kakšne smuči

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.049
1.457
113
39
Ekipa, plis help. Kje bi si lahko jutri zjutraj rental smuči na relaciji LJ - Karavanke?
Ima kdo odprto v Kranjski gori pred 8 zjutraj?
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.381
9.113
113
Jst dam 150 €/dan za cel stuk (apartma cez vse), je pa na smuciscu... LaVila (Alta Badia)... glih nazaj. Razn dnevnega jutranjega aktiviranja kart je vse ostalo kot je blo. Sam folka je manj, kar je cisti + :)
tale termin je dober..smo bili natačno pred 10 letimi v La villi, res ugodno in top (ljudi se mi zdi da nikol ni na ta termin - bila isto tekma pred Božičem, pa so trije navijali, pa take fore.) ,še 6-dnevna karta je bila skipass 180€, naslednje leto se je sicer vse podražlo predvsem karte... koliko je zdaj skipass?
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.236
54
48
Ravno nazaj iz Dolomitev

v nedeljo top smucarija. Ljudi zelo zelo malo, vceraj in danes pa kr guzva. Ceprav fajn 3 dnevi smucanja.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.931
2.414
113
Kako bo sedaj s tem obveznim zavarovanjem za smučarijo v ITA? Kje se bo to lahko sklenilo?
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Vsako smučišče v I ti ob nakupu smučarske karte ponudi tudi polno zavarovanje za poškodbe in proti tretji osebi. 15€ sem dal ta teden za 6 dnevno zavarovanje v Alti Valltelini.

Edit: še to, toplo priporočam investicijo v lokalno zavarovanje, ker te reševalec najprej vpraša, če imaš njihovo zavarovanje, če nimaš je drugo vprašanje keš ali kartica. Res da vam potem doma Coris pa Vzajemna 3glav,... vrnejo stroške, ampak ni ga čez komot! Preizkušeno na ženini nogi par let nazaj.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: mr_

KStoner

Majstr
31. dec 2007
2.094
164
63
Vsako smučišče v I ti ob nakupu smučarske karte ponudi tudi polno zavarovanje za poškodbe in proti tretji osebi. 15€ sem dal ta teden za 6 dnevno zavarovanje v Alti Valltelini.

Edit: še to, toplo priporočam investicijo v lokalno zavarovanje, ker te reševalec najprej vpraša, če imaš njihovo zavarovanje, če nimaš je drugo vprašanje keš ali kartica. Res da vam potem doma Coris pa Vzajemna 3glav,... vrnejo stroške, ampak ni ga čez komot! Preizkušeno na ženini nogi par let nazaj.
Tole pa ne vem če imaš prav....
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.873
5.143
113
keš ali kartica.
Če maš ti neko asistenco so ponavadi pogodbe zadaj in oni rešujejo brez tvoje kartice. Pokličeš in opišeš situacijo in je to to. Potem kličejo oni dalje. Če si pa nekje v vukojebini so pa zadeve na keš in povrnjeno.
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.236
54
48
Vsako smučišče v I ti ob nakupu smučarske karte ponudi tudi polno zavarovanje za poškodbe in proti tretji osebi. 15€ sem dal ta teden za 6 dnevno zavarovanje v Alti Valltelini.

Edit: še to, toplo priporočam investicijo v lokalno zavarovanje, ker te reševalec najprej vpraša, če imaš njihovo zavarovanje, če nimaš je drugo vprašanje keš ali kartica. Res da vam potem doma Coris pa Vzajemna 3glav,... vrnejo stroške, ampak ni ga čez komot! Preizkušeno na ženini nogi par let nazaj.
Jaz tudi mislim, da ti zavarovalnica uredi vse potrebno. Ni potrebno nič plačevat.
Pri Triglavu je tako, poklices oni posljejo mail in to je to. Preverjeno v torek (poskodba kolena)
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
keš ali kartica.
Če maš ti neko asistenco so ponavadi pogodbe zadaj in oni rešujejo brez tvoje kartice. Pokličeš in opišeš situacijo in je to to. Potem kličejo oni dalje. Če si pa nekje v vukojebini so pa zadeve na keš in povrnjeno.
Jaz tudi mislim, da ti zavarovalnica uredi vse potrebno. Ni potrebno nič plačevat.
Vidva kar pametujta, jaz pa iz konkretnih izkušenj, pa ne enih.
Čezmejna smučišča še mogoče, pojdita od Dolomotiv majo naprej, da se o Švici in Franciji sploh ne menimo! Kot sem rekel - njihovo zavarovanje ali keš/kartica.

Asistence delujejo za "vročino in kašelj", ko ležiš v hotelu, ne pa ko si polomljen v jarku na smučišču.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.873
5.143
113
Vidva kar pametujta, jaz pa iz konkretnih izkušenj, pa ne enih.
Čezmejna smučišča še mogoče, pojdita od Dolomotiv majo naprej, da se o Švici in Franciji sploh ne menimo! Kot sem rekel - njihovo zavarovanje ali keš/kartica.

Asistence delujejo za "vročino in kašelj", ko ležiš v hotelu, ne pa ko si polomljen v jarku na smučišču.
Ja nevem glej kak je švica al pa francija. Za avstrijo so se mi vedno angleži lamali in so spremljevalci poklicali njihovo zavarovalnico in so urejali oni pri dohteru pa slikanje pa te fore. Nikol ni rabo noben plačat. Na smučišču me pa noben ni nič vprašal o kakem zavarovanju, ko sn klical rettung.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.931
2.414
113
Iz prve roke, ita kazen če ni maske, 280 eur. 1. opozorilo, 2. kazen s strani Polizie. Ne jaz, smo pa bili skupaj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: gas

danielt

Fizikalc
3. jun 2008
1.062
18
38
Da se vrnem na naslov teme.....:cool:
Volkl smuči.... kako so s kvaliteto, gledam za racetiger sc, so to dobre smuče, al je bolj kak elan amfibio?