kakšne smuči

KStoner

Majstr
31. dec 2007
2.094
164
63
:) mi tudi,.. ceprav imam plan iti po Božiču, tako da bom ošli delati hitri test :)

Upam da bodo imeli veliko odpovedi (da bodo šle cene app in hotelov dol)

hmm cena?.
Jaz dam že par leto 65€ na osebo, za polpenzion. Za tak denar pomoje, da še pri nas ne dobim.
Lokacija v osrčju dolomitov.... nebeški mir...welnes v ceni, domača hrana, garaža... 10 min z avtom od žičnice.

Zame je kot celota neprecenljivo...
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.236
54
48
hmm cena?.
Jaz dam že par leto 65€ na osebo, za polpenzion. Za tak denar pomoje, da še pri nas ne dobim.
Lokacija v osrčju dolomitov.... nebeški mir...welnes v ceni, domača hrana, garaža... 10 min z avtom od žičnice.

Zame je kot celota neprecenljivo...
Top cena.... lahko na zs kje je to :)
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
hmm cena?.
Jaz dam že par leto 65€ na osebo, za polpenzion. Za tak denar pomoje, da še pri nas ne dobim.
Lokacija v osrčju dolomitov.... nebeški mir...welnes v ceni, domača hrana, garaža... 10 min z avtom od žičnice.

Zame je kot celota neprecenljivo...
Tolko imam doma do Pohorja - ni Dolomiti, je pa smuka celo sezono za 5 dnevno Superski Dolomiti. ;)

V izogib nesporazumom - čez 10 dni grem v Bormio in Livigno, oboje pol minute od avtodoma do proge oz. gondole; januarja pa še v Les Menuires - izpred apartmaja se odpeljem s smučmi in pripeljem nazaj, v ceni 1000€ za 3 sobni app za 6 oseb (gremo 4, torej cca 35€/dan/osebo) je tudi bazen, haman, sauna. ;)
Bodo pa cene kart za 6 dni na nivoju domače letne karte, razen v Bormiu in Livignu, tam bom imel pol ceneje :cool:.
 

trbowc

Pripravnik
15. jun 2008
136
1
18
hmm cena?.
Jaz dam že par leto 65€ na osebo, za polpenzion. Za tak denar pomoje, da še pri nas ne dobim.
Lokacija v osrčju dolomitov.... nebeški mir...welnes v ceni, domača hrana, garaža... 10 min z avtom od žičnice.

Zame je kot celota neprecenljivo...
Tudi mene zanima, prosim na zs. Hvala.
 

KStoner

Majstr
31. dec 2007
2.094
164
63
Tolko imam doma do Pohorja - ni Dolomiti, je pa smuka celo sezono za 5 dnevno Superski Dolomiti. ;)

V izogib nesporazumom - čez 10 dni grem v Bormio in Livigno, oboje pol minute od avtodoma do proge oz. gondole; januarja pa še v Les Menuires - izpred apartmaja se odpeljem s smučmi in pripeljem nazaj, v ceni 1000€ za 3 sobni app za 6 oseb (gremo 4, torej cca 35€/dan/osebo) je tudi bazen, haman, sauna. ;)
Bodo pa cene kart za 6 dni na nivoju domače letne karte, razen v Bormiu in Livignu, tam bom imel pol ceneje :cool:.

lej, verjamem da ti je fajn. Tako kot je tudi meni fajn.
Jaz sem samo napisal kako mi je. Verjamem pa, da večini to ni vredu. Sploh ko slišijo koliko se je potrebno vozit.

Da mi pa vržeš ceno apartma v franciji, mi ni ravno kakšna huda primerjava!? :bonk:

aja pa še link
 
  • Všeč mi je
Reactions: gas

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.236
54
48
Tolko imam doma do Pohorja - ni Dolomiti, je pa smuka celo sezono za 5 dnevno Superski Dolomiti. ;)

V izogib nesporazumom - čez 10 dni grem v Bormio in Livigno, oboje pol minute od avtodoma do proge oz. gondole; januarja pa še v Les Menuires - izpred apartmaja se odpeljem s smučmi in pripeljem nazaj, v ceni 1000€ za 3 sobni app za 6 oseb (gremo 4, torej cca 35€/dan/osebo) je tudi bazen, haman, sauna. ;)
Bodo pa cene kart za 6 dni na nivoju domače letne karte, razen v Bormiu in Livignu, tam bom imel pol ceneje :cool:.

Imajo letos dolomiti fajn izbiro kart. Ena opcija je da kupiš 40 kart za 4 osebe. In potem cela družina porabi te karte. Ni treba da ena oseba porabi 10 kar. Cena na karto je potem 40€, če bi jo pa vzel v predprodajo, bi bila pa 25€. Karte veljajo 2 sezoni in jih potem lahko dokupujes po 10 kos...

Drugace smo pa letos po 10 letih letne Koroške karte presedlali na Dolomite :) No pa kaksen dan bo tudi na Koroškem,...prvi vtisi so super.. Upam da se dobim akksen app za mend bozicem in NL :)
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
gas moja cena dnevne v Dolomitih je 38€, večdnevna odgovarjajoče manj, pač učiteljske cene. ;)

KStoner ne rabiš bit takoj užaljen - zame je pač vožnja na smučišče - no go, to imam doma. Dolomiti so navili vse cene, da se o app ob smučiščih sploh ne menimo - rezervirano (celo s predplačili) za najmanj eno leto vnaprej - sem dal to vse skozi. In ja Francija je po obsegu smučišč povsem primerljiva (če ne celo boljša), dal pa sem primerjavo cenovno za podobno storitev ob progah (bazen, savna), vem pa da so apartmaji v Dolomitih precej večji.
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.262
1.923
113
Ko sem bil nazadnje v Franciji, je bil tako majhen WC, da sem moral imeti odprta vrata ko sem šel srat. Neprecenljivo.

Smučišča pa top, ni debate
 

KStoner

Majstr
31. dec 2007
2.094
164
63
gas moja cena dnevne v Dolomitih je 38€, večdnevna odgovarjajoče manj, pač učiteljske cene. ;)

KStoner ne rabiš bit takoj užaljen - zame je pač vožnja na smučišče - no go, to imam doma. Dolomiti so navili vse cene, da se o app ob smučiščih sploh ne menimo - rezervirano (celo s predplačili) za najmanj eno leto vnaprej - sem dal to vse skozi. In ja Francija je po obsegu smučišč povsem primerljiva (če ne celo boljša), dal pa sem primerjavo cenovno za podobno storitev ob progah (bazen, savna), vem pa da so apartmaji v Dolomitih precej večji.
Nisem užaljen, tudi približno ne.
OK, kilometri prog zame niso nobeno merilo. Zame je merilo pripravljenost prog, naprave...in tudi ponudba na smučiščih. Mislim da francija tukaj ne more konkurirat dolomitom.
Glede navitja cen? Za nastanitev dam že par let isto, karte so šle za kakšen euro gor, hrana in pijača na smučiščih je pa skoraj tako kot pri nas.

Sj pravim, vsak ima svoje prioritete. Hvala bogu, da je tako.
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver in gas

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Karte so šle v zadnjih par letih (ne več kot 5) cca 30% gor, mogoče celo več. Tvoja nastanitev je zelo ugodna za Dolomite, kot sem napisal cene ob progah so "ubi bože". Naprave +- enako, urejenost prog - so južnotirolske verjetno bolj "na avtoceste" narejene, v F pač veš kaj je avtocesta, kaj pa za "one ki znajo", ponudba +- enako, cene so v Franciji nekaj višje kot v I.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Še en vidik C+1 - vsi ki smo bili cepljeni v prvi rundi z Jansenom MORAMO izkazati, 14 dni po cepljenju s poživitvenim odmerkom, da gre dejansko za poživitveni odmerek in ne kot je napisano na novem covid potrdilu 2/2 - ker le to nakazuje na drugo dozo (Pfizer ali Moderna), ko je potrdilo šele veljavno po 14 dneh.

Ne pravim, da je nujno, da vas prcajo - lahko pa.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hondi in Zgaga

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.084
854
113
hmm cena?.
Jaz dam že par leto 65€ na osebo, za polpenzion. Za tak denar pomoje, da še pri nas ne dobim.
Lokacija v osrčju dolomitov.... nebeški mir...welnes v ceni, domača hrana, garaža... 10 min z avtom od žičnice.

Zame je kot celota neprecenljivo...

Jst dam 150 €/dan za cel stuk (apartma cez vse), je pa na smuciscu... LaVila (Alta Badia)... glih nazaj. Razn dnevnega jutranjega aktiviranja kart je vse ostalo kot je blo. Sam folka je manj, kar je cisti + :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek in gas