Medijski predvajalnik, oziroma...?

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.646
6.502
113
Sem uporabil 32GB usb ključek in dela. :) Fat 32
Sicer se nekoliko dalj časa nalaga, vendar dela. Hvala lepa za pomoč in nasvete. :zmaga:
 
  • Všeč mi je
Reactions: damirj

Morphey

Fizikalc
6. okt 2008
1.157
3
38
Maribor
Iščem rešitev oz. alternativo za Kodi. S posodobitvijo na v21, so pokvarili predvajanje videov iz lokalnega omrežja. Predvaja 2 do 5 sekund, pol pa vrže ven.
Mi je sprva bila rešitev, da ponovno inštaliram 20.5 (je ponovno delovalo), na kar pa se je samodejno posodobil na novo verzijo in prenehal delovati. Fajle vidim v galeriji, le predvajati jih ne gre. Imam pa Kodi nameščen na MiBox S 2nd gen (Google TV). Plex mi ni alternativa, saj je moj Synology malo prešvoh.
 

resnica

Majstr
9. feb 2013
492
457
63
Iščem rešitev oz. alternativo za Kodi. S posodobitvijo na v21, so pokvarili predvajanje videov iz lokalnega omrežja. Predvaja 2 do 5 sekund, pol pa vrže ven.
Mi je sprva bila rešitev, da ponovno inštaliram 20.5 (je ponovno delovalo), na kar pa se je samodejno posodobil na novo verzijo in prenehal delovati. Fajle vidim v galeriji, le predvajati jih ne gre. Imam pa Kodi nameščen na MiBox S 2nd gen (Google TV). Plex mi ni alternativa, saj je moj Synology malo prešvoh.
Težave s predvajanjem naj bi povzročale srt datoteke (podnapisi).
Rešitev: settings -> services -> SMB client and change chunk size to 64 kb

 
  • Všeč mi je
Reactions: Morphey