Kateri sušilni stroj?

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.034
79
48
Lohka mal izkoristim temo. Čez cca 6 mesecov se selimo. Tko, da bo treba kupit drug sušilc.
Tuki smo imel electrolux, ki nas je zapustil po 9.letih
Sedaj imamo 1 leto Bosch serijo 4 in je podn. Skoz piska za polno posodo vode (kljub temu, da je prazna)

V glavnem iščem sušilec tja do 500€. Kaj je kej dobrega?
 

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.034
79
48
 
Lohka mal izkoristim temo. Čez cca 6 mesecov se selimo. Tko, da bo treba kupit drug sušilc.
Tuki smo imel electrolux, ki nas je zapustil po 9.letih
Sedaj imamo 1 leto Bosch serijo 4 in je podn. Skoz piska za polno posodo vode (kljub temu, da je prazna)

V glavnem iščem sušilec tja do 500€. Kaj je kej dobrega?

ene 2 siemensa, beko, elektra bregenz je turk kt grundig, beko

kam se seliš? Splača se ti prevert recimo še mediaworld.it v ita, pa unieuro.it tam znajo biti tud zlo fajn popusti na momente
 
Lohka mal izkoristim temo. Čez cca 6 mesecov se selimo. Tko, da bo treba kupit drug sušilc.
Tuki smo imel electrolux, ki nas je zapustil po 9.letih
Sedaj imamo 1 leto Bosch serijo 4 in je podn. Skoz piska za polno posodo vode (kljub temu, da je prazna)

V glavnem iščem sušilec tja do 500€. Kaj je kej dobrega?

 

cresh

Fizikalc
2. sep 2007
1.137
6
38
Litija

ene 2 siemensa, beko, elektra bregenz je turk kt grundig, beko

kam se seliš? Splača se ti prevert recimo še mediaworld.it v ita, pa unieuro.it tam znajo biti tud zlo fajn popusti na momente
Kilometer stran v dvojčka.
Kako je pa z dostavami? Najbrž treba it sam iskat, ne?
 
Kilometer stran v dvojčka.
Kako je pa z dostavami? Najbrž treba it sam iskat, ne?

če govoriva o majdiču mislim da on dostavlja v SLO...enkrat sm eza enga spraševal pa so mi odgvoorili da dostavljajo, pa forumaš bojanP je pri njih mislim da pomivalca vzel in je tudi on napisal da dostavljajo.

Za Ita trgovine pa dvomim. Morda po italiji, dlje ne. Lahko pa preveriš kako je s FERMO DEPOSITO možnostjo. To deluje na principu pošte. Gre se za to, da ti trgovina dostavi (preko pošte) kupljeno blago na tebi bližnjo pošto, oz lokacijo, kjer lahko kupljeno prevzameš. Ponavadi so to pošte.
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.774
2.662
113
Ja jaz sem pri majdiču kupil pomivalca in so ga brez problema dostavili v slo. Imaš vse podatke v spletni trgovini.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

KejsiStoner

Pripravnik
15. nov 2007
180
6
18
Cabo Verde
Čao ekipa!

Evo, pri hiši imamo naraščaj, miljon stvar za prati in peglati, pa bi si malo olajšala zadevo. Kupila bi neki do 700 eur, sem preletel par zadnjih strani in največkrat omenjate AEG. Je to ranga Bosch, Siemens, Miele?

Konkretno sem gledal:
in

Mislim, da je razlika samo v barvi fronte. Nekaj sem tudi po youtube gledal recenzije in se ful ljudi pritožuje, da cunje nikakor ne posuši do konca, da ostanejo vlažne. Kakšne so pa vaše izkušnje? Se mi zdi, da je bil konkretni model večkrat predlagan in tudi kupljen s strani večih uporabnikov. Ste zadovoljni ali je bolj tako-tako?

Kolega ima nekega Bekota in mu je top. Cenovno pa tudi tam-tam. Jst na znamke ne tripam, želim pa da za tak denar dela in je enostavno vzdrževanje. Aja, tudi čez mejo se mi ni problem zapeljat, valda se ga da v octavio karavan spraviti, če bi bil pri Majdiču recimo bistveno ceneje :)

Hvala vsem za odgovore!
 
  • Všeč mi je
Reactions: MieleFan

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.034
79
48
Čao ekipa!

Evo, pri hiši imamo naraščaj, miljon stvar za prati in peglati, pa bi si malo olajšala zadevo. Kupila bi neki do 700 eur, sem preletel par zadnjih strani in največkrat omenjate AEG. Je to ranga Bosch, Siemens, Miele?

Konkretno sem gledal:
in

Mislim, da je razlika samo v barvi fronte. Nekaj sem tudi po youtube gledal recenzije in se ful ljudi pritožuje, da cunje nikakor ne posuši do konca, da ostanejo vlažne. Kakšne so pa vaše izkušnje? Se mi zdi, da je bil konkretni model večkrat predlagan in tudi kupljen s strani večih uporabnikov. Ste zadovoljni ali je bolj tako-tako?

Kolega ima nekega Bekota in mu je top. Cenovno pa tudi tam-tam. Jst na znamke ne tripam, želim pa da za tak denar dela in je enostavno vzdrževanje. Aja, tudi čez mejo se mi ni problem zapeljat, valda se ga da v octavio karavan spraviti, če bi bil pri Majdiču recimo bistveno ceneje :)

Hvala vsem za odgovore!
Sem imel AEG sušilca.Bil z njim zelo zelo zadovoljen.Vrti v obe smeri,da se perilo ne zapleta.Ima tudi program posteljnina.Bosch Siemens vrtita samo v desno.Če se mu zamota posteljnina.Vrti sam klobčič do konca,ne more nikakor razrahljat.Povem iz izkušenj.
Priporočam ti AEG,ne bo ti žal.Za 700 eur dobiš Top AEG :zmaga::zmaga::zmaga:
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.065
1.272
113
Ma tasca aeg, zadovoljna, dala toliko kot mi za beka, susi sicer aeg precej dlje, je pa zato perilo samo toplo in bolje ohranjeno, medtem kopri nas je perilo prav vroce, cunje pa bi morali kupovati 1 stevilkovecje :rolleyes:
 
  • Všeč mi je
Reactions: tony

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.329
954
113
Važna je izbira programa. Ali izbereš sušenje do konca, potem boš peglal. Če izbereš za v omaro, potem ti ne posuši do konca, ker moraš rahlo vlažne zložiti in se ti potem lepo poležejo. Ali pa izbereš vlažno za likanje, to je pa še nekoliko manj posušeno. In ko stroj konča je treba pobrati ven, ne pa da potem stroj še občasno obrne, kao proti mečkanju - to ne more nikakor funkcionirat.

Je pa prvi prvem programu problem, če imaš prevelike razlike v velikosti oblačil, npr. nogavice/brisače.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tony