iGO Primo, Nextgen - [Android OS]

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
ne-ne-1.gif
ne se matrat! Ne moreš uporabit istega skina na androidu, kot je za wince. Koda je povsem drugačna in GJ-AK skin za android je še daleč od tistega, ki je za wince!
 

danielsendler

Pripravnik
4. mar 2012
183
0
16
Sem vedel, da nekaj ne štima. Hvala za odgovor, sedaj pa čakat, da kaj naredijo tudi s skini za androida. Pa lep vikend
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Sem probal instalirat GJak 1.0 Bigres na SIII, pa mi samo zapre iGo-ta, ko se le-ta naloži
A google search že dela?

(se opravičujem, nisem sledil iGo-tu za Androida)
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik McGiver pravi:
Upam da veš kam dat.
wink-1.gif


Ni za kaj.

Ta navigacija je nekaj najbolj preprostega kar je le možno, vse se dodaja lepo v svojo mapo brez vsakega kompliciranja.

Karte so super(edino topo karta še manjka, pa privzeti skin mi je malo neprivlačen ampak ni zame(sam imam nokio C7 z garminovo navigacijo), tako, da ni panike
wink-1.gif


Probleme imam edino z enim htc wildfire, ki nima naloženega pregledovalnika datotek in nimam pojma kako naj zaženem naložitveno datoteko???

Dostopa do google play(da bi kak program naložil) pa nimam, ker se ne morem odjavit z računa, ki je privzeto nastavljen in je nanj cel kup stvari vezano, tako, da ga lahko pobrišem samo z vrnitvijo na tovarniške nastavitve;(
 

izyveliki

Zelenc'
1. jul 2012
15
0
1
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Citat:
Uporabnik McGiver pravi:
Upam da veš kam dat.
wink-1.gif


Ni za kaj.


Ta navigacija je nekaj najbolj preprostega kar je le možno, vse se dodaja lepo v svojo mapo brez vsakega kompliciranja.

Karte so super(edino topo karta še manjka, pa privzeti skin mi je malo neprivlačen ampak ni zame(sam imam nokio C7 z garminovo navigacijo), tako, da ni panike
wink-1.gif


Probleme imam edino z enim htc wildfire, ki nima naloženega pregledovalnika datotek in nimam pojma kako naj zaženem naložitveno datoteko???

Dostopa do google play(da bi kak program naložil) pa nimam, ker se ne morem odjavit z računa, ki je privzeto nastavljen in je nanj cel kup stvari vezano, tako, da ga lahko pobrišem samo z vrnitvijo na tovarniške nastavitve;(

S kakega pašnika dol potegn es filexplorer ali kaj podobnega. Drugač se pa ni treba odjavit z računa, ampak dodaš novega
smile-1.gif
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.797
127
63
Mene pa bolj zanima, zakaj ne naredi hard reseta, in lepo prične z instalacijami kot pri novem. V večih temah ima že kar nekaj časa težave z instaliranjem programov na tem telefonu.
 

maja1

Zelenc'
28. avg 2012
1
0
1
mi lahko prosim kdo pove kako naložit igre na galaxy s3. in če ima kdo kako stran z igrami :D
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.403
485
83
::1/128
Citat:
Uporabnik maja1 pravi:
mi lahko prosim kdo pove kako naložit igre na galaxy s3. in če ima kdo kako stran z igrami :D

Tole bo pa napačna tema. Tukaj je navigacijska sekcija in v tej temi je govora o iGO Primu za Android....

Drugače je pa večina aplikacij in s tem tudi iger za android dostopnih na google playu (včasih market), ki ga imaš na telefonu.
 

srapos

Pripravnik
16. nov 2008
381
0
16
Tržič
Na mobitelu imam Igo 8 skupaj z evropskimi kartami. Zanima me, če naložim primo, bodo stare karte uporabne ali ne?