Gumball skozi Slovenijo!!

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.864
6.486
113
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Softi ves kaj je problem. Oni so bili organizirano v slo. In dvomim da je bilo prijavljeno.
Lani ali predlani sem bral kako so skupini kolesarjev na popoldanski rekreativni voznji potalal kazni ker niso rekreacije prijavili upravnemu in drugim organom. Cakaj da te bodo kaznoval ko bos mahoneyu burger placeval v Mc. Prisli ste organizirano tja, prijavili pa tega zbiranja niste ustreznim organom.

Lej ne vem zakaj me vleces v neke debate in pises neumnosti ampak ok... To da mi kdo placa burger naj te ne boli, ce bi ga jedel ga tebi castim jaz. Al se bos izmislil da mam na avtu kako mcNalepko s katero zastonj jem v mcdonaldsu?

Sicer pa je tole sporocilo spet dokaz tvojega povrsnega poznavanja zakonov. Ne pisat na pamet ce o necem ne ves dovolj.
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Pač tvoj problem, če se nisi slisal zanjo. Je pa ze par let precej uspesno na r'n'b sceni in tisti, ki to spremljamo vemo zanjo. Nisem se nikamor stulil. Ko je prisla po stengah dol sem jo vprasal, ce se lahko slikam z njo in je preprosto rekla seveda ni problema. Potem so se se ostali prislinili, pred tem je ni upal pa nihce ogovorit. Slikal je kolega, ce te ze tako podrobno zanima. Ja, zna slikat. Ne vem pa kdo je Modlic, vazno da ti ves.
 

x5x

600.registrirani uporabnik
22. avg 2007
2.655
7
38
Ljubljana- okolica
Pojma nimam. Sem sploh za njega prvič slišal. Mi je pa hecno deloval ker se je po tv-ju hvalil kako sta s sovoznikom ušla italjanskim policajem.
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
uu, uzaljen?

samo vprašal sem, ker so se pač eni slovenci štulili poleg, ko je sedala v avtu in se z njo slikali...
 

joshC

Zelenc'
30. maj 2011
17
0
1
Notranjc, sem te videl na barju, k si z eno skupino prletu
smile-1.gif
sm mislu da zravn spadas :p
Sicer je bla pa zadeva super... pa kaj ce so nam vsec avti? [censored] ga, men je ql take zverine vidt u akciji, pa predvsem slisat, avtosaloni so dolgocasni. in je to edinstvena priloznost, in zato nimam samospostovanja? kar se pa tice njihovega obnasanja: kot prvo so bolj pametno vozil kot vecina na nasih avtocestah, in niso ogrozal nikogar, kot drugo so bli pa prov super, sprosceni, prjazni, jst sm s parimi poklepetal in so bli res skulirani, nobene nadutosti. Poleg tega se niso nc uzigal, ko smo korog avtov skakal pa fotkal, skratka so pokazal zlo pozitivn odnos in so bli v spolosnem navduseni nad Slovenijo. Ce to ni promocija, da se takile tukej udobno pocutjo, pol ne vem kaj je...
Se opravicujem, ampak sm mogu :p
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.065
399
83
44
dolenska
Že nisti slovenc. Lepo si se pogovarjal, nobene foušije pasel,..... Tle, ki so proti temu, ne moreš zamerit, imajo itak dost problemov s sabo.
Nihče pa vidi promocije države. Po cestah ga tudi niso žgal na mile materne, so bl nevarni naši audiji in podobna šara na plastičnih gumah pri isti hitrosti.
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Citat:
Uporabnik Utisevalec pravi:

Vsi ki ste nad tem navdušeni ste pa ene navadne pleh pičke, delat pojdite gamad zahojena namesto da se slinite ob teh zadrogiranih povzpetnikih, katerih edino bogastvo je dejansko bogastvo! A o kakšnih moralnih načelih še niste slišali? Verjetno ste peljali svoje otroke občudovat tale svetleč in neuporaben pleh in zaradi tega bodo postali ali taki kot vi ali pa taki kot ta zahojena bogataška smetana!
stupid-1.gif


... pa resno mislim majkemi!:)

Načelo sem te imel za dokaj inteligentno osebo, sposobnega objektivnega pristopa in sposobenega konstruktivne debate. No s tem si se pokazal pa v pravi luči
bonk.gif
Katastrofa, kera debilna, zaplankana in idiotska izjava.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.377
1.129
113
Emona / Carnium
Fantje, dajte se malo umirit. Zanimivo je za videt oz. slišat. Bling bling pač. Smo razumel.

Jaz neke hude promocije Slovenije ne vidim. Razen, če se vam zdi, da je dobra reklama, da nek loaded zadetek svojemu, še bolj loaded in zadetemu kolegu, reče: fajn so teli Slovenčki, imajo dobre AC, poceni
evil.gif


Sicer pa se mi zdi, da bi bila boljša promocija Slovenije, če bi tisto katro en Dolenjec skup spravil pod kozolcem, nalepil gor You feel sLOVEnia?, prodal ves cviček in se prijavil na "rejli". To, moji prijatelji, bi bila promocija Slovenije.
 

R0KY

Guru
30. apr 2010
3.830
715
113
kok je pa tlele enih tipicnih slovencev. namest da bi modelom k majo ibr kesa omgocil da na enem odseku res prtisnejo avtomobile ter jih na konc spelal mem ene dobre ostarije, kjer bi zapravl se pa jos in s tem spromoviral slovenijo, se raj kurcite da ni blo dost kazni. mislm wtf??
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.938
3.956
113
Jebiga sem mel slab dan, se opravičujem za ostro izavo, ampak načeloma še vedno povzema moje misli (zanič stvar zavita v celofan je še vedno zanič)!
grin1.gif
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.073
9.731
113
hm, sej pa gumball nima nobene veze s samo SLO, samo da so se mimo peljali, tako kot se ti pelješ mimo poreča v pulo, noge namočit.. nič več in nič manj.
to pa da je veselje ko se vidi na kupu par hudih avtomobilov, ki jih drugač ene moreš pa je samo plus, pa še vidi se da manjka v slo en objekt, ki bi organiziral dirke višjega mednarodnega ranga, manjka en tak hišni zeltweg ali hungaroring. itd.
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Citat:
Uporabnik joshC pravi:
Notranjc, sem te videl na barju, k si z eno skupino prletu
smile-1.gif
sm mislu da zravn spadas :p

Hehe ja, ravno v Kozarjah sem prišel med Pavo team - F458, Bentley GT, Nissan GT-R, roza f 360, AM DB9, pol sem pa z njimi zavil na Barje. Dober občutek peljat med mrcinami
wink-1.gif
 

bmwm3csl

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
21. jul 2007
1.430
0
36
32
Domžale
Bi se dalo kje zvedet, kdo je lastnik (ali voznik) belega Bently Continenta-la ?
Na strani od Gumball-a nism zasledu nobenih uporabnih podatkov.

Sta pa furala en tip pa ena ženska.
Št. avtomobila 067.

248567_2108234669997_1369479878_2531279_4862820_n.jpg


Lp, Gašper
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
hm, sej pa gumball nima nobene veze s samo SLO, samo da so se mimo peljali, tako kot se ti pelješ mimo poreča v pulo, noge namočit.. nič več in nič manj.

Narobe razmišljaš. Z vsem "ballovci", ki sem se pogovarjal, so bili naravnost navdušeni nad SLO, čudili in spraševali so od kod toliko ljudi na nadvozih, kje smo izvedeli za dogodek, hvalili so ceste in rekli, da proti ITA AC ni primerjave, navdušeni nad našim znanjem ANG in prijaznostjo. Hvalili pokrajino in da je ITA pokrajina dolgočasna, ter rekli, da se sigurno še vrnejo.
Na Lomu jim je Petrol ponujal "free" sendviče in kavo, kar niso verjel, da zastonj itd., itd.
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Citat:
Uporabnik bmwm3csl pravi:
Bi se dalo kje zvedet, kdo je lastnik (ali voznik) belega Bently Continenta-la ?
Na strani od Gumball-a nism zasledu nobenih uporabnih podatkov.

Sta pa furala en tip pa ena ženska.
Št. avtomobila 067.

248567_2108234669997_1369479878_2531279_4862820_n.jpg


Lp, Gašper

Najbolje, da se včlaniš v FB grupo Gumball3000, če še nisi in tam vprašaš.