Kako se znebiti maščobe okoli trebuha in priti do six-packa?

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.347
6.537
113
Ne pozabit:

1654500799502.png
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.347
6.537
113
Saj to je poanta, težko (verjetno tudi nemogoče) je pridobit močnejše roke brez pridobitve kilogramov...oz. spojit močnejše roke + abs.
Brez "dodatkov".

Drugače pa prvo "nabildat" roke/rame, potem skinit špeh in vzdrževat stanje. Čeprav je tu vprašanje če je sploh zdravo imeti tako nizek nivo maščobja, mnenja so deljena.
 

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
Brez "dodatkov".

Drugače pa prvo "nabildat" roke/rame, potem skinit špeh in vzdrževat stanje. Čeprav je tu vprašanje če je sploh zdravo imeti tako nizek nivo maščobja, mnenja so deljena.
No, deljena so med ni škodljivo in je škodljivo. Zelo malo pa jih dejansko trdi, da je zdravo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

B81

22. jul 2007
34.496
8.961
113
Berem, da bi kolesarili in delali daljše sprehode :evil:
Bo treba bolj na hard :)


en komentar:

I did this halfways (roughly 13 days) and the changes were instant and pretty crazy. By training these muscles that I basically NEVER trained before my stomach did indeed got way flatter. I am a thin guy and my stomach always looked weirdly bulged out, however now it stays nice in place and the muscles are tight as hell. I don't look "pregnant" anymore lol. Now I am doing regular (almost daily) sixpack training since it's honestly super fun to do. Whoever reads this and is interested in starting this challenge, absolutely do it. Seriously. Do the first week and you will see a major difference. The muscles get tight quick and start holding your guts in place
 
  • Všeč mi je
Reactions: odranoel

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.347
6.537
113
No ja, treniranje točno določenih mišic ni povezavno s kurjenjem maščob na istem mestu. Kvečjemu lahko malo mišica "nabrekne", kar daje videt da je izginila maščoba - pa ni.
Maščobo telo kuri "generalno", po celem telesu, odvisno glede na genetiko in spol. In pri moških je ponavadi trebuh zadnji na vrsti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ales85

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
No ja, treniranje točno določenih mišic ni povezavno s kurjenjem maščob na istem mestu. Kvečjemu lahko malo mišica "nabrekne", kar daje videt da je izginila maščoba - pa ni.
Maščobo telo kuri "generalno", po celem telesu, odvisno glede na genetiko in spol. In pri moških je ponavadi trebuh zadnji na vrsti.
To že drži. Ampak mišica pa se dejansko lahko tudi "poravna", kar da malo bolj "zravnan" trebuh. Ne bo pa lokalnega kurjenja maščobe.
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.347
6.537
113
Kdor ima tako zanemarjene trebušne mišice, pa mu skoraj ni pomoči, to mora biti res nefukcionialen lenuhar :)

razen obliques, te se res da hitro natrenirat, da izstopajo.
 

B81

22. jul 2007
34.496
8.961
113
Ce pol hidratov zamenjas za beljakovine, bi moglo bit ok v pol leta. Ce seveda ne lezis po sluzbi :)
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.347
6.537
113
Skledo testenin za skledo šniclov? why not :)

ampak to ne bo rešilo problema "abs on a skinny guy"... treba bo še kaj mišičevja dodati, drugače je suh moški videt še slabši, kot malo zamaščen.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ales85

odranoel

Fizikalc
8. dec 2020
223
62
28
Drugače pa prvo "nabildat" roke/rame, potem skinit špeh in vzdrževat stanje.
Nekako sem tako tudi mislil, sicer z bildanjem rok je verjetno to bolj na dolgi rok, vzdrževanje idealne teže je sicer bilo lažje ko sem bil mlajši, zdaj bo očitno treba več truda vložit. Do konca poletja bo mogoče uspelo :D.

 
Nazadnje urejeno: