Gumball skozi Slovenijo!!

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Citat:
Uporabnik R0KY pravi:


Ce je tole res, bravo petrol
aplauz.gif

Sem bil zraven, ko jih je izmenovodja noter vabil.

Aja, pa Petrol kapce so jim delili, ena ekipa je bila komplet v njihovih kapcah potem še v Zagrebu
smile-1.gif
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.427
135
63
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
Citat:
Uporabnik R0KY pravi:


Ce je tole res, bravo petrol
aplauz.gif

Sem bil zraven, ko jih je izmenovodja noter vabil.

Aja, pa Petrol kapce so jim delili, ena ekipa je bila komplet v njihovih kapcah potem še v Zagrebu
smile-1.gif

To pa lahko rečes POHVALE VREDNO, lepa gesta ki si jo bo tudi kakšen "bogatun" zapomnil.

Je veliko boljsa "reklama" kot pa 50 razlicnih letakov, plakatov,obeskov,...
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.073
9.731
113
vem kaj si hotel povedat, ampak v bistvu je samo voznja preko, po cestah..ce smo slovenci navdušeni in petrolovci prijazni itd, je to samo plus za nas, kot dezelo.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.130
9.386
113
40
MB
na srečo so ti za tekočimi traki ipd. tisti ki pa vejo zakaj se gre pa prepoznajo priložnost so pa včeraj pogostili gumballovce
wink-1.gif
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Free sendvici, kava in kapce?
13.gif


Kdor je to odlocil mora biti nesposoben slovenceljski podjetnik. Namesto, da bi navil cene benza x10 in zaracunal vsak sendvic x50, se gre blamirat s talanjem in reklamiranjem Slovenije. Bedak.

hysterical-1.gif



Upam, da pridejo v Portoroz drug let, da jih gremo pochekirat za mal dlje casa
smile-1.gif
 

eXHair

Fizikalc
12. sep 2007
2.697
0
36
www.facebook.com
Modeli so se normalno peljali čez slovenijo in je že vse narobe. Prov ne moooorš. Pač oni imajo, vi pa ne, big deal. Jaz tudi nimam, pa se ne sekiram. Sem si ga pa lahko včeraj vsaj privoščil na magistralni, ko ni bilo nikjer nobenga, ko so lovili norce s hudimi avtomobili po slovenskih AC.
hysterical-1.gif
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.130
9.386
113
40
MB
Citat:
Uporabnik eXHair pravi:
Modeli so se normalno peljali čez slovenijo in je že vse narobe. Prov ne moooorš. Pač oni imajo, vi pa ne, big deal. Jaz tudi nimam, pa se ne sekiram. Sem si ga pa lahko včeraj vsaj privoščil na magistralni, ko ni bilo nikjer nobenga, ko so lovili norce s hudimi avtomobili po slovenskih AC.
hysterical-1.gif

sem včeraj ujel svet na akanalu, so imeli naslov divja dirka ... wtf .. cepci ... sicer pa edini ki se je izkazal za bedaka je bil seveda slovenec ki se je hvalil kak je pobegno ita policiji
wink-1.gif
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Citat:
Uporabnik eXHair pravi:
Modeli so se normalno peljali čez slovenijo in je že vse narobe. Prov ne moooorš. Pač oni imajo, vi pa ne, big deal. Jaz tudi nimam, pa se ne sekiram. Sem si ga pa lahko včeraj vsaj privoščil na magistralni, ko ni bilo nikjer nobenga, ko so lovili norce s hudimi avtomobili po slovenskih AC.
hysterical-1.gif

Včeraj na Barju so bile menada vse Škode kar jih premore PU Ljubljana. Pa vsi namrgodeni.
S tem, da je bil policaj z radarjem (ne vem kakšnim) na nadvozu Vrhnika, no in, ko so prišli na Gumaballovci na Barje, so jih naši smrkci že pričakali z A4 listi s slikami avtov in spodaj izpisano hitrostjo. Ne vem ali jim je ta z nadvoza direkt pošiljal podatke in so oni prinatli slike v Škodah, ampak dejansko so jih globili na ta način.
Gumballovci so se pa samo režali.
Ta, ki je vozil AM One 77 je imel prav fascikel zadaj za kazni. Seveda je plačal z nasmeškom in mahal z mapo
smile-1.gif


Poleg tega je bil radar tudi na Logu, pa dva na Dolenjskem kraku. Tam je letal tudi helikopter. Opazil sem pa tudi enih 5 provid.

Obsedno stanje v glavnem
smile-1.gif
 

joshC

Zelenc'
30. maj 2011
17
0
1
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
hm, sej pa gumball nima nobene veze s samo SLO, samo da so se mimo peljali, tako kot se ti pelješ mimo poreča v pulo, noge namočit.. nič več in nič manj.

Narobe razmišljaš. Z vsem "ballovci", ki sem se pogovarjal, so bili naravnost navdušeni nad SLO, čudili in spraševali so od kod toliko ljudi na nadvozih, kje smo izvedeli za dogodek, hvalili so ceste in rekli, da proti ITA AC ni primerjave, navdušeni nad našim znanjem ANG in prijaznostjo. Hvalili pokrajino in da je ITA pokrajina dolgočasna, ter rekli, da se sigurno še vrnejo.
Na Lomu jim je Petrol ponujal "free" sendviče in kavo, kar niso verjel, da zastonj itd., itd.

Tocno tako, mam enako izkusnjo. Vsi so hvalil slovenijo, ceste, ljudi, in povedal, da je bols kt ostale drzave... men je recimo eden cez francoze jamral... Ok, se strinjam, da bi bla za slovence boljsa promocija, ce bi sodeloval z eno zanimivostjo, ala katra, ampak za slovenijo je pa pomoje bols promocija, da se peljejo skozi, se bols bi blo ce bi se ustavljal kje...
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
Citat:
Uporabnik eXHair pravi:
Modeli so se normalno peljali čez slovenijo in je že vse narobe. Prov ne moooorš. Pač oni imajo, vi pa ne, big deal. Jaz tudi nimam, pa se ne sekiram. Sem si ga pa lahko včeraj vsaj privoščil na magistralni, ko ni bilo nikjer nobenga, ko so lovili norce s hudimi avtomobili po slovenskih AC.
hysterical-1.gif

Včeraj na Barju so bile menada vse Škode kar jih premore PU Ljubljana. Pa vsi namrgodeni.
S tem, da je bil policaj z radarjem (ne vem kakšnim) na nadvozu Vrhnika, no in, ko so prišli na Gumaballovci na Barje, so jih naši smrkci že pričakali z A4 listi s slikami avtov in spodaj izpisano hitrostjo. Ne vem ali jim je ta z nadvoza direkt pošiljal podatke in so oni prinatli slike v Škodah, ampak dejansko so jih globili na ta način.
Gumballovci so se pa samo režali.
Ta, ki je vozil AM One 77 je imel prav fascikel zadaj za kazni. Seveda je plačal z nasmeškom in mahal z mapo
smile-1.gif


Poleg tega je bil radar tudi na Logu, pa dva na Dolenjskem kraku. Tam je letal tudi helikopter. Opazil sem pa tudi enih 5 provid.

Obsedno stanje v glavnem
smile-1.gif

Interno tekmovanje plavcev...
evil.gif
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Zanimivo pa, da od meje, do Zagreba (center) ni bilo niti enega policaja, pa tudi folka ni bilo nič ob cesti.
Je bila pa res gužva pred muzejem Mimara.
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
po mojem hrvati sploh niso vedli za dogodek
smile-1.gif
KAj dosti verjetno res ne. Ker Index.hr je še všakič pisal o zadevi, letos nič.
Je pa bila tam novinarka Nove TV.
Pred muzejem je bilo pa sigurno 40% naših.
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Citat:
Uporabnik MViper pravi:
Free sendvici, kava in kapce?
13.gif


Kdor je to odlocil mora biti nesposoben slovenceljski podjetnik. Namesto, da bi navil cene benza x10 in zaracunal vsak sendvic x50, se gre blamirat s talanjem in reklamiranjem Slovenije. Bedak.

hysterical-1.gif



Upam, da pridejo v Portoroz drug let, da jih gremo pochekirat za mal dlje casa
smile-1.gif

Se strinjam, pa tudi če si mislil kot sarkazem !

To nam je še ostal v krvi iz austroogrske....narod hlabcev ...
smirk-1.gif
. Čim pride nek "od zunaj" , ki je itak po defaultu boljši od nas, se je treba slinit in je treba dat hlače dol, zastonj seveda ! Bedarija, fuc.k.in s.h.i.t !
Zato, ker so tankali za ...par evrčkov ( če sploh so---lahko, da je šla samo baba scat...).