Je bil kdo na Djerbi?

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.869
35
48
jaz sem bil predlani na Djerbi bil pa sem v SIDI MAOUNSUR (nekak tak se napiše). Hotel je bil 200 m od peščene plaže, taj so vozile hotelske kočije. Morje zelo toplo in čisto. Vsako jutro so napavljeno travo počistili delavci, čez dan trave nisem videl, kar je bilo zanimivo! Morje skoz toplo, večina hotelov pa tudi ima bazen. Vsekakor priporočam all inclusive varianto. Če boš šel ti zagotovo ne bo žal, meni ni bilo, pa še vedno me enkrat vleče dol!
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.869
35
48
kako to pri nas je bilo zelo čisto in prijetno?
confused-1.gif
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.639
146
63
Citat:
Uporabnik vaginko pravi:
kako to pri nas je bilo zelo čisto in prijetno?
confused-1.gif

Enako, bil sm pa cca 4 leta nazaj septembra dol. Je kr zanimivo in it za pogledat
smirk-1.gif
 

jebach

Pripravnik
3. maj 2009
160
0
16
Citat:
Uporabnik CupraR pravi:
Citat:
Uporabnik vaginko pravi:
kako to pri nas je bilo zelo čisto in prijetno?
confused-1.gif

Enako, bil sm pa cca 4 leta nazaj septembra dol. Je kr zanimivo in it za pogledat
smirk-1.gif

Bil lani na Djerbi in lahko rečem samo pohvale
zmaga.gif
. Letos bom verjetno šel spet šel na ta otok! S punco sma bla dol in obvezno je potrebno iz pogledat krokodiljo farmo, ki je največja farma v afriki, imaš kaj videt, spoh v popoldanskem času, ko jih hranijo. Voda je bila čista, ves dopust nisem videl niti ene travice v vodi. Voda pa izredno čista plaža pa peščena, jaz lahko samo priporočam, samo vzemi varianto vse v ceni (piješ in ješ po mili volji)! Če pa iščeš neko zabavo in diskoteke, pa to ni pravi otok za tebe, zabave so samo zvečer ob bazenih v organizaciji hotela!
 

ahmed

Majstr
23. sep 2007
2.454
118
63
Jest sm bil v alkantari thalassa in lohk recem glede na druge ki jih poznam, da je eden boljsih. Hrana je sploh odlicna, bazeni super, morje je pa na uni strani tko tko. Veliko je alg nanesenih, sicer redno pucajo, zgleda pa k ena spuzva taka alga. Morje nasploh je pretoplo za uno vrocino poleti, je bolje v bazenu se hladiti, sploh ob barcku ce mas all inclusive.
 

Jst10

Pripravnik
1. sep 2008
151
0
16
Morje sicer ni umazano, bi se pa strinjal s tem, da je pretoplo (vsaj za moj okus).

Hotel je pa eden boljših na Djerbi ...
 

cbb

Chef
6. avg 2007
3.337
2
38
51
Nč več u Jesenicama... Zdej Horjul
Citat:
Uporabnik jebach pravi:
Citat:
Uporabnik CupraR pravi:
Citat:
Uporabnik vaginko pravi:
kako to pri nas je bilo zelo čisto in prijetno?
confused-1.gif

Enako, bil sm pa cca 4 leta nazaj septembra dol. Je kr zanimivo in it za pogledat
smirk-1.gif

Bil lani na Djerbi in lahko rečem samo pohvale
zmaga.gif
. Letos bom verjetno šel spet šel na ta otok! S punco sma bla dol in obvezno je potrebno iz pogledat krokodiljo farmo, ki je največja farma v afriki, imaš kaj videt, spoh v popoldanskem času, ko jih hranijo. Voda je bila čista, ves dopust nisem videl niti ene travice v vodi. Voda pa izredno čista plaža pa peščena, jaz lahko samo priporočam, samo vzemi varianto vse v ceni (piješ in ješ po mili volji)! Če pa iščeš neko zabavo in diskoteke, pa to ni pravi otok za tebe, zabave so samo zvečer ob bazenih v organizaciji hotela!


Tja grem z majno punčko, tako da me zanima nočno življenje. Rad bi samo čisto morje in lepo plažo, pa kakšno marelo za senco:) Lahko poveš v katerem hotelu si bil? Zelo mi je namreč pomembna plaža in morje.
 

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.549
36
48
44
Citat:
Uporabnik cbb pravi:
tale trip advisor je en bulšit. Si kdaj bil v hotelu Lev v Lj? No, maš kretene na tripadvisorju, ki pravijo, da si ne zasluži niti dveh zvezdic... Tako, da za moje pojme komentarji tam niso realni.

Jah ne vem. Sej na večih koncih mal preveriš. Sicer na Djerbi je tako, da njihovih 5 zvezdic je nekje realno naših 3 mogoče 4.
 

mac77

Fizikalc
22. avg 2007
4.541
37
48
Citat:
Uporabnik cbb pravi:
Citat:
Uporabnik jebach pravi:
Citat:
Uporabnik CupraR pravi:
Citat:
Uporabnik vaginko pravi:
kako to pri nas je bilo zelo čisto in prijetno?
confused-1.gif

Enako, bil sm pa cca 4 leta nazaj septembra dol. Je kr zanimivo in it za pogledat
smirk-1.gif

Bil lani na Djerbi in lahko rečem samo pohvale
zmaga.gif
. Letos bom verjetno šel spet šel na ta otok! S punco sma bla dol in obvezno je potrebno iz pogledat krokodiljo farmo, ki je največja farma v afriki, imaš kaj videt, spoh v popoldanskem času, ko jih hranijo. Voda je bila čista, ves dopust nisem videl niti ene travice v vodi. Voda pa izredno čista plaža pa peščena, jaz lahko samo priporočam, samo vzemi varianto vse v ceni (piješ in ješ po mili volji)! Če pa iščeš neko zabavo in diskoteke, pa to ni pravi otok za tebe, zabave so samo zvečer ob bazenih v organizaciji hotela!


Tja grem z majno punčko, tako da me zanima nočno življenje. Rad bi samo čisto morje in lepo plažo, pa kakšno marelo za senco:) Lahko poveš v katerem hotelu si bil? Zelo mi je namreč pomembna plaža in morje.






Nocnega zivljenja na Djerbi prakticno ni, razen hotelske "zabave"
 

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.381
1.381
113
Bil direktno v tem hotelu kaka 4 leta nazaj. Hrana je bila sicer ok, ampak niso naredili takega vtisa na mene kot recimo leto prej na Rodusu. Hotel je drugače zelo velik, ima tudi svoj velik bazen in svojo plažo z ležalniki in slamnatimi senčniki. Midva sva odhajala na plažo okrog 10 ure in se nikoli zgodilo, da bi bila brez ležalnika in senčnika, tako da te tega ne rabi biti strah. Je pa bilo zelo vroče, tako da je bila hoja po tistih 10 metrov mivke do morja včasih zelo pekoča, potem pa se niti v morju nisi kaj prida ohladil. Voda je bila drugače zelo čista na obali pa je bilo zjutraj nekaj trave, ki pa so jo vedno čistili tako da ni neke sile.
Se pa pozna da v hotelu čistijo samo moški (vsaj takrat so, ženske so imeli samo na recepciji), saj manjka ženska natančnost pri čiščenju. Povsod je bila mivka na hodnikih in to.
Kot sem rekel sicer kar lepo, ampak je bilo na Rodosu v hotelu iste katerogorije bistveno boljše in čistejše.
 

AfterEight

Fizikalc
16. sep 2007
1.217
0
36
Bil lani in ne grem nikoli več. Pustimo hrano, od katere sem se zastrupil že tretji dan, plaža je bila polna alg, če si se prebil skozi do morja je bilo še kar ok. Pretoplo, ampak ok. Nočno življenje je pa res omejeno na hotele in bebave animatorje.
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.123
10
38
Rajsi si izberi kaksno drugo drzavo, Grcijo recimo. Nisem se bil ampak glede na to kaj govorijo rabis res 6* hotel, da si zadovoljen, ce si precej mahnjen na cistoco in vse ostalo.