Kazen iz Avstrije?

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.796
273
83
Največja slovenska vas
Da obudim temo, sicer je kazen za parkiranje:

V sredo sem dobil kazen za parkiranje v Salzburgu. Parkiral sem v nakupovalni coni, kjer je bila oznaka, da je obvezna modra urica, kjer oznacis cas parkiranja. Ko pridem po slabi uri nazaj, me caka kazen v visini 65€, ki jo je potrebno placati v 5 delovnih dneh na naslov FHM Parkraumbewirtschaftung. Komu znano to?
 

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
V sredo sem dobil kazen za parkiranje v Salzburgu. Parkiral sem v nakupovalni coni, kjer je bila oznaka, da je obvezna modra urica, kjer oznacis cas parkiranja. Ko pridem po slabi uri nazaj, me caka kazen v visini 65€, ki jo je potrebno placati v 5 delovnih dneh na naslov FHM Parkraumbewirtschaftung. Komu znano to?
Glede na Google komentarje in večinoma ocene 1 gre za posebne vrste paciente. Teh 65 EUR zaračunajo, ker pač nisi imel parkirne ure. Na komentarje tudi odrezavo odgovarjajo in ocenjevalcem grozijo z odvetnikom, tako da pač plačaj v roku in pozabi nanje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tgrzan

steiner

Pripravnik
2. sep 2007
71
0
6
Samo tukaj sploh ne gre za CPP prekršek ampak za zasebno terjatev. Nevede parkiraš pred trgovino na parkingu, ki sploh ni od trgovine ampak od tretje firme, ki ima tam okoki očitno samo vse parkinge v lasti. Pri tem zlahka spregledaš, oz. sploh ne pričakuješ, da moraš označiti čas svojega prihoda. In potem prežijo na take, ki so tam prvič in gre pa pa 65EUR.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
13.110
3.975
113
Samo tukaj sploh ne gre za CPP prekršek ampak za zasebno terjatev. Nevede parkiraš pred trgovino na parkingu, ki sploh ni od trgovine ampak od tretje firme, ki ima tam okoki očitno samo vse parkinge v lasti. Pri tem zlahka spregledaš, oz. sploh ne pričakuješ, da moraš označiti čas svojega prihoda. In potem prežijo na take, ki so tam prvič in gre pa pa 65EUR.
Pazi zdaj.
Po novem imajo že kamere in umetno inteligenco.
Tak da ne rabiš več ure imeti, ampak te Kamera posname.
Eni so že takšni ratali, da te spremljajo če sploh greš v trgovino ali ne.