Gumball skozi Slovenijo!!

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:

S tem, da je bil policaj z radarjem (ne vem kakšnim) na nadvozu Vrhnika, no in, ko so prišli na Gumaballovci na Barje, so jih naši smrkci že pričakali z A4 listi s slikami avtov in spodaj izpisano hitrostjo. Ne vem ali jim je ta z nadvoza direkt pošiljal podatke in so oni prinatli slike v Škodah, ampak dejansko so jih globili na ta način.
Gumballovci so se pa samo režali.
Ta, ki je vozil AM One 77 je imel prav fascikel zadaj za kazni. Seveda je plačal z nasmeškom in mahal z mapo
smile-1.gif


Poleg tega je bil radar tudi na Logu, pa dva na Dolenjskem kraku. Tam je letal tudi helikopter. Opazil sem pa tudi enih 5 provid.

Obsedno stanje v glavnem
smile-1.gif
A mogoče veš, za kakšne hitrosti je šlo? Kolikor je videti iz posnetkov na tubi, niso ne vem kako zelo divjali.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.689
9.347
113
Citat:
Uporabnik MViper pravi:
Free sendvici, kava in kapce?
13.gif


Kdor je to odlocil mora biti nesposoben slovenceljski podjetnik. Namesto, da bi navil cene benza x10 in zaracunal vsak sendvic x50, se gre blamirat s talanjem in reklamiranjem Slovenije. Bedak.

hysterical-1.gif



Upam, da pridejo v Portoroz drug let, da jih gremo pochekirat za mal dlje casa
smile-1.gif
Heh, dej mi povej koliko pride cena za to, folk na slikah, videih in po tv-ju nosi tvoje kapce. In to pri worldwide publiki.
Tolk o bedastem poslovnem modelu.
Da ne govorimo o tem, ce se bodo se vrnili v Slovenijo in koliko tak turist pusti denarja.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
jao, a ona je v tem grdem rollsu se vozila... vsaj ona je za pogledat, če je že avto nikakav
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Citat:
Uporabnik sad pravi:


Heh, dej mi povej koliko pride cena za to, folk na slikah, videih in po tv-ju nosi tvoje kapce. In to pri worldwide publiki.
Tolk o bedastem poslovnem modelu.

Poslovni model... hahaha. Gre za dobro voljo, to je hipna odločitev, zaradi veselja in navdušenja, če ti moram res napisat.
Ampak poznam take tipe ljudi kot si ti, tako, da razumem. Večni pesimisti, ki se ne znajo iskreno veseliti, zagrenjeni nergači, ki najdejo kost za glodat v še tako temnem kotu.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.129
9.380
113
40
MB
Citat:
Uporabnik Simon_Vi pravi:
Citat:
Uporabnik MViper pravi:
Free sendvici, kava in kapce?
13.gif


Kdor je to odlocil mora biti nesposoben slovenceljski podjetnik. Namesto, da bi navil cene benza x10 in zaracunal vsak sendvic x50, se gre blamirat s talanjem in reklamiranjem Slovenije. Bedak.

hysterical-1.gif



Upam, da pridejo v Portoroz drug let, da jih gremo pochekirat za mal dlje casa
smile-1.gif

Se strinjam, pa tudi če si mislil kot sarkazem !

To nam je še ostal v krvi iz austroogrske....narod hlabcev ...
smirk-1.gif
. Čim pride nek "od zunaj" , ki je itak po defaultu boljši od nas, se je treba slinit in je treba dat hlače dol, zastonj seveda ! Bedarija, fuc.k.in s.h.i.t !
Zato, ker so tankali za ...par evrčkov ( če sploh so---lahko, da je šla samo baba scat...).

hysterical-1.gif


patetika stari patetika, idi nazaj za trak malca je mimo
 

Rikolus

Fizikalc
19. jul 2007
2.322
70
48
Citat:
Uporabnik sad pravi:
Citat:
Uporabnik MViper pravi:
Free sendvici, kava in kapce?
13.gif


Kdor je to odlocil mora biti nesposoben slovenceljski podjetnik. Namesto, da bi navil cene benza x10 in zaracunal vsak sendvic x50, se gre blamirat s talanjem in reklamiranjem Slovenije. Bedak.

hysterical-1.gif



Upam, da pridejo v Portoroz drug let, da jih gremo pochekirat za mal dlje casa
smile-1.gif
Heh, dej mi povej koliko pride cena za to, folk na slikah, videih in po tv-ju nosi tvoje kapce. In to pri worldwide publiki.
Tolk o bedastem poslovnem modelu.
Da ne govorimo o tem, ce se bodo se vrnili v Slovenijo in koliko tak turist pusti denarja.
Eh, pusti ju,..... ona dva znata, ona dva sta the best, ona dva vesta vse, tudi na marketing se spoznata...... tisti dan bi pokasirala enga čuka € več in to je to.... aja, ne.... uni rjuhar, ka ne ve kam z dnarjem bi se vrnil v Slovenijo, ker bi vedel da tukaj lahko zapravi denar... ostali pa bi še do Istanbula razlagali, kaj je to za ena Slovakia, ki ima tako drag bencin.........c'mon kake fore majo eni
stupid-1.gif


Ostalim, pa hvala za fotke. Eni prispevki so zelo dobri, tako sem vsaj malo feelinga dobil, če že nisem mogel prit pogledat v živo.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.689
9.347
113
A si slucajno na napacnega repliciral, ker delim tvoje mnenje, odgovarjal sem pa na isti ravni kot je opomba bila zapisana.
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
ups..., sorry, zgleda mi je detektor razumevanja zatajil, oz. malo prehitro sem prebral tvoj prispevek.
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Citat:
Uporabnik gretzky pravi:
A mogoče veš, za kakšne hitrosti je šlo? Kolikor je videti iz posnetkov na tubi, niso ne vem kako zelo divjali.

Ne, ne vem. Ampak tako po občutku tam 160-180 km/h.
Tako, da so se policaji šli igirce v peskovniku.
Sem jih spremljal od Unca do ZG, pa sta edino rdeč Murcielago in Nissan GTR orng prtegnila mimo mene en za drugim, malo za Trebnjim, ostali so vozili bolje kot večina dnevnih migrantov na relacji dom - LJ - dom, tudi varnostno razdaljo so držali. Kar pri nas ni ravno pravilo.
En lokalc je recimo peljal z neko Laguno tam okoli Krškega krepko čez 200...
 

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.220
695
113
Simon, Mviper, in podobni.... sej vem, da mate zagrenjeno življenje in vas žre vsak, ki ima nekaj več od vas. Pač mate doma tečne žene, zabite otroke, neubogljivga psa, tečno šefico v službi (ja žensko, da še bolj boli), avto z premnogimi problemi, taščo, ki vas skoz nadzira, fotra, ki vam ne zaupa, soseda z dobrim avtom in še boljšo žensko,..... vas poskušam razumet, da vam je zelo težko gledati ljudi, ki so uspešni, zadovoljni, veseli, finančno preskrbleni, pametni in znajo uživati življenje in delati to kar jim njihov status omogoča. Bogi ste.

lp
 
Nazadnje urejeno:

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.683
6.067
113
pri taščici
A mene si vkljucil zaradi tiste moje "opazke" da bi morali dirko prijavit pri sto in eni instituciji? Al zakaj.
Sicer pa imam obcutek da res ne znam vec slovensko
 

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.220
695
113
Hanzi, ob preletu teme, se mi je zdelo, da si med njimi. Če pa sem razumel narobe , se ti opravičuje.

lp