Kako se znebiti maščobe okoli trebuha in priti do six-packa?

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.890
5.451
113
In kaj je kriterij kaj/zakaj gre ta direktno v kri?
 

odranoel

Fizikalc
8. dec 2020
223
62
28
Ko sem bil mlajši, sem uspel priti do idealne forme oz. teže zgolj s pomočjo plankov in trebušnjakov. Seveda s primerno količino obojega oz. v serijah. Očitno pa samo to pri zdajšnji starosti ne zaleže. Mogoče pa sem tudi jaz sedaj bolj zahteven, čeprav se bolj nagibam k temu, da starejši pač kot si, več truda moraš vložiti.

Danes sicer začenjam s tem oz. sem že začel.

 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.890
5.451
113
Lej mi je jasno da magnezij gre cez pljuča še najboljše....če maš doma kako starejšo osebo z osteoporozo dobi inhalator/pumpico z magnezijem za oralno uporabo....

Vse ostalo je pa isti šmorn.....al spiješ mal donata....al pa čvakaš magnezij tablete z vodo....

Uporabljam pa razne fitness praške (BCAA itd) v zelo omejenem obsegu....ker nekako če obenem ješ tablete za zbijanje pritiska (dedoval) hkrati pa po treningu ješ "vitaminčke" za mišice nisi nič pametnega naredu.....ker nazaj bildaš srce (poleg ostalih mišic)...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.292
6.528
113
Srce se itak tudi samo poveča. Od praskov je pa bcaa zelo kotistno ko se hujsa, saj preprecuje “razpad” mišic. Pred in med vadbo. Po vadbi pa itak najboljse rdece meso in/ali jajca
 
  • Všeč mi je
Reactions: odranoel

B81

22. jul 2007
34.455
8.934
113
Lej mi je jasno da magnezij gre cez pljuča še najboljše....če maš doma kako starejšo osebo z osteoporozo dobi inhalator/pumpico z magnezijem za oralno uporabo....

Vse ostalo je pa isti šmorn.....al spiješ mal donata....al pa čvakaš magnezij tablete z vodo....

Uporabljam pa razne fitness praške (BCAA itd) v zelo omejenem obsegu....ker nekako če obenem ješ tablete za zbijanje pritiska (dedoval) hkrati pa po treningu ješ "vitaminčke" za mišice nisi nič pametnega naredu.....ker nazaj bildaš srce (poleg ostalih mišic)...
Tablete za zbijanje pritiska lahko zmanjšaš s z rednim uživanjem konopljinrga olja. Ne ni šala. No če nimaš 200/100.
 
  • Wow
Reactions: uporabnik2022

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.890
5.451
113
Srce se itak tudi samo poveča. Od praskov je pa bcaa zelo kotistno ko se hujsa, saj preprecuje “razpad” mišic. Pred in med vadbo. Po vadbi pa itak najboljse rdece meso in/ali jajca
Ma men grejo na živce ta umetna sladila v praških....

Dam v bidon za noževo konico praška (suh nož....) Nož ma samo površinsko malo prahu na površini pa ga oblizneš.....pa maš še 2uri sladek priokus v ustih (stevia pa te...)

Kaj more to šele cukrpumpi (slinavki) delat v telesu.....
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.890
5.451
113
Tablete za zbijanje pritiska lahko zmanjšaš s z rednim uživanjem konopljinrga olja. Ne ni šala. No če nimaš 200/100.
Ni krize....samo (bilo) rahlo povišanje....pa vseen,....

Tud cimet ni švoh.....ga dodajam povsod kjer lahko (yogurti corn flakes itd)
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.292
6.528
113
Uf, misice lahko ja, ce je clovek predebel. Ampak to je jebena tema :)

ps, jeffa so pred casom dobili da je dvigoval fake utezi, ne vem kak kredibilen je…
 
  • Všeč mi je
Reactions: odranoel

jello

Guru
22. sep 2008
9.654
3.539
113
Berem tole temo. Veste kaj, se bolje počutim, če mi je 10 dni na morju nerodno kot da 345 dni trpim
Saj vidiš da 99% trenirajo samo rokco, ki tlači sprejčke, praške in dodatke vase. Da bi pa kdo resno švicnil 3x na teden in si uredil splošno prehrano kot je treba je pa že fuL pretežko. Sami doktorji in profesorji. Z urejeno prehrano in vadbo ne rabiš nobenega plana, še manj pa dodatkov, pa če vežbaš 5x na teden ko blesav. Sixpack pride kot posledica, v kompletu in v sorazmerju z ostalimi deli telesa.