akciji.
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Na hitro ...

- na tetini 50-letnici sem moral igrati muzko z nekim harmonikašem. Moji stari so zelo proti alkoholu, zato sem nazdravljal z "malinovcem", ki pa je bil v resnici vin ... Zunaj pa se je še nekaj kadilo, tako da so mi potem note dobesedno skakale po papirju.
grin1.gif


- na smučanju s SŠ smo se ga tako napili, da sem skupaj s smučami v materini prisotnosti odletel iz 3. v 2. štuk.
wink-1.gif


- pred gledališko predstavo v SŠ, kjer sem moral igrati, k sreči je bila zadnja predstava, teksta tudi nisem pozabil, je bilo pa tako smešno, da smo proti koncu tudi igralci od improviziranja že skoraj po tleh padali
smile-1.gif


- med glavnim odmorom, pred glasbeno šolo, pred treningom, po pouku, na ekskurzijah, potem pa pridejo že morja in vikendi.
grin1.gif


Smo pa mi raje kaj popušili, kot pa da bi ga toliko pili. V SŠ sem imel prav akcijo - vsak glavni odmor sem šel izza šole, kjer se je kadilo, pobral od folka denar, skočil čez ograjo, šel do kolega, ga zbudil, nakupil paketke in jih porazdelil po šoli.
grin1.gif
 

V_power

Fizikalc
15. sep 2007
1.935
0
36
Ljubljana
sem bral en članek, da vsakič ko si pojan se ti skrčijo možgani in da se poveča možnost za demenco v starosti.

kaj pa če že nimaš možganov
sprasujem se.gif