Kje ste se ga že vse "nametali"?

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.851
3.369
113
40
Lj
Citat:
Uporabnik matix pravi:
Citat:
napil sem se ga tak, da sem se peljal v mcdrive, naročil, plačal, in se odpeljal dalje namesto bi prevzel hrano; to sem ugotovil ko sem parkiral doma

15955politic-laugh.jpg

Ta je naredu ravno obratno, ni plačal in vzel hrano. Mikslim, da je to boljša rešitev.

 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Hočmo še!
grin1.gif


Sem se tud jaz vprašal koliko si bil pijan da se vsega spomneš.

Al ti potem drugi, manj ali nič pijani povedo drug dan?
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Hočmo še!
grin1.gif


Sem se tud jaz vprašal koliko si bil pijan da se vsega spomneš.

Al ti potem drugi, manj ali nič pijani povedo drug dan?

Vsega se spomnim neglede na pijanost. Jaz sem eden bol čudnih pijancev, ko sedim zgledam čist normalno, ko se pa vstanem, pa stat nemorem
cool-1.gif
Filma pa mi tut nikol ne sfali, mogoče kaj, a se takoj spomnim ko mi povejo,...
 

B81

22. jul 2007
34.489
8.958
113
Mi se nikoli nič ne spomnimo, ko gremo ven...
Celo noč pijemo vodke, pol pridemo v samsaro, z Zekom spijema še tisti liter vodke, kdo, ki je še kolko tolko priseben pa reče, da sma se gledala in htela še en liter naročit, samo zaradi redbulla potem nisma, ker to je preveč redbulla za en večer
grin1.gif
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Enkrat (tm leta 2000) sm se ga tok nabiu u parku s frendi, da ko so pršli policaji - 2 policaja in ena policajka (je nekdo prjavu
jezen.gif
 

B81

22. jul 2007
34.489
8.958
113
Ksz

V srednji šoli v parku....najprej vodko jagodno (ki je potem več let nisem mogo pit), pol pa staro trojko.
S sošolcem sma se kregala, v kero stran je železniška, potem sma šla (ne vem, zakaj) v knjižnico gor v 1. nadstropje in tam malo ven zmetala, potem pa on na avtobus, jaz na vlak, Nikak nisem mogo prebrat, kam pelje, pa sem stal pol metra stran, ker se je tisti napis kar odpeljal...potem sem zaspal pri vratih, ko je oni mali sedež, tak da ne vem, kak so ven hodli celo pot...eh....
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Dobra!

Jaz sem se spomno še ene "fine",...

Žlempali smo pri meni doma na terasi. se ga vsujemo, pa "bi še malo" nekaj spili, alkota pa nikjer,...
Kolega ki je edini bil trezn in imel prevozno sredstvo je bil ful v zamudi na zmenek, tako da sem po
alkota šel jaz kar s peciklom. Nabasan ko šerif se vsedem na kolo, kolega ki pa je tut šel na zmenek
pa me je "cuknil" mimogrede do trgovine, tako da sem se ga jaz držal za ramo, on pa poln gas...
Pridema do Y križišča, kjer on gre desno jaz pa levo, in se takole ločima,... Nisem vredu speljal
križišče, ko začnem dohitevat avto, pa kar po levi špuri gas mimo,...

Če nebi bil nabasan ko aksa, bi videl da je avto policijski, ampak alkohol + tema naredi svoje...
Sem dobil kazen zaradi nevarne vožnje (al nekaj takega), da bi mi pa dala pihat se jima pa ni zdelo primerno
kater pijanc pa lahko ogni 50 na uro
smile-1.gif
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.321
943
113
Titograd
Nebroj pijanic v parku pa na parkirišču Yucatana, legenda
smile-1.gif


Sošolca smo nabili na maturantskem da je šel v sobo kao na wc kozlat pa to, ga pustimo v sobi pa gremo malo po Riminiju, pridemo nazaj, ded spi na školjki, ga zbudimo da naj se v pojslo spravi, deda nekak postavimo pokonci, na straniščni deski pa drek razmazan....... kak je tja prišel, glede na to da je dokaj normalno sedel na školjki, mi še danes ni jasno
grin1.gif


Fuknili smo deda posranega kuj v tuš kabino pa vodo po njem, kaj češ drugega.
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
hahahahahahaha
grin1.gif


podobna moji zgodbici na maturancu (crna gora). vsipani ko akse priemo v hotel, mene fukne po podu, pa zaspim... kolega sel na sekret, dumpnit, pa je zaspal na skolki
grin1.gif

zjutraj ko sem se zbudil pa gledal ki je, pa odprem vrata sekreta, pa oni se vedno na skoljki gor, v polozaju rodinovega misleca
grin1.gif

kopalnica pa pokozlana od tal pa do stropa
bonk.gif
 

sonick

Polo 6n2 frajer
22. sep 2007
3.091
0
36
on the run
Pri vas so vsaj na wc hodli......pri nas je en model zamenjal wc pa sobo pa se sleko, pa kuj s prve na stol posral....ker je pač mislo da je na wc-ji.....
hysterical-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Enkrat je bil nek koncert v mestu, jst pa še 2 frenda pa smo se odločli, da ga gremo še na hitro cuknit k meni, potem pa hitro na žur. ----> ja valda, kaj je že to hitrost
hysterical-1.gif
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
...aja, pa enkrat sem bil tok nažgan, da ko sem hodil proti domu po klančku navzgor, 50m od bajte nisem mogel več in sem se zvrnil v živo mejo k sosedovim
sprasujem se.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik cbb pravi:
Ma dej, spodbujanje alkoholizma in hvaljenje na to temo ni lih nekaj, za kar bi ti človek rekel WAU:) Povej raje in opiši kje vse si ga vtaknu in kam:)
evil.gif

Pa malo teh študentskih pivskih prigod more bit.

Enkrat z enim sošolcem s katerim sma vedno hodla pit, grema v trgovino, namečema skupaj kok sma mela drobiža,
in ni blo za več kot pa za domači rum. Ne bodi zbirčen, vzamema liter pa na tolar nama je ostalo še za malo kokakolo.
Hitro letim domov cuknem 2 kozarca in že se dobima na "ovinku" ulice. Grema do bližnjih blokov, se vsedema na pinkponk mizico
in lepo začnema sisat. Itak nama kole takoj zmanjka, še vrežema ene 3 čiste, tako chillama ko je bla že pona ura, ko kolega
dobi noro željo po še več kokakole. In pazi zaj majstora. Ded gre harat po balkonih prtličja. Jaz nabasan ko tibetansko govedo peska
"držim" stražo, medtem ko on izvaja operacijo "žejen". Itak se model kak je vstopil na balkon pref00kne, z glavo zažge v šajbo,
se napol nokautira, zbudi lastnika, ki ga je že držal za vrat
shocked-1.gif

Prvo je pokasiral 3 okol kepe, nato pa ga je starc zvlekel v kuhinjo češ da bo klical policijo,... Kolega je imel jebeno srečo,
da je v žepu imel hack-sack žogico, in da je starega prepričal da sma zunaj nabijala žogico in da mu je leta "padla" na balkon
in je pač hotel po njo, ipd, ipd,... Nevem kako mu je uspelo, a starc ga je spustil, šeprej pa je moral pokazat s kom je bincal,
jaz pa kot piščanec pod balkonom vlekel na ušesa, ko je starc prišel ven čekirat če res obstajam v moji pijani glavi ni blo drugega kot pa:
"A sta našla žogico?"
hysterical-1.gif

Stari nama je pol pobral podatke, češ da naju bo prijavil, pa s tistega pol ni blo več nič,...
Itak pa pol dalje pijema na drugi lokaciji pa eden bol pogumen kot drugi; "Če bi me še stari malo držal, bi se vstal pa ga pref00kal",
"Ja če te nebi vun spusto bi jas not prleto zatabo s palco"
hysterical-1.gif


Še danes po 10ih letih se temu smejima ko budale,...

d2f2_2.JPG
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik Cash pravi:
saj če bi me videli sosedje, khmmm, le kaj si bodo mislili
hysterical-1.gif

Eh, mene so celo srednjo šolo pa še v študentskih letih sosedje bli vajeni videvat ob 8mih zjutraj kako sem se primajal po ulici,
pa še danes vsaka soseda zna povedat, da malkom pa neglede nato kak je bil pijan je vedno znal lepo pozdravit,...
smile-1.gif
 

B81

22. jul 2007
34.489
8.958
113
Čisto prvič, ko smo se napili (pili mauto, ko smo meli poroko v vasi) pa sem zaspal doma, pa kozlal v sobi, pa nazaj zaspal, pa pride zjutraj mati v sobo, pa se zadere: kaj je to? jaz pogledam, pa rečem, to nisn jaz naredo, pa se obrnem pa hočem dalje spat...
grin1.gif


Par mesecev nazaj pa je bil kolega sam doma in smo rekli, da bomo pri njem prespali po tekmovanju v samsari. Pa nekak pripeljemo do njegovega bloka, pa kar v avtu zaspimo, ob kakih 10 zjutraj pa nas ljudje gledajo skozi okna bloka, kak se prebujamo.

Kolega je pa (v vsakem floru 2 stanovanji) šel v vsakem nadstopju zvonit in se trikrat zmotil, ker je v četrtem doma...
grin1.gif