iGO Primo, Nextgen - [Android OS]

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Nikam ne dajaj te mape od Jancha, ker je očitno dal naroben paket, vsaj po vsebini sodeč ni to za Car.

Janch, preveri tvoj paket CAR, če je OK ali si slučajno po pomoti dal kaj druga
wink-1.gif
 

gregorv

Pripravnik
25. mar 2013
72
0
6
hvala, ta paket že imam, link je tudi na prejšnji strani
sicer je moj problem verjetno specifičen, zato vas ne bom več obremenjeval.....

kot mi je že popotnik dejal...bom moral vsak avto posebaj preverjat, kateri mi povzroča da se igo ne zažene
5 sem jih že preveril od 276
smile-1.gif


lp
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Probaj dat ven vse, ki imajo v imenu becker in javi, če ti bo potem delalo.

Možno pa je, da je preveč avtov in ti naprava " počepne " zaradi preobremenitve.
Torej daj na napravo 100 komadov in probaj, če bo delalo, noto te odstrani in daj drugih 100 in na koncu daj še zadnjih 76 če bo po teh 3 postopkih vse delalo potem boš vedel, da tvoja naprava ne prenese vseh naenkrat.

Če bo pa šteknil v enem od teh 3 poizkusov pa boš eliminiral vsaj 176 avtov in boš imel za preverjat samo 100
wink-1.gif
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.379
170
63
Včeraj sem po LJ malo sprobaval, pa je zgleda reset zaenkrat zadostoval.

Danes gre notri nova kartica in ta verzija, ki si jo prilepil gor. Potem pa spet na en izlet, preden jo bom resno rabil. Resno pomeni z pripeto prikolico in z majhnim številom popravnih izpitov
evil.gif
.

Hvala ti lepa zaenkrat
aplauz.gif
 

gregorv

Pripravnik
25. mar 2013
72
0
6
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Probaj dat ven vse, ki imajo v imenu becker in javi, če ti bo potem delalo.

Možno pa je, da je preveč avtov in ti naprava " počepne " zaradi preobremenitve.
Torej daj na napravo 100 komadov in probaj, če bo delalo, noto te odstrani in daj drugih 100 in na koncu daj še zadnjih 76 če bo po teh 3 postopkih vse delalo potem boš vedel, da tvoja naprava ne prenese vseh naenkrat.

Če bo pa šteknil v enem od teh 3 poizkusov pa boš eliminiral vsaj 176 avtov in boš imel za preverjat samo 100
wink-1.gif

telefon je nexus 5, tako da dvomim da je prepočasen
wink-1.gif


sem dal ven 5 x becker a ne pomaga

nato sem sprobal 100 + 100 + 76 in posamezno vsi delujejo...
edino kar sem opazil, da ko se prikaže zemljevid, je za kako sekundo črn ekran...

saj ni panike, bom izbral nekaj priljubljenih avtov in bo mir

hvala za pomoč

LP
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Očitno iGO ne zmore prebavit vseh in se sesuje.
iGO uporablja določen del pomnilnika, ki ga ima zabeleženega v sami programski opremi in četudi bi ti imel super hitro napravo ti iGO ne bi delal na polno ampak samo na tisto kar ima zapisano v sami programski kodi.

To je tisto, ko je že Janch omenjal, da iGO ni optimiziran za nove naprave.

iGO na Nexus 5 dela enako hitro kot na galaxy mini, razlike ni, čeprav se po hitrosti napravi razlikujeta iGO tega ne upošteva in dela na svoji frekvenci. ( recimo da rečem na pamet, da dela iGO na 50 rama, četudi ga imaš ti na napravi 1Gb ali več, bo on delal samo na 50 )
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Citat:
Uporabnik gregorv pravi:
hvala, ta paket že imam, link je tudi na prejšnji strani
sicer je moj problem verjetno specifičen, zato vas ne bom več obremenjeval.....

kot mi je že popotnik dejal...bom moral vsak avto posebaj preverjat, kateri mi povzroča da se igo ne zažene
5 sem jih že preveril od 276
smile-1.gif


lp
hm... zakaj pa jih želiš toliko gor???
 

gregorv

Pripravnik
25. mar 2013
72
0
6
vsak dan drugi avto
smile-1.gif


v bistvu sem pač vrgel cel paket car v mapo content....pa očitno nekaj ne štima
saj pravim, da bom izbral nekaj avtov, dal na tel in to je to,
ne bi pa nič škodilo če bi teh 17 mb avtov bilo še v mapi igo, ker prostora je dovolj

če se prav spomnim mi na prejšnem telefonu teh 276 vozil ni delalo nobenih težav....
_______________________

popotnik, to pa ni dobro da ima igo tak način delovanja
frown-1.gif

upajmo, da bo morda kdaj bolje

LP
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Ti vsi avti so delali na infinity verziji, ki pa so jo imeli v delu stari mački, te nove apk pa " pozeleni " čisto nova oseba, ki očitno nečesa ne naredi pravilno.
Primerjaš lahko zadevo že s tem, da prve verzije delajo kot raketa, medtem, ko s temi Izrael in Turkey, apk povzroča same težave.

iGO je v osnovi bil narejen za Wince, android verzija je bila samo testna in to ( tista iz 2012 ) takrat še niso bile naprave tako hitre kot so sedaj in kot sva že z Janchem večkrat omenila, se od 2012 verzije do sedaj ni nič spremenila programska koda.

To ko pri novi verziji dodajo v changelog, da so podprte nove naprave, to lahko naredimo tudi mi sami, vendar se mi ni nikoli dalo zbrat vseh informacij od vseh naprav, da bi to vnesel v iGO, nekaj sem jih, veliko pa jih nikoli nisem.
 

dugi

Fizikalc
2. sep 2011
217
44
28
ljubljana
Se opravičujem,če je bilo to vprašanje že postavljeno.
Imam IGO primo 9.6.22.317625 na noname telefonu. Skina nimam nobenega naloženega.

1.Če grem na nastavitve/nastavitve zemljevida imam na voljo samo štiri stvari-način prikaza,pogled,samodejni pregled,barve.
Kje oziroma kako vklopim še ostale funkcije?

2.Nastavtve/nastavitve za vidno vodenje/vrste ponudb imam samo štiri-ben.črpalka,restavracija,počivališče,avto servis.Kje vklopim še ostalo?

3.V začetnem meniju je roza epruveta. Pri katerih stvareh je pametno dati kljukico poleg?

Hvala
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.379
170
63
Rečeno, storjeno.

Dal sem notri večjo kartico, in naložil novo verzijo, hvla Janch še enkrat.

Pri tem sem ugotovil, da prenašanja v telefon/kartico LG očitno ne prebavlja vedno in dobro, saj sem imel kar nekaj težav z javljanjem kar nekih errorjev. Glede na to, da sem imel cel dan cajt, največ težav pa je bil z enim od zip filov. Na koncu je po kar lepem številu le uspelo.

Potem pa nalaganje kart, kjer se je pojavil isti problem, kar nekaj.. No in za ta dan sem obupal, slovenija je bila gor, za sprobat domov je bilo dobro je delalo, nekaj opcij je novih napram stari verziji in se mi kar dopade.

Naslednji dan priklopim še enkrat, vmes nisem niti ugasnil telefona niti nič, in grejo karte v paketu gor, brez kakršnekoli motnje.

Zdaj pa samo še ornk sprobat, pa bo.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Ti novejši telefoni imajo neke probleme pri prenosu v MTP načinu in tukaj ti javi največ napak zaradi .zip datotek.

Najlažja in najhitrejša rešitev za nalagat iGO na SD je, da SD vzameš iz naprave in iGO preko čitalca kartic naložiš na SD in nimaš problemov
wink-1.gif