Gumball skozi Slovenijo!!

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.405
253
83
Kras
www.mtl.si
me niti malo ne gane...

star sem.
Imaš prav:(. Sam tudi ne bi šel gledat, sem pa šel s sinom, ki je tako prvič v živo videl Chirona, kup Ferrarijev, Porschejev in Aston Martin so bili pa za dodatek. So bili pa večinoma mladinci tam okrog 20 let, ki so se res precej slinili okrog avtov. Pa slušal sem dve 20 letnici, ki sta čakali na Schmeeja. :valjamse:

V čemu je fora gledati par bogatunov, kateri se pederajsajo v dragih avtih?
Zanimivo, da sam nisem videl niti enega pederajsanja, tipa v Chironu sta petke dajali množici, itd., pred mano se je par avtov ustavilo in dalo 10 letni punci nalepke in zastavice. Sem pa videl enega Slovenca v Arteonu, ki je šel dol in seveda iz ovinka moral potegnit kolikor se je dalo.
Drugače pa kot zapisano: jaz sem šel s sinom in je bil to quality time.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.998
9.675
113
ni pederajsanje, je pa AWjing.
"look at me you poor peasants. i ll give you five and smile and then go back to your caves " scena.

schmee je vse avto pripeljal pokaza, AW at finest.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.405
253
83
Kras
www.mtl.si
Bom še enkrat napisal: tam kjer sem jaz stal ni bilo nobenega pederajsanja niti AW.
Ker če to drži, kar si ti napisal, potem se očitno tudi jaz z mojimi kolegi, ko se vozimo po Dolenjski ali Krasu pederajsamo in AW.
Ne razumem, zakaj je potrebno vse to tlačil v tla. A se kaj bolje počutiš? Si bil tam? Ali se enostavno tolažiš, ker si ne moreš privoščiti takih vozil? Zakaj je vsak lastnik takega vozila AW po tvoje? In seveda se verjetno najdejo med njimi tudi taki, ampak a ni možno, da je to le skupno druženje enako mislečih, ki pač uživajo v vožnji ali druženju? Meni ni bilo ravno neko uau doživetje, ker se osebno raje vozil z mojim jajcem po prazni ovinkasti cesti, ampak občutek je bil vseeno dober, ko vidiš te zadeve v živo. Sploh recimo, ko slišiš sesanje zraka Chirona v živo.
Evo, najdi pederajsanje in AW tukaj?
PS: ne vem kako je bilo potem zgoraj v gužvi, ampak tam, kjer sem jaz stal tega ni bilo.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.998
9.675
113
poglej od schmeeja video. benetke - Budimpešta.
pac filanje ega.
mene ne gane kot sem ze napisal. to je pac moje mnenje. mozno pa da je favsija v igri da bi en teden v avtu živel. jp.

vceraj so tudi orgazmirali na gtja in podobno v zagrebu, koncalo pa se je kak se je.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.938
52
113
no ja...

kogar zanima, pač gre pogledat, kogar pa ne, gre pa mimo.

kot pri vseh stvareh v življenju.

Takole obsojanje in norčevanje je le potrjevanje svojega egoizma.

Pa kaj jim je treba hodit v hribe, pa kaj jim je treba kolesarit, pa kaj hodijo avte gledat, pa kaj se vozijo z motorji.... itn... pač tako komentirajo egoisti, in se jim zdi, da je samo njihov način življenja edini pravilen in super.
 

krko

Guru
5. sep 2010
2.521
1.176
113
Danes okoli 17:00 v LJ

Zajeta slika.PNG
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.235
5.542
113
Naj ugibam. Vsaj en avto je bil ovit v zlato folijo in vsaj en avto je bil meme kategorija (polepljeni shitbox)? :fredi: