iGO Primo, Nextgen - [Android OS]

karlosSLO

Zelenc'
4. feb 2014
8
0
1
S kolegom sva kupila identična telefona xcover 2 in njemu sem dal brez problema gor men pa izpiše "Igo se je ustavil"

Kakšna ideja predlog zakaj se izpiše "Igo se je ustavil" oz kako to popraviti ?!

hvala
 

karlosSLO

Zelenc'
4. feb 2014
8
0
1
Ne, oboje sem naredil isto iz računalnika prenesel mapo iGO nato zagnal iz kartice SD..pri enmu je delalo pri drugemu ne..
Misliš da bi pomagalo da reflasham rom ?
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Če je na obeh telefonih isti rom in naložene iste aplikacije potem bi ti moralo delat BP.

Lahko pa probaš odinštalirat primo in ponovno zagnat telefon in še enkrat naložit.

p.s.
Na obeh telefonih pod info preveri, če sta res naložena ista roma in če sta številki modela identični.
Lahko pa probaš tudi ponovno naložit rom.
 

karlosSLO

Zelenc'
4. feb 2014
8
0
1
tako naložil sem že dvakrat ROM -brez uspeha..
tudi iGO sem inštaliral večkrat - vedno piše "igo se je ustavil"..

če ima še kdo kako idejo..bi bil zelo hvaležen-..
@popotnik hvala za info in trud
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Ko iGO odinštaliraš daš vsiljeno zapiranje, počisti podatke in šele nato odinštaliraš?
Imata s kolegom isti rom in isti model telefona, če pogledaš pod info?
Katero verzijo iGO nalagaš?

p.s.
Če imaš v mapi iGO branding ga odstrani
če imaš v mapi skin kake skine jih odstrani
pobriši mapo save in preveri, če ti bo zagnalo brez napake.
Če ti zopet ne bo je pa še edina varianta, da imaš poškodovan data.zip
 

karlosSLO

Zelenc'
4. feb 2014
8
0
1
Zanimivo je to, da ko dam sd kartico z mapo iGO v drug mobitel tam igo normalno požene..:p
uporabljam : Primo 9.6.22.297071 - GooglePlay 25 Apr 2013 ,sem namestil veliko telefonom to isto pa nikoli ni bilo problema ..
sem naredil tako kot si opisal, zaprl program počistu podatke, odinštaliral.. še vedno ne dela..
 

birca

Pripravnik
26. okt 2007
413
17
18
Citat:
Uporabnik karlosSLO pravi:
Zanimivo je to, da ko dam sd kartico z mapo iGO v drug mobitel tam igo normalno požene..:p
uporabljam : Primo 9.6.22.297071 - GooglePlay 25 Apr 2013 ,sem namestil veliko telefonom to isto pa nikoli ni bilo problema ..
sem naredil tako kot si opisal, zaprl program počistu podatke, odinštaliral.. še vedno ne dela..

Isto se mi je pripetilo meni. S sodelavci imamo 3 xcoverje 2, na dveh u nulo, na tretjem isto kot tebi.
Imam pa 2 verzije Iga, tako da je druga delala v nulo. Probaj naložit eno drugo.
Če ti ne rata, ti lahko jaz pošljem.
 

karlosSLO

Zelenc'
4. feb 2014
8
0
1
Ne ni custom rom ker sta oba stock ROMa in sta identična

Igo men dela ta druga iGOMyWay.ver.8.4.2.139242 verzija ampak, če dam na interni pomnilnik - seveda sem takoj omejen s pomnilnikom...žal ampak saj dela :p

@birca katero verzijo maš ti? ti dela iz sd kartice ?(rootan ali stock)
 

birca

Pripravnik
26. okt 2007
413
17
18
Stock firmware. Mam verzijo 9.6.22.316005 na SD kartici. Sem ti poslal PM.
 
Nazadnje urejeno:

lubej

Pripravnik
1. dec 2009
31
0
6
galaxy s4 od kolega - zadnja verzija igo, 276 vozil, pri 7 vedno igo zašteka in vrže ven
rešitev, nazaj na car in sport car.zip in zadeva deluje bp

očitno ima ta nova verzija (morda tudi prejšnje) težave z vozili

LP
 

mirkop

Pripravnik
13. mar 2008
103
0
16
A je komu uspelo naložit igo na LG L4 E440. Vedno mi napiše, da resolucija ni podprta. Je pa zanimivo, da na gsmareni piše da ima resolucijo 480x320 igo pa napiše da ni podrti skin za resolucijo 355x???
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Za to tvojo resolucijo rabiš posebej data.zip s tistim, ki je originalno v paketu ti ne bo delalo.
Če bi napisal katero verzijo paketa bi rad naložil bi že imel rešitev, tako pa ti žal nihče ne more pomagat.

Ko bi se le že enkrat navadili ob težavah napisat vse podatke: verzija OS, verzija iGO in model aparata.
 

mirkop

Pripravnik
13. mar 2008
103
0
16
LG L4 E440, Android 4.1, iGO Primo 9.6.22.317625 - 25 Jul 2013

Hvala že v naprej za pomoč.
 

Shando

Pripravnik
21. avg 2007
287
0
16
LJ
Mogoče smešno vprašanje. Stari iGO je imel v meniju spodaj tipko HOME. Kjerkoli si bil si rabil samo dva klika za navigiranje nazaj. V Primotu pa tega ni ali pa ne najdem niti jaz niti google ....
smirk-1.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
misliš tipko za nazaj?

Če ja, potem omogočiš ali dodaš tole v sys:

[feature]
back_button=1 ( 1 je omogočeno, 0 je Onemogočeno )

ali

[android]
has_physical_home_button=1 ( 1 je omogočeno, 0 je Onemogočeno )
 

Shando

Pripravnik
21. avg 2007
287
0
16
LJ
V sys.txt že imam:

[android]
has_physical_home_button=1

in

[feature]
back_button=1

Kje (na kateri strani) bi se moral nahajat ta gumb?

THX
 
Nazadnje urejeno: