iGO Primo, Nextgen - [Android OS]

gregorv

Pripravnik
25. mar 2013
72
0
6
Upam, da nisem preveč tečen z vprašanji, sem pač nov na tem področju
d055.gif

Ali se da zajet zaslonsko sliko in kako se jo prenese na pc?

Hvala

LP
 

Floki

Guru
6. sep 2007
10.070
3.157
113
seveda printsceen zaslona poglej na net katere tipke moraš stisnit da ti na tvojem telefonu to naredi. Ponavadi je power+volume down
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
@gregorv

Z razogom sem ti že pred par dnevi predlagal, da pojdi čez celo to temo, ker sem vedel kakšna vprašanja boš imel in v tej temi so odgovori in tudi slikice na vse kar si že vprašal in kar še boš.

Ta tema je nastala, ko je ven prišla čisto prva verzija za Android, tako da ti že to lahko pove, da smo predebatirali res čisto vse.
 

gregorv

Pripravnik
25. mar 2013
72
0
6
ok, ne bom nič več spraševal, grem brati celo temo, do konca leta jo bom sigurno predelal
smile-1.gif


sem pozabil da lahko uporabim kombinacije tipk na teleonu...hvala

LP
 

gregorv

Pripravnik
25. mar 2013
72
0
6
potem pa svizec zavije čokolado
wink-1.gif

ti že mogoče,ker ti je vse jasno, imaš vse v malem prstu...jaz pa bom zraven rodil
smile-1.gif


LP
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Imaš poste kjer se sprašuje za določeno funkcijo ali težavo in ponavadi kar hitro za tem odgovor oziroma rešitev za težavo.
80% vprašanj se pa ponavlja.

Čeprav imam zadeve v malem prstu, vsake toliko pregledam to celo temo, ker vmes kaj pozabim, nikoli pa se mi ne da naredit neke pdf datoteke z vsemi težavami in rezultat je, da moran vsake toliko pregledat celo temo.

- Če iščeš nekaj za poi za začetek zraven zadnje strani klikneš na prikaz vseh in se ti bodo odprli vsi posti naenkrat.

- Na tipkovnici klikneš ctrl+f in v iskalno polje vpišeš poi

- sedaj samo stiskaš Enter in ti bo prikazovalo samo poste v kateri je omenjena beseda poi

Torej malo sem ti olajšal iskanje po temi, ostale finte pa probaj sam ugotovit
wink-1.gif
 

aton

Pripravnik
2. okt 2008
323
1
18
@ popotnik, prejle si omenil pdf datoteko. A bi se jo dalo naredit za ta glavna vprašanja, da te ne gnjavimo za vsako malenkost. Saj vidiš, da smo tukaj bolj nespretni za iskanje
 

digital24

Pripravnik
30. dec 2008
64
0
6
Zdravo!

Je že mogoče kakšna rešitev glede JCV in pogleda v predorih, saj mi jih pir ANS verziji ne prikazuje?

lp
Digital
 

digital24

Pripravnik
30. dec 2008
64
0
6
Citat:
Uporabnik digital24 pravi:
Zdravo!

Je že mogoče kakšna rešitev glede JCV in pogleda v predorih, saj mi jih pir ANS verziji ne prikazuje?

lp
Digital

pa še to, verzija primo 9.6.29...., resolucija 1280x800.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
ANS je že skoraj pozabljena "vmesna" Primo verzija, zato dvomim, da se še kateri imed skinerjev ukvarja z njo. Imajo že tako preveč dela s klasičnimi verzijami, ki izhajajo kot po tekočem traku.
bonk.gif
Seveda ne rabim pisat, da sprememb itak praktično ni. Vse privzete funkcije so iste kot pri prvi verziji, ki je izšla 2012.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
@digital24

Verzija 9.6.29 nič ne pove važne so številke za to kar si sedaj napisal, te se spreminjajo glede na nove izide.
Kot je že omenil Janch ta verzija je že pozabljena oziroma se je skineri niso nikoli lotili tako, da lahko pozabiš karkoli v tej smeri.

Za JCV pa imaš ux za ANS le malo je potrebno po forumu pogledat:

https://www.alter.si/tabla/show...=0&fpart=12

@aton

Nimam je časa za sebe naredit kaj šele kaj drugega.
Če si jo naredim za sebe in jo objavim, sem 100% da razen mene in Janchu ne bo nikomur jasno za kaj se gre, ker si beležim samo določene stvari za katere pa moraš imeti podlago že v glavi
smile-1.gif


Bom videl, če se bom kdaj lotil tega projekta, zaenkrat pa žal nimam časa, ker še sproti komaj uspem odgovarjat na ZS in nudit pomoč.
 

digital24

Pripravnik
30. dec 2008
64
0
6
Hvala za informacijo Janch in popotnik glede verzije ANS.

Kam točno pa moram kopirati tisti dodatek ux za JCV, bi najprej poskusil to opcijo.

V kolikor pa ima kdo popolnoma delujočo verzijo Prima za resolucijo 1280 x 800 pa se toplo priporočam na ZS.

lp
Digital24
 

digital24

Pripravnik
30. dec 2008
64
0
6
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
ux za JCV gre v mapo ux, ki je v mapi iGO, če mape ux nimaš v mapi iGO jo naredi in daj not zip datoteko.

p.s.
Koliko je velika tvoja data.zip, je čez 100mb ali je manj?


Data zip mislim da je velikosti 47mb.

lp
 

zoki

Pripravnik
23. sep 2007
264
5
18
iGO mojstra, obstaja kakšna informacija, če bo izšla kakšna bolj smooth verzija (3d pospeševana) ali je vse v zvezdah?
smile-1.gif