Izrekanje kazni na dan, ko je policija štrajkala

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Citat:
Uporabnik Numy pravi:
Čez celo stavko so me po AC bedaki po desni prehiteval pa take fore, upam da se bo še kak takole s kahlo na glavi zbudil.

hysterical-1.gif

No comment.
 

predator

Fizikalc
20. jul 2007
5.141
0
36
Ausland
Citat:
Uporabnik Numy pravi:
Čez celo stavko so me po AC bedaki po desni prehiteval pa take fore, upam da se bo še kak takole s kahlo na glavi zbudil.
Zakaj pa nisi sprostil levega pasu
evil.gif


Jaz nisem zaznal nikakršnih sprememb. Tisti kateri divjajo, divjajo skoz ostali se vozimo normalno oz. celo bolj tekoče gre vse skupaj, ker ljudje ne gledajo 80% časa na števec hitrosti, kar se dogaja ko policisti ne štrajkajo.

I love štrajk
srce-1.gif
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Citat:
Uporabnik Mato pravi:
Citat:
Uporabnik Numy pravi:
Čez celo stavko so me po AC bedaki po desni prehiteval pa take fore, upam da se bo še kak takole s kahlo na glavi zbudil.

Vozi po desni, pa ne bo teh problemov.

Sem se peljal v torek proti ljubljani in se je en tip peljal po levem pasu vzporedno s tovornjakom in se ni hotel umaknit. Za njim se je nabrala ogromna kolona. So mu blendali, trobili, on pa nič. NA koncu je tovornjakar pohodil bremzo, mi pa vsi po desni mimo. No nekomu so popustili živci in se je postavil direktno pred onega na levem in polno po bremzi. Na srečo sem bil takrat že pred obema.
Se je pa to zgodilo ravno v predoru, lahko da bo še kak posnetek kdaj.

A si bil mogoče tisti na levem pasu ti?

Ne nisem bil jaz.

Vozil sem po levi, kot 5 avtov direkt pred menoj. Jebeš čefurje ki prehitevajo po desni.