iGO Primo, Nextgen - [Android OS]

mimika

Pripravnik
8. feb 2008
703
0
16
Kateri skin uporabljate kej? Ker meni bi prav prišla vsaj še trenutna hitrost po GPS - torej če bi imel 4 une boxe s podatki, bi blo to to - sej zdej sm zamenju čas prihoda z GPS hitrostjo... Sicer sem zelo zadovoljen, mogoče le, če bi se dalo nastaviti še malo višjo toleranco za opozorilo o prekoračeni hitrosti - recimo 15km/h čez (sicer ugasniti ta opozorila znam...)
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.403
485
83
::1/128
Citat:
Uporabnik mimika pravi:
Kate ri skin uporabljate kej?
Zaenkrat default.

Citat:
Uporabnik mimika pravi:
mogoče le, če bi se dalo nastaviti še malo višjo toleranco za opozorilo o prekoračeni hitrosti - recimo 15km/h čez (sicer ugasniti ta opozorila znam...)

Več -> Nastavitve -> Zvok in opozorila -> Nast. sign. ob prek. hitr. -> Opozori ob XXX% odstopanju od omejitve
je pa res, da lahko nastaviš zgolj relativno toleranco ne pa absolutno, vendar meni to zadostuje oziroma se mi zdi še bolj logično.
 

kazamir

Zelenc'
24. avg 2012
4
0
1
hvala:)
če prav razumem, je iGo myWay starejša varianta. Torej bi si želel iGO Primo. Sem pa šele začel s temi navigacijskimi čarovnijami in ne poznam točno stvari.
ok. morajo biti zazipani:)
Kako se lotit zadeve, da bo stvar delovala?
confused-1.gif
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.403
485
83
::1/128
Citat:
Uporabnik kazamir pravi:
hvala:)
če prav razumem, je iGo myWay starejša varianta. Torej bi si želel iGO Primo. Sem pa šele začel s temi navigacijskimi čarovnijami in ne poznam točno stvari.
ok. morajo biti zazipani:)
Kako se lotit zadeve, da bo stvar delovala?
confused-1.gif

"Kupi" zadnjo verzijo iGO Prima in ponavadi vse piše zravn (dobi se tudi na najbolj znanem slovenskem pašniku skupaj z navodili). V principu pa samo skopiraš iGO mapo na sdcard (interni ali eksterni), ki vsebuje sys za ustrezno resolucijo in inštaliraš apk za ustrezno resolucijo. Potem lahko dodajaš karte, poi, speedcame,... klasično za iGO Primo, več o tem si lahko prebereš v odličnem wikiju - iGO NAVIGACIJA - Wiki by Janch .

Do sedaj sem nalagal na SGSII in HTC One X verzijo iz partisa popolnoma brez težav, za svojga SGSIII sem pa moral naložiti drug apk, ker s tistim v paketu ni šlo in tudi deluje BP.
 

danielsendler

Pripravnik
4. mar 2012
183
0
16
Ta teden sem kupil WayteQ xTAB-50 GPS, gor naložil primota, pa me nekaj matra. Na prejšnji wince navigaciji sem uporabljal primo 2.0. z gjak schemo in je vse lepo delalo, ko sem šel pod nastavitve, se je pokazala tudi nastavitev preobleke. Sedaj pa na tem androidu tega ni. Pa tudi pogled karte, ko nastavim pogled nizko, mi tega ne upošteva, se pravi, ko imam do naslednjega zavoja nekaj več km, mi kaže karto od daleč. Zaenkrat sem opazil te dve stvari, če ima kdo kako idejo, se priporočam. Je mogoče potreben kak root oz. kako to napraviti?
 
Nazadnje urejeno:

danielsendler

Pripravnik
4. mar 2012
183
0
16
Ko izberem dnevno shemo mi ga pokaze,nato resetiram,ne zgodi se pa nič. Pa na wince imam isto narejeno, pa lepo deluje.
 
Nazadnje urejeno:

danielsendler

Pripravnik
4. mar 2012
183
0
16
Ha, zdaj vidim razliko med obema mojima navigacijama. Na androidu mi sploh ne pokaže v meniju Prikaz-dnevna preobleka...Pokaže mi možnost samo za privzeto. Pa sem šel step by step z obema navigacijama, na wince imam normalno možnost,da izberem Gjak, na androidu se pa nekje zatakne
 
Nazadnje urejeno:

danielsendler

Pripravnik
4. mar 2012
183
0
16
Pri nastavitvah zemljevida imam nastavljeno za dnevni in za nočni gjak. Resetiram, nato grem v prikaz, pa še vedno samo možnost za privzeto preobleko. Se pravi ni možnosti za izbiro preobleke. Popotnik, a pri tebi dela? Pravim, na wince nimam tega problema, ne vem zakaj android ne najde poti do skina. Sem pa vse to dobil na naših pašnikih, tako da ne vem, pa nisem nov pri navigacijah
 
Nazadnje urejeno:

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Sam uporabljam privzeti pogled,ker imam Primo samo v skrajni slili,če Garmina pozabim doma.

p.s.
Naredi si backup mape Save in jo izbriši iz telefona in potem probaj,če ti bo zagrablo gjak.
Če ne bo daj nazaj iz baclupa mapo save in boš imel vse nastavitve kot si jih imel prej.