Gumball skozi Slovenijo!!

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
hysterical-1.gif


Tako. Zaj pa idi f slovar poiskati besedo sarkazem, pa si zmago, ne
zmaga.gif
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
Citat:
Uporabnik eXHair pravi:
Modeli so se normalno peljali čez slovenijo in je že vse narobe. Prov ne moooorš. Pač oni imajo, vi pa ne, big deal. Jaz tudi nimam, pa se ne sekiram. Sem si ga pa lahko včeraj vsaj privoščil na magistralni, ko ni bilo nikjer nobenga, ko so lovili norce s hudimi avtomobili po slovenskih AC.
hysterical-1.gif

Včeraj na Barju so bile menada vse Škode kar jih premore PU Ljubljana. Pa vsi namrgodeni.
S tem, da je bil policaj z radarjem (ne vem kakšnim) na nadvozu Vrhnika, no in, ko so prišli na Gumaballovci na Barje, so jih naši smrkci že pričakali z A4 listi s slikami avtov in spodaj izpisano hitrostjo. Ne vem ali jim je ta z nadvoza direkt pošiljal podatke in so oni prinatli slike v Škodah, ampak dejansko so jih globili na ta način.
Gumballovci so se pa samo režali.
Ta, ki je vozil AM One 77 je imel prav fascikel zadaj za kazni. Seveda je plačal z nasmeškom in mahal z mapo
smile-1.gif


Poleg tega je bil radar tudi na Logu, pa dva na Dolenjskem kraku. Tam je letal tudi helikopter. Opazil sem pa tudi enih 5 provid.

Obsedno stanje v glavnem
smile-1.gif

če za tako akacijo ni bil izkupiček 10 krat višji od povprečnega dneva bi jaz odpustil sceniraste
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
.
1222833-252771_10150207865743139_679878138_7116194_6320375_n.jpg
 

Priponke

  • 1222833-252771_10150207865743139_679878138_7116194_6320375_n.jpg
    1222833-252771_10150207865743139_679878138_7116194_6320375_n.jpg
    74,5 KB · Ogledi: 125

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.402
484
83
::1/128
Nažalost sm mel dopoldne neke obveznosti, tako da sem glavnino zamudil, vseeno sem se uspel umes za nekaj časa ustavit na Barju. Presenečen sem bil na tem, kok je blo folka na črpalki, po vseh nadvozih itd. Škoda edino, ker se takrat ni nihče od Gumballovcev ustavil na Barju, je pa mim padlo ene par raket.

Men se zdi ta dogodek precej pozitiven, sploh se mi pa zdi, da vozjo bol varno kot večji del voznikov na naših cestah.

Je pa na Barju do mene prišel en Hrvat in me sprašval kaj se dogaja, da je tok ljudi povsod.
 

ThaShizznitt

Fizikalc
13. jan 2008
4.781
4
38
Ja zdej bi se radi nekateri obsojevalci dogodka mal vn potegnil, pa ok, hvala bogu....k res ni tok hudo narobe.
grin1.gif
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
jaz sem samo obsojal tistega junaka, ki bi jim skozi prste pogledal...

če jih dobijo, naj plačajo. Ne rabijo plačat več, pa kaj vem kaj še, samo meni tud ne pogledajo skozi prste.
 

nejc111

Pripravnik
15. sep 2007
599
12
18
Še moj prispevek iz Gumballa 3000.
cheer.gif


Glavnino sem spremljal med Krškim in Zagrebom.

Na koncu se sliši kako AM one-77 s prvim odbijačem zadane ob tla.
smile-1.gif


 
Nazadnje urejeno:

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.683
6.067
113
pri taščici
Ateis;
Med katerimi?
Sem gledal na barju, bi ostal se dlje ce bi lahko.
Me ne motijo, tudi nekaj km sem vstric z njimi prevozil po ac pa so kulturno vozili. Kot so ze drugi napisali, slovenci v vecini vozimo bolj tvegano. Tudi na pumpi se niso izzivljali, ceprav smo nekateri mogoce to pricakovali. Se zavedajo kaj imajo pod havbo. Je pa nekaj strani nazaj napisana kazen ki jo je nekdo dobil od nasih varuhov reda, pa se mi zdi sumljivo nizka.
 
Nazadnje urejeno:

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
to kaznovanje je tok primitivno kot hrvaški no sex on the beach zakon

prideš enkrat na let, ješ, piješ tam in si zaželiš nočnega fuka na plaži anmesto med zgodnjenimi rjuhami app. pa to ne gre. si kaznovan. ker otroc pa mogoče ne spijo. starci bi pa itak al pristopil al pa drkal.

in kle je isto.
pridejo, grejo, nardijo šov, mi pa moramo potalat kazni.

in to eni enačite z lokalci, ki pridejo in grejho dnevno.
 

Axi

Fizikalc
2. sep 2007
893
28
28
Samo je pa zanimivo, prehitro vožnjo gumball modelov (160-200) vsi opravičujete in odobravate, ker kao pač vozijo bolj varno kot mi, Slovenci (in imajo celo ene 10m varnostne razdalje po filmčkih sodeč)
smile-1.gif
Ko pa Slovenci stisnemo do 140 ali pa bog ne daj 180 na uro po AC ali pa v naselju 10 več kot je omejitev (groza, katastrofa), smo pa morilci, kamikaze...potem sledi še vsesplošno zgražanje oz. veselje, ko nekdo dobi 1000€ kazni in odvzem izpita itd.

"Rahla" dvoličnost, sploh nekaterih osebkov tukaj.
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Citat:
Uporabnik Axi pravi:
Samo je pa zanimivo, prehitro vožnjo gumball modelov (160-200) vsi opravičujete in odobravate, ker kao pač vozijo bolj varno kot mi, Slovenci (in imajo celo ene 10m varnostne razdalje po filmčkih sodeč)
smile-1.gif
Ko pa Slovenci stisnemo do 140 ali pa bog ne daj 180 na uro po AC ali pa v naselju 10 več kot je omejitev (groza, katastrofa), smo pa morilci, kamikaze...potem sledi še vsesplošno zgražanje oz. veselje, ko nekdo dobi 1000€ kazni in odvzem izpita itd.

"Rahla" dvoličnost, sploh nekaterih osebkov tukaj.

Se popolnoma strinjam
zmaga.gif


Ker imajo aston martina, naj pa vozijo 200 na uro
hysterical-1.gif
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.402
484
83
::1/128
Bo nekdo, ki jih je bolj spremlal moral povedati, ampak kar sem jaz gledal live tracking na netu, sem vglavnem videl hitrosti okrog 120-130, max kar sem videl je bilo danes 174. Sigurno so ga nekateril stisnl prek 200 (bi se že čudil, če ne bi), da bi pa ravno tiščali non stop pa ne vrjamem.

Nasplošno pa nikogar ne obsojam, če na suhi, prazni in dobro poznani cesti (sploh AC) pritisne kak kilometer čez omejitev. Pravila so pa nažalost pravila in če te dobijo plačaš, je pa dejstvo, da se teli Gamballovci za kakšnega tisočaka kazni niti približno ne sekerijo, večini nam tukaj, pa je to kar konkretna kazen.
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Citat:
Uporabnik Axi pravi:
Samo je pa zanimivo, prehitro vožnjo gumball modelov (160-200) vsi opravičujete in odobravate, ker kao pač vozijo bolj varno kot mi, Slovenci (in imajo celo ene 10m varnostne razdalje po filmčkih sodeč)
smile-1.gif
Ko pa Slovenci stisnemo do 140 ali pa bog ne daj 180 na uro po AC ali pa v naselju 10 več kot je omejitev (groza, katastrofa), smo pa morilci, kamikaze...potem sledi še vsesplošno zgražanje oz. veselje, ko nekdo dobi 1000€ kazni in odvzem izpita itd.

"Rahla" dvoličnost, sploh nekaterih osebkov tukaj.
zmaga.gif


Preberi si moj prejšnji post, kjer sem točno to omenil, pa so se takoj našli.
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Najvec imate za napisat taki, ki zadeve niste videli in doziveli od blizu. V kombinaciji s pregovorno fovsijo "naj sosedu crkne krava" se izkazujete za tipicne Janeze. Zaradi vas, ki ste v vecini in kjer vsak odklon od povprecja zelite zatreti v kali, ker to ni po vasih standardih se mi vedno bol dozdeva, da nisem rojen za to okolje. Po drugi strani mi je pa uzitek gledati vaso zaplankanost, ker mislite da ste tezki dzeki a se ne zavedate da zivite v kokoski in, da se vam ne sanja o svetu in ljudeh na ostalih koncih zemlje.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

A se ti ne zdi nekoliko dvolično dajanje v nič tiste, ki jih neki superšportniki ne ganejo preteirano, še manj do te mere, da bi se odpravljali na neke bencinske črpalke ali celo 200km vstran, samo da bi videli en poliman avto? Po eni strani govoriš, kako "nisi rojen za to okloje" (se imaš za nekaj več) po drugi strani si pa cel moker, ko vidiš Ferrerija z nalepkami in imap eno slikco z tebi znano in nekaterim neznano pevko? In ker pač nekaterim to ne sede, potemtakem (po tvoje) niso prestopili meje njihove rodne kokoške. Ker se drugod cel svet slini za Gumballom...

Ob tvojih preteklih pisanjih, češ kako preziraš neke trenirkarje in si ti uber cool z svojim oblačenjem, gay avtomobilčkom in hvalisanjem, da si nekaj časa porival puhoglavo manekenko, si daleč od tega, da bi lahko sodil o zaplankanosti in faušiji "slovenceljev" oz. Janezov.

Si le še eden "attention whore"...

Pa LP
Gargy
 

maddog

Fizikalc
16. avg 2007
1.817
0
36
okolica MB
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
Najvec imate za napisat taki, ki zadeve niste videli in doziveli od blizu. V kombinaciji s pregovorno fovsijo "naj sosedu crkne krava" se izkazujete za tipicne Janeze. Zaradi vas, ki ste v vecini in kjer vsak odklon od povprecja zelite zatreti v kali, ker to ni po vasih standardih se mi vedno bol dozdeva, da nisem rojen za to okolje. Po drugi strani mi je pa uzitek gledati vaso zaplankanost, ker mislite da ste tezki dzeki a se ne zavedate da zivite v kokoski in, da se vam ne sanja o svetu in ljudeh na ostalih koncih zemlje.

467716-post_slo.gif


Enim bi blo zivljenje mnogo lepse ce bi si potegnili kol iz riti ...
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.689
9.347
113
Citat:
Uporabnik XSIDE pravi:
Nasplošno pa nikogar ne obsojam, če na suhi, prazni in dobro poznani cesti (sploh AC) pritisne kak kilometer čez omejitev.
200 km/h po prazni avtocesti je nekaj drugega kot 60 km/h v kakšni ozki uličici v rush hour.
130 km/h v rush hour in slalomiranje med avtomobili pa je nevarno. Toliko o tem.
In tipi so mirno plačali kazen (z nasmeškom), kar je tudi prav. Policisti so jih obravnavali enako kot nas (no ja, če smo pošteni, so bili obravnavani bistveno bolj zajebano od nas v smislu koliko je bilo modrih na cesti samo zaradi njih), tipi pa za razliko od precej Slovenceljnev niso takoj leteli na forum
evil.gif
in jokcali kako bi se le izognili kazni in kakšni pras.ci so policisti, da jih napokajo.
Tako da, sploh ne vem, kje je tukaj problem in dvoličnost. No, razen tistega predloga, da bi jim pustili, da se gonijo čez brez kazni. Kar pa ne podpiram. Enakopravna obravnava in to je to. Tako da, prosim še enkrat za opis, kje je tukaj dvoličnost?