iGO Primo, Nextgen - [Android OS]

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Če si kml prenesel iz poi plaza si imel ikone zraven v paketu v bmp sliki in to sliko daš v mapo iGO/content/userdata/usericon/ in ti jo mora prikazat na zemljevidu.

Če si naredil tako in ikona ni vidna naredi tole:

- zaženi primo
- pojdi pod Nastavitve/Nastavitve zemljevida/ in zaskrolaj meni, da prideš do Oznake krajev
- tukaj preveri, če imaš Kljukico pri tem POI, ki si ga dodal.

Če kljukice nimaš, jo dodaj in bo ikona vidna na zemljevidu.
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.379
170
63
Živjo,

recimo tole sem zloadal dol:


1934981-zoo.JPG
 

Priponke

  • 1934981-zoo.JPG
    1934981-zoo.JPG
    11,5 KB · Ogledi: 240
Nazadnje urejeno:

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
V tem paketu ni slike zraven.

.kml si že dal na pravo mesto, sedaj si še samo prenesi sliko, ki sem ti jo dal v priponko in jo daj v iGO/content/userdata/usericon/

and you ar ready to GO
smile-1.gif


p.s.
Po prenosu priponke moreš rar prvo razpakirat, da dobiš ven bmp sliko, ki jo daš nato v zgoraj omenjeno mapo.
 

Priponke

  • 1934988-SLO-Zoo.rar
    543 bajtov · Ogledi: 224

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.379
170
63
A pol mam pa srečo, da sem same take zbiral, ki tega nimajo, zato pa sem tako čudno spraševal kje se to najde.

Ali je recimo kje za dobit zbir teh slikc?
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Če preneseš za Garmin gpx je ta slikica zraven v paketu od poi plaza, potem pa samo te slikice vzameš ven in jih daš v sericon.
Moraš pa pazit, da ima slika identično ime kot kml datoteka.

Lahko si slike narediš tudi sam ali pa če v google vpišeš poi icons ti jih bo našlo ogromno
wink-1.gif
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Sploh pa ne vidim potrebe po dodatnih komercialnih poi točkah, katere so itak že vse vnešene v regularnih poi točkah, ki izhajajo hkrati z zemljevidi. (tudi ZOO kategorija recimo)
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.379
170
63
Živjo,

se strinjam, vendar pri meni ni bilo notri nobenega POI in vse tozadevne mape prazne. Sicer malo čudno ampak tako je.

Verzija je tale 9.6.22.317625.
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.379
170
63
Seveda, zato pa sedaj nalagam
evil.gif
.

Saj počasi bom nehal težit. Sem že malo bolj na tekočem kaj in kako. Klinc če ne slediš tehniki dokler ni nujno za zamenjat, potem pa gledaš kot tele v nova vrata. Vidiš kaj vse obstaja ti pa ne znaš uporabljat in si naštimat po meri.

Sorry če sm malo zamoril amapk počas bo
zmaga.gif
.
 

gregorv

Pripravnik
25. mar 2013
72
0
6
Citat:
Uporabnik Janch pravi:
ja, bil je čas za manjši update iGO Wiki
smile-1.gif

To opozorilo se ti vedno pojavi kadar načrtuješ čezmejno pot in imaš za sosednjo državo drugega map providerja, kot je za izhodiščno državo.

3D Cars
- odpakiraj in kopiraj mapo CAR v mapo iGO\Content\ (prepiši obstoječo)

Z malo zamude... sem danes za celo evropo naložil še buildings, map, poi, dem, speedcam, tmc....
Ter tudi vozila iz tega linka.

Naletel sem na težavo, navigacija se ni hotela zagnat. Zato sem povrnil igo v prejšnje stanje in sem kopiral vsako mapo posebaj, nato odklopil kabel in sprobal če dela.

Ugotovil sem da igo lepo dela dokler ne skopiram teh 276 vozil v mapo car. Ko to storim, se igo več ne zažene.

Ali morda veste kako lahko rešim to zadevo. Vsekakor bi rad imel več vozil. Morda poznate kak drug link do vozil....

Hvala za pomoč.

LP
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.379
170
63
No pa smo šli z Primotom na izlet
cheer.gif


V eno stran delal OK, nazaj grede ga je metalo skoz ven. Zakwaj se vprašam
sprasujem se.gif
.

Lepo je izračunal pot, se zapeljemo, navigacija ugasne in ekran se zatemni, 1x, 2x, 5, in še in še. Ko smo prišli na SLO stran še enkrat poizkus, pa je tudi ugašala aplikacija.

Sygix je delal normalno.

Kaj bi lako bil vzrok težavam?
 

bor

Pripravnik
1. dec 2007
106
0
16
Citat:
Uporabnik gregorv pravi:
Citat:
Uporabnik Janch pravi:
ja, bil je čas za manjši update iGO Wiki
smile-1.gif

To opozorilo se ti vedno pojavi kadar načrtuješ čezmejno pot in imaš za sosednjo državo drugega map providerja, kot je za izhodiščno državo.

3D Cars
- odpakiraj in kopiraj mapo CAR v mapo iGO\Content\ (prepiši obstoječo)

Z malo zamude... sem danes za celo evropo naložil še buildings, map, poi, dem, speedcam, tmc....
Ter tudi vozila iz tega linka.

Naletel sem na težavo, navigacija se ni hotela zagnat. Zato sem povrnil igo v prejšnje stanje in sem kopiral vsako mapo posebaj, nato odklopil kabel in sprobal če dela.

Ugotovil sem da igo lepo dela dokler ne skopiram teh 276 vozil v mapo car. Ko to storim, se igo več ne zažene.

Ali morda veste kako lahko rešim to zadevo. Vsekakor bi rad imel več vozil. Morda poznate kak drug link do vozil....

Hvala za pomoč.

LP



Zgleda da so težave ta vozila,ker tudi meni iGo zablokira ,če premikam kaj po vozilih
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.379
170
63
Avtocesta. Za 3D bi prej rekel da ne kot ja,

Sem jo sedaj probal še enkrat zagnat, takoj ko dam prikaži mapo, vrže ven.
 

2CV

Pripravnik
16. avg 2012
505
12
18
Citat:
Uporabnik Janch pravi:
Ja potem so 100% krivi 3D kurzorji (Avtomobilčki). Uporabi tale paket: CAR

Tudi jaz menim, da so težave s 3d kurzorji. Tudi pri meni so težave od namestitve. Sicer navigacija deluje ampak izbrat jih pa ne gre in je funkcionalna le puščica. (xTab)
 

gregorv

Pripravnik
25. mar 2013
72
0
6
Citat:
Uporabnik Janch pravi:
Ja potem so 100% krivi 3D kurzorji (Avtomobilčki). Uporabi tale paket: CAR

Ali se ta odgovor nanaša tudi na moje probleme, ko vržem 276 vozil v mapo car, igo več ne deluje....
Oz je odgovor za OLFA.

Hvala

LP