Kje ste se ga že vse "nametali"?

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Torej prihajamo v ta "tekoči" mesec v letu, pa je tu na štajerskem vse nekak v alkoholnem duhu (veseli december; veseli april),
znana tradicija štajerska, da se ga napijavamo ker je konec zime in lepo vreme se bliža...

In sem tako malo študiral, (ta tema bo bol za alkoholičarje) kolkokrat (približno) in kje vse (kaj vam je ostalo v spominu) ste se ga
že napili?

Moje lokacije:

Doma v svoji sobi - sam; prvič sn se ga napil pri 10ih letih, ko je starc delal svoj značilen jajčni liker, ki ga nato podarja izbranim
gostom v naši hiši, in tako je to starc kuril in žgal in kuhal ter polnil, jaz pa sem moral spat ker je ura bla pozna, in na noben način
nisem hotel manjkat, ker mi je vedno dal kakšno polovičko "štamprla" za lahko noč, takrat pa ne, in sem mu smuknil kar celo flaško
(specialni podolgovati flaškon po 0,3dl), ker da zelo dosti sladkorja in vanilija je okus noro dober, po alkoholu pa nobenga žmaha,
in ko sem obrnil celo flaško sem bil pijan ko motka. Flašo sem skrbno skril pod posteljo, in zjutraj me je že pričakal moj prvi pivski
maček.
cool-1.gif


nato so pa sledile lokacije: (normalne in nenormalne)

- za šolo pri smetnjakih pred poukom ; s sošolcem Andrejem sma se ga vsula v sedmem klasu pred poukom, vsak pol litra vina; ukor
- tenis plac ; s tem Andrejem sma hodla na tenis in se ga vsula prav vsakič
- inštrukcije; težave sem imel pri matematiki, moja inštuktorca, leto starejša babika pa je tut rada pila; nadoziran tak, da sn skuter tiščal
domov, ker se peljat niti slučajno nisn mogo, čeprav sn se hotel
- lovska kočica (te male izvidne barakice na kolih); s tedanjo punco sma tam "piknikirala" in se ga nametala do te mere, da niti seksat
nisma mogla; od tiste nato nikol nisem dobil, ker me je pustla zarad enega butla
rolleyes-1.gif

- avtošola; (spominl zdaj ko je že vse napisano) sem imel inštruktorja, ki je bil faca in pol, sem bil njegov prvi kandidat, po opravljenem
izpitu sem ga povabil na pivo, in ker je bil starejši samo ene 5 let sma bla kar na nivoju, tako da runda je dala rundo, domov sma šla
oba peš,...
- s policisti: bli smo s kolegom na kavi, in dogovarjal se je, da prideta ponj 2 policista in da gredo streljat na njihov poligon, ker sem po
naravi bol šujar, sem se uštulil, nato smo se ga nabasali na policiski postaji in to v nedeljo
rolleyes-1.gif
(policista sta vozla domov, sicer
nevem kak, ker sam sem stal bol bogo, kajšele da bi vozil
- v predavalnici; bil sem na faksu, tečno predavanje računovodstva, sošolec (spet ta Andrej
grin1.gif
) pa je od doma prinesel domačo
slivovko, staro par ur, sta jo s fotrom celo noč žgala, sem probal en štopl, pa pol še enega, pa še enega da vidiš če kaj okus spremeni,
pa pol še enega da si ziher, in enega si avtomacko zaslužiš, pa te da še nazdravim nazaj, pa pol še on meni, pa da ga ne gledam
še jaz enega, in je prišlo tak daleč, da sma si odpela s predavalnice sred predavanja - tistega izpita pri tistem prof. nisn nikol naredil
- v NM s prodajalcem avta; šel sem gledat neko vozilo, ga tut kupil, in podobno kot tam v predavalnici, je tut ta imel nek domač cviček,
pa enega za zdravje, pa na zdravje, pa na avto, pa varno pot, pa na akumulator, pa sem pol vseeno peljal domov,...
rolleyes-1.gif

- v Lj, sem bil na parih feštah in po klubih, nič posebnega
- Cerknica; prvi alter.si meet; s parimi uporabniki tukaj smo se ga pribili z Absinthom in ostalo žganico, šli še na par pirov v
lokalno oštarijo, kjer se skor stepemo,...
- Bled; izlet skor cele žlahte; s stricem sma se ga tako napila da sma hotla šah igrat pa prvo nisma figur znala postavit, nato pa
se nasmrt skregala ali je bel kralj na črnem al belem polju,...
- Trgatve (logično), večinoma v okolici ptuja in Haloz, nekajkrat tudi v kungoti pri MB
- Parking od mcdonalds; tam smo se dobili z enimi modeli, da so pripeljali neko vodko ki je bila noro poceni; napil sem se ga tak,
da sem se peljal v mcdrive, naročil, plačal, in se odpeljal dalje namesto bi prevzel hrano; to sem ugotovil ko sem parkiral doma
- V radovljici, z eno mačko sma se zaštekala preko ii2.com povabla me je na drink in sma se ga pribila do kome
- 30% kafan po mariboru
- Vsaj 10 hiš in stanovanj pri kolegih
- vsaj 15 lovskih koč (rdji in obletnice)

Jebemo, zdaj to tako berem,... Timater, žlempam že od 15tega leta, nevem če nisn jaz prikrit alkoholik,...
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Kaj to?


Aja še enega finega večera sn se spomnil:

Me uporabnik kloshar in amper povabita na kavo. Nesem flašo belega ruma kot znak hvaležnosti, nato se ga
usujemo tako da je malkom komaj našel izhod iz bloka (sem že v kleti lutal), ko bi vsaj pri rumu ostalo, pol pa
je klošar vino od nekod privlekel če se dobro spomnim,... huh sem bil kar dober,...
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.578
283
113
hja, a vse lokacije da naj pišemo??? pol bo hitr ta post označen z spamom.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
hja, a vse lokacije da naj pišemo??? pol bo hitr ta post označen z spamom.

Ma itak temu ni konca, jaz se vsaki 2 minuti spomnim "joj pa tale" "joj pa takrat"

Enkrat smo ga pili pri kolegici. Res se ga pribijemo tako treba, in pol gremo spat.
Se vležem, in me pritisne. Se vstanem in grem na wc, vmes pa razmišljam, kak bi zdaj
prefukal nekoga ki bi me hotel napast,... Odprem wc, vsaj mislil sem da sem ga, vbistvu
pa sem v temi zluftal ena vrata prej in je bila ala mala shrambica, in na vrata je bil naslonjen sesalec
oz. ta cev sesalca, katera je meni ob odprtju padla okoli glave, in jaz v šoku, češ da me res
nekdo napada in hoče zadavit, začnem se otepat in prefukavat vse okoli sebe, padem po tleh
čekiram kje bo me zdaj zbincal, v tistem kolegica prižge luč in me vidijo kako se na tleh bojujem
s sesalnikom
hysterical-1.gif
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.578
283
113
no, kot ti neki jaki slovenec mi razložit kako izvedeš "se vstanem"? a to se primeš za rame in se gor potegneš al kako?

pa skoda ker nimaš unga prejšnjega podpisa... v smislu, ne verjemi ničemur kar pišem... ker ti tokrat res ne. Tok pijan ne moreš bit. To si lahko edin na drogi in imaš halucinacije.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
S prividi oz. paranojo imam včasih težave, sploh tam po 12ti jack koli, se začne paranoja; se peljem domov,
za mano se približa en avto s ksenonkami, pa že mislim da policija z lučkami,...

Sicer pa kaj se tiče prividov in tega, kje piše da nismo kaj kadili zraven? (no sej nismo, ampak,...)
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.578
283
113
no ja... pol ni alkohol kriv da te tepeš s sesalcem!
hja paranojo imam pa tud jest... sploh če je tišina in sm sam... kr skoz neki preveč ropota okol...

pa nisi odgovoril na prvo vprašanje...
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik Egonislaw pravi:
To bi predolgo pisal
grin1.gif


Vsepovsod kje je možno
smile-1.gif

Na pagu s kolegom preplavama en manjši zaliv, cca dober kilometer plavanja, in na drugi strani kjer sma prišla ven,
grema štopat za nazaj na plažo, kjer so bli frendi,... Štopama, in pobere naju prvi avto, kombi z dvema študentoma in eno študentko,
vsi trije nekoliko "nabasani", zato mi2 rečema da ju povabima domov na par jegrov. Jegrov sicer niso mogli dobit, ker je bil apartma
zaklenjen, smo pa vzeli plato piva, ki smo ga hladili za hišo v bazenčku. Smo se ga nacedili do te mere, da je frača ostala z nama,
dokler niso prispeli kolegi besni ko prasice, ker so mislili da sma se vtopila
smile-1.gif
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
vstani se je cist obicno na stajerskem

enkrat na lentu lezal na cesti, folk pa se je setal mimo gor in dol. dobro da so kolegi bli zravn, pa me pobirali gor, ker drugace bi me pogazli. amortos. drugac pa... marsikje sem bil nametan ko krava, zadnje case pa alkohola ne prenasam nekak dobro
crazy1.gif

pa pri meni ni problem, ker me ni nekaj dost skup in me hitro prime in ne rabim zapravit celega premozenja za to, da cutim kaj sploh
grin1.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Enkrat pride po mene ta bivši sošolec, s katerim sma parkrat pila,... Grema do njega, se ga pribijema, čas da grem domov,
itak doma nisem našel, pijan ko veverica, se skotam v grabn, cel blaten ven, grem nazaj do njega, češ taki nemorem domov,
njemu tut panika da mati nebo zvedla ko pride, pa me je model sred jeseni šel na hofu pred bajto z žlauhom prat
smile-1.gif

"reči da si v potok padel"
aplauz.gif
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.578
283
113
mah sej se mi je zmeri zdel da se štajerci mal čudni. Tud izražate se nepravilno vidim.
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
In ti si Štajerc?
hysterical-1.gif

Mislim, taka skromna bera lokacij ravno spada nekam okoli dolenjskih abstinentov.
tongue-1.gif


Na morju vedno trezen? V tujini? Pa vseh pijank s kolegi se spomniš? Bogo bogo ...
grims-1.gif
 

matix

Fizikalc
22. jul 2007
2.132
0
36
34
Citat:
napil sem se ga tak, da sem se peljal v mcdrive, naročil, plačal, in se odpeljal dalje namesto bi prevzel hrano; to sem ugotovil ko sem parkiral doma

15955politic-laugh.jpg