iGO Primo, Nextgen - [Android OS]

krava

Majstr
5. sep 2007
3.657
329
83
www.kacnje.eu
Citat:
Uporabnik XSIDE pravi:
Citat:
Uporabnik krava pravi:
Kolega, ki sem mu namestil IGO Primo na SGS III mi trdi, da mu močno kuri baterijo. Celo toliko, da se v avtu ne polni dovolj.
Pri meni na SGS ni teh težav. Kaj pa pri drugih?

Seveda lahko nekatere zadeve izključi (animacije menijev, stavbe, ...), ampak vseeno.

Skoraj sigurno je težava polnilcu, ki ne polni z zadostnim tokom. S kodo *#*#4636#*#* pod Informacije o bateriji lahko preveri ali mu polne z večjim tokom (AC polnenje) ali manjšim (USB polnenje). V primeru, da mu piše USB polnenje, je možno, da se bateriji med navigaranjem kljub polnilcu prazne.
Meni se kljub navigiranju z iGO, predvajanju muske, streamanju zvoka preko BT na radio in ostalim zadevam, ki tečejo v ozadju (push mail,...) telefon v avtu vseeno polni in ne prazni, vsaj kolikor sem do sedaj opazil. Rešitev je ustrezen avtopolnilec.

Tudi sam nimam težav, imam pa originalni Samsungov polnilec. Mu bom sporočil tisto kodo, če jo bo "upal" vtipkati
rolleyes-1.gif
 

Saeed

Pripravnik
19. nov 2008
366
3
18
Mene pa zanima najbolj optimalna nastavitev "Raven gostote besed", da se ženska ne pogovarja preveč ali pa da me ne pozabi opozoriti na kakšen odcep?
Spet grem na malo daljšo pot in ne bi rad, da bi se še s tem moral ukvarjati na sami cesti. Že tako se bom lovil
smile-1.gif
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.657
329
83
www.kacnje.eu
Sam imam izgovarjavo kar izključeno. Večino poti človek itak pozna in ga vmes čvekanje samo moti (med pogovorom ali poslušanjem radia). Ko pa navigacijo res potrebujem, pa meni povsem zadošča, da mi pokaže naslednji dve akciji.

Imam pa tudi vprašanje - kolega zanima, če ima IGO slučajno kakšno možnost, da bi se izključil zaslon, če se recimo vozi po avtocesti sto kilometrov. No, mogoče bo spregledal kak radar, pa vseeno
evil.gif
 

macosan

Zelenc'
9. apr 2011
7
0
1
res vse živo sprobal in ne gre !!! rabim pomoč
do pred updatem telefona xperia mini na android 4.0 mi je igo primo delal v nulo, po updatu pa je v navpičnem položaju slika spodaj odrezana, če pa obrnem v vodoravni položaj pa se slika zaustavi pod kotom 45%.
kako naj to rešim, hvala in vsaka čast pubeci kak to obvladate !!!
Mac
 

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
43
Najprej izbriši mapo save, če jo še nisi. Oz. ponovno inštaliraj program.

zdajle videl, da si že vse živo probal ...
 
Nazadnje urejeno:

macosan

Zelenc'
9. apr 2011
7
0
1
tudi to sprobal, pa v sys, ponovno inštaliral cca. 10x, vse sprobal, kaj pa vem, nekaj se je zjebalo z nadgradnjo gsm, tudi Sygic noče veš prikazat map
Odprt za vse nasvete
hvala
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Naloži si ta brezblačni program in preveri kakšno resolucijo imaš v pokončnem in kako v ležečem položaju in to vpiši v sys.txt pod:

[rawdisplay]
driver=engine
screen_xy="800_480:800x452/480x773"

Zamenjaj za dvopičjem z tistimi podatki,ki ti jih bo prikazal zgornji program

Lahko pa probaš tudi z tem:

[rawdisplay]
driver=engine
screen_xy="auto"
 

macosan

Zelenc'
9. apr 2011
7
0
1
če nisem nesramen, a mi lahko kdo pošlje ta programček na ZS
popotnik, hvala - bom sprobal
 

macosan

Zelenc'
9. apr 2011
7
0
1
device screnn size 320 x 480
appl windows size 320 x 455

probal napisat v sys - obe tvoji verziji, vendar je isto, navpično je odrezano, če pa hočem it v vodoravno, pa se slika zaustavi na 45 stopinjah in popači
 

macosan

Zelenc'
9. apr 2011
7
0
1
[rawdisplay]
driver=engine
screen_xy="480_320:455x320/320x455"

dela v navpičnem položaju, vendar noče vodoravno
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Pa nisi opazil da si napisal narobe?

[rawdisplay]
driver=engine
screen_xy="480_320:455x320/320x455"

Napisal si za pokončno in ležeče enako namesto da bi napisal

[rawdisplay]
driver=engine
screen_xy="480_320:480x320/320x455"
 

macosan

Zelenc'
9. apr 2011
7
0
1
sedaj imam tako napisano in dela kot treba
[rawdisplay]
driver=engine
screen_xy="480_320:480x295/320x455"

SEVEDA GRE VSA ZAHVALA POPOTNIK-u, RES SI GPS PRESIDENTE !!!!

lp
 

zoki

Pripravnik
23. sep 2007
264
5
18
Citat:
Uporabnik XSIDE pravi:
Citat:
Uporabnik Janch pravi:
Končno tudi rešitev za Jelly bean 4.1.x verzijo Androida, kjer do sedaj ni deloval zvok v Primu. Kolikor sem gledal .apk file, so v sys dodane samo nove vrednosti pod [sound], ki očitno blagodejno vplivajo na zvočne parametre navigacije. Torej:

[sound]
config="maximum"
csv_voice_enabled="1"
dev_smp_rate=44100
dev_channels=2
dev_bits=16
dev_buffer_size=8820
dev_buffer_count=3
os_volume="150"
os_muted="0"
guidance_volume="150"
alarm_volume="255"
ding_muted="0"
ding_volume="200"
voice_muted="0"
voice_volume="220"
Meni na SGSIII z Jelly Beanom zvok dela, sem pa danes opazil, da prehitro začne nazaj predvajat musko (še ne pove do konca in muska že špila naprej), vendar nisem siguren, če je težava v iGO ali v PowerAmpu, ki sem ga sedaj začel uporabljati za predvajanje glasbe, oziroma v kombinaciji Jelly Bean+iGO+PowerAmp. Bom malo potestiral in probal še tale nastavitve, da vidim.
Meni še vedno ne dela zvok, tudi če dam to v sys.txt. Imam pa Galaxy Nexus 4.1.1.
Te lahko prosim da mi pošlješ delujoči data.zip, branding.zip in sys.txt, pa če še kaj rabim da bo delalo. Hvala.
 

yankee

Zelenc'
17. avg 2012
17
0
1
Imam HTC ONE S ki nima SD kartice (ima notranji spomin). Resolucijo 540x960 oz 540x922/960x502.
Janch in Sondi sta mi uspešno pomagala usposobiti zadevo za kar sem jima zelo hvaležen. Le eno težavico imam. Ko se mi aplikacija odpre se mi ne odpre čez cel ekran in se vidi kot pri windowsih ko se prekrivajo okna (se pravi da je spodnje/prejšne okno spodaj zamaknjeno in se ga del vidi za tam kjer je zmanjšano zgornje/aktivno okno. Kot berem je verjetno to mogoče popraviti v datoteki sys.txt ki pa je ne najdem nikjer na telefonu

To temo sem že enkrat temelito prebral in več 10x prebrskal pa nikjer ne najdem več opisa kje se nahaja ta datoteka če je zraven "iGO Multires.apk" ni. Vem pa da ste to že napisali v te temi a kot že rečeno tega ne najdem.

Sicer sem jo sam dodal zraven apk datoteke v čisto zgornjo mapo telefona a brez uspeha da bi bilo kaj bolje.
Lepo prosil za pomoč kam je potrebno to datoteko pravilno skopirati oz. ali bo to sploh kaj pomagalo
smile-1.gif


Upam da se nisem preveč na dolgo razpisal.
Hvala v naprej za vse namige in odgovore.
 

zebec

Zelenc'
21. avg 2012
3
0
1
Meni še vedno na mojem HTC One X med navigiranjem kot da bi izgubljal signal in ne ve kje je in potem preračunava.
Mi pa Sygic dela u nulo.

Ali nobeden nima podobnih težav. Sem na spletu našel, da ima ogromno ljudi enake probleme.

lp, Branko
 

KAALman

Pripravnik
10. jan 2008
751
2
18
Prekmurje RepubliQ
Obišči stran
KSZ... ne najdem, kaj storiti, in ali se sploh da naložiti Primo na Galaxy Tab 10.1 (1280x800)?

ob zagonu programa najde nekaj v zvezi z resolucijo, da nekaj ne najde...

verzija Primota: 9.6.7.235654

sys ki je bil v paketu (preimenovan iz txt datoteke) sem prilepil v mapo, prav tako sem nameščal apk s pravilno resolucijo...