Kako se znebiti maščobe okoli trebuha in priti do six-packa?

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.868
5.467
113
Treba mu je samo razložit da ga kile še ne delajo avtomatsko "žešćega"....

Ker zadnje 2dni vidim da bi spet vsem na hrbte skakal (sprememba vremena?)...
 
Nazadnje urejeno:

Floki

Guru
6. sep 2007
9.876
3.001
113
Do six packov prideš samo, če porabiš več energije, kot jo vneseš. Vse te fitness influenserske fore so bull sh** .Če sprejmeš nekaj kompromisa pri prehrani gre pač malo hitreje. Sedaj ali boš manj jedel ali več migal je tvoja izbira.

Do six packov brez vaj za trebušne mišice ne prideš. Seveda pa se ne vidijo če imaš obroč okrog ki se ga je enkrat ko ga imaš kar težko znebit. Ampak mišice je treba še vedno natrenirat drugače je samo raven trebuh.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.259
6.521
113
Sori samo tu se motis, six pack obliko ima vsak, kaksno je odvisno od genetike. Lako se doda malo volumna, niti priblizno pa ne tako kot recimo na bicepsu
 

B81

22. jul 2007
34.423
8.920
113
Trebušna je pač sestavljena iz 6 ali 8 mišic :)

Mater smo pametni :valjamse:
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.496
8.859
113
A to se sam svojim debilizmom smejiš? Vam je v politki dolgčas ratal, pa ste sem prišli srat pa se po ramenih trapljat norčki?
 

B81

22. jul 2007
34.423
8.920
113
A to se sam svojim debilizmom smejiš? Vam je v politki dolgčas ratal, pa ste sem prišli srat pa se po ramenih trapljat norčki?
lej nehaj s temi antidepresivi, ker je to ful nevarno. Pa ti si ja konstantno slabe volje, kako sploh dan preživiš? Pa resno, iz enega jamranja v drugo, najboljše, da nam še to temo zaserješ s svojim negativizmom in jamranjem. Nehaj že jokat, saj bo vse ok.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.496
8.859
113
Najboljša obramba je napad anede. Temo, pa ni edina, ste zasral vi z neizmernim zezanjem enega zafrustriranega osebka, ti mu pa pridaneš piskrček kot majhen otroček, zraven pa še norček od moderatorja. Kje si tu našel antidepresive ne vem. Jest sem samo reku točno to kar je objavljeno malo nad tabo, da so takšna telesa, kot jih ponujajo trenerji na YT iluzija, ker je za to treba trdo delat in prekleto pazit kaj ješ, pa še mal genetike mora bit zraven, potem pa YT majstri po enem tednu vadbe in bolečih mišic obupajo in pridelajo še kako kilo več v bumerang efekt. Seveda se je prikladno oglasil svizec s sumo borcem, je pa tud prikladno pozabil povedat, kje jest sam sebi rečem sumo borc, hint, na kolesu. Tko da ja imam par kilc več, kot si jih v kak klanec želim, se pa nobenga klanca ne ustrašim in definitivno nisem med tako "močnimi" kot si misliš ti.

Tudi avtor teme je dobil zelo dobre nasvete od ljudi pred mano, da naj začne migat in vsaj približno pravilno jest in da naj pozabi YT filmčke, pa bodo šle kilce in maščoba dol.

Če bi pa norček od moderatorja opravljal svoje delo, bi pa svizca pri takih podjebavanjih brisal, ne pa prideval bebavih smajlijev na poste, ki so več kot očitno samo namenjeni podjebavanju in nimajo s temo nikakršne povezave.
 
Nazadnje urejeno:

B81

22. jul 2007
34.423
8.920
113
Najboljša obramba je napad anede. Temo, pa ni edina, ste zasral vi z neizmernim zezanjem enega zafrustriranega osebka, ti mu pa pridaneš piskrček kot majhen otroček, zraven pa še norček od moderatorja. Kje si tu našel antidepresive ne vem. Jest sem samo reku točno to kar je objavljeno malo nad tabo, da so takšna telesa, kot jih ponujajo trenerji na YT iluzija, ker je za to treba trdo delat in prekleto pazit kaj ješ, pa še mal genetike mora bit zraven, potem pa YT majstri po enem tednu vadbe in bolečih mišic obupajo in pridelajo še kako kilo več v bumerang efekt. Seveda se je prikladno oglasil svizec s sumo borcem, je pa tud prikladno pozabil povedat, kje jest sam sebi rečem sumo borc, hint, na kolesu. Tko da ja imam par kilc več, kot si jih v kak klanec želim, se pa nobenga klanca ne ustrašim in definitivno nisem med tako "močnimi" kot si misliš ti.

Tudi avtor teme je dobil zelo dobre nasvete od ljudi pred mano, da naj začne migat in vsaj približno pravilno jest in da naj pozabi YT filmčke, pa bodo šle kilce in maščoba dol.

Če bi pa norček od moderatorja opravljal svoje delo, bi pa svizca pri takih podjebavanjih brisal, ne pa prideval bebavih smajlijev na poste, ki so več kot očitno samo namenjeni podjebavanju in nimajo s temo nikakršne povezave.
Saj ok, sam sem nalimal filmcek, kjer je lastnik videov bivsi trener NY Metsov in ni na steroidih itd., vsaj sodec po predvidevanjih poznavalcev, ki poznajo steroidne misice...

Ded ima "recept" za vsako skupino posebej in ga ni slabo upostevat, da ne pride do poskodb in da je neki efekt.

Koliko imas prevec itd...je tvoja stvar in nikogar ne briga, pa ce ne razumes zajebancije, je to znak ali da si "žešći" ali pa da si na AD.
Nihce te ne napada in se enkrat, umiri se in se ne razburjaj...ker se ne splaca.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.496
8.859
113
Sploh nisi problem ti, zato pa tebi še odgovarjam unga mam itak na ignoru. Najprej si me nehaj predstavljat kot jeznega in napetega, boš drugače bral iste besede. In seveda zastopim hec, če je hec res hec, pa tukaj zagotovo ni, ampak je golo podjebavanje s strani umsko neuravnovešenega osebka s podporo nedonošenčka v obliki moderatorja.

Pa se vrniva na temo: Ne govorim o steroidnih (vodonoša) mišicah, ampak čist takih, kot si jih pripopal in veliko teh trenerjev, tud slovenskih je čist legit. Vsi pa razlagajo in prodajajo isto zgodbo, zapakirano mal drugač. Vježbaj in pravilno jej in to je to. Se pa ljudje ne zavedajo, da ni nujno, da maš tak ribežen na trebuhu in si v telesni formi in da je treba za ribežen trpet in tudi za vzdrževat le tega je treba trpet in rezultati ne pridejo čez noč. Za normalnega človeka je popolnoma dovolj čist klasična rekreacija, pa pazit je treba kaj ješ, pa bo trebuh šel v zmerne in zdrave obsege. Si je pa rekreacijo treba izbrat tako, v kateri uživaš. Zame je to kolo, za enga fitnes, za tretjega tek ITD. Gledanje YT filmčkov in študiranje, kaj bi mogu delat, pa ne prinaša rezultatov, ampak sam še več cm okol trebuha. Prav tako stradanje ni rešitev, ker ti pobere mišice in potem se kile vrnejo, ponavad x2.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

odranoel

Fizikalc
8. dec 2020
223
62
28
V bistvu nimam težav s trebuhom v smislu debelosti, rad bi samo prišel do nekih vidnejših trebušnih mišic.
 

B81

22. jul 2007
34.423
8.920
113
Nope....edino Magnesol tablete grejo direktno v kri in "pomagajo" v eni minuti, ostalo je samo reklama in lepa embalaža. Pred nekaj leti jih en čas ni blo za dobit in bla cela štala, mi je rekla v lekarni. Takrat sem na ebayu vzel.