resnična kazen ali le spletna prevara?

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
ti si nor. a zdej nej enim ciganom placa k so ga slikal na parkingu??

al kaj??
Sm napisal naj plača " če je naredil prekršek"
In če je naredil prekršek naj plača, da ga za drugič izuči. pa ni važno tem ali onim ciganom, ali pa na moj TR.
Vzgojno je da plača. Saj pravijo da kazni niso namenjene za filanje nekega proračuna ampak so namenjene večji varnosti, da mu ne bo naslednjič spet padlo na pamet, da bo prehitro peljal. :)
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.715
-432
113
Sm napisal naj plača " če je naredil prekršek"
In če je naredil prekršek naj plača, da ga za drugič izuči. pa ni važno tem ali onim ciganom, ali pa na moj TR.
Vzgojno je da plača. Saj pravijo da kazni niso namenjene za filanje nekega proračuna ampak so namenjene večji varnosti, da mu ne bo naslednjič spet padlo na pamet, da bo prehitro peljal. :)

ok, si nor.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Sm napisal naj plača " če je naredil prekršek"
In če je naredil prekršek naj plača, da ga za drugič izuči. pa ni važno tem ali onim ciganom, ali pa na moj TR.
Vzgojno je da plača. Saj pravijo da kazni niso namenjene za filanje nekega proračuna ampak so namenjene večji varnosti, da mu ne bo naslednjič spet padlo na pamet, da bo prehitro peljal. :)

To je vzgojno. Ko je moj sodelavec napravil hujši prekršek, je sam sebi za 3 mesece odvzel vozniško.
 
  • Všeč mi je
Reactions: membrain
13. jul 2011
2.677
625
113
In kako naj ve, če je res naredil prekršek? Saj najbrž ni storil namenoma.
Sicer gre menda za legitimno družbo, ki se ukvarja z izterjavami prekrškov od raznih italijanskih mestnih redarstev (polizia municipale). Problem pri tem je, da je neskladje med kaznijo in podatki redarstva, zato naj OP stvar dodatno razišče, ker je očitno prišlo do napake oz. "napake".
 

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
ok, si nor.
Kaj nor? Če je naredil prekršek naj plača. To je izjemmno pomembno, da se ne izogne kazni.
Pa saj vsi vemo, kako kdaj policaj lovi mulca na motorju brez čelade, in pri tem ogroža vse mimoidoče, kar pogosto privede do nesreče.
Saj vsi vemo da je izredno pomembno, da ga ulovi in da mulc plača, saj vemo da bi bila katastrofa, če bi mulc odpeljal nekaznovan domov. :)
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
16.062
2.533
113
Podatke o tablici/lastniku so dobljeni kako?
Baje ukradeni nekje na uradni poti?
Je spet en hlapec odvetnik, kot v primeru parkiranja na hrvaškem?