Garmin Nüvi 3490LT

janezpesec

Pripravnik
6. jan 2008
487
0
16
Mislim da je kriterij stevilko tock, za nekatere Garminove naprave vem da je omejitev 10000 tock (ne vem ce velja za vse enako).
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Nov update traffictext in Angleški TTS

Ko posodobite in se nuvi vklopi je potrebno počakat par sekund, da se vam prikaže opozorilo, da so datoteke nameščene in da je potreben ponovni zagon nuvija.
Če se vam to opozorilo ne pokaže in vam webupdater še vedno ponuja isti update, ki ste ga že naložili potem samo premaknite D166000.zip iz mape Garmin, na root nuvija in nuvija ponovno zaženite.
1657295-update.jpg
 

Priponke

  • 1657295-update.jpg
    1657295-update.jpg
    87,1 KB · Ogledi: 308

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
V priponki je popravljen tekst za prometne informacije, dodal sem č kjer so manjkali in odpravil še par napak.
Predhodno je priponko potrebno razpakirat.

p.s.
sl_SI_TRF.glx iz priponke lahko daste na katerikoli nuvi, ki podpira .glx datoteke.
 

Priponke

  • 1657364-sl_SI_TRFpopravljen.zip
    5,7 KB · Ogledi: 274

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Posodobitev na FW 7.60 traja malo dalje kot običajno.
Okrog 30 sekund stoji na Logo sliki in spodaj napis nuvi 3490.....
Potem se izklopi in ponovno vklopi in napiše Loader in se zopet izklopi in nazaj vklopi in napiše Loader Loading.

Mene je že stisnilo, da je vse skupaj zaštekalo ampak ni, zato nič ne stiskajte dokler se nuvi samodejno ne vklopi.
Vse skupaj bo trajalo malo več kot minuto zato imejte pred posodabljanjem baterijo napolnjeno
wink-1.gif


Prvi občutki so: deluje hitreje, satelite najde ekspresno hitro, druga pa še mi ni uspelo testirat
smile-1.gif
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Posodobitev na FW 7.60 traja malo dalje kot običajno.
Okrog 30 sekund stoji na Logo sliki in spodaj napis nuvi 3490.....
Potem se izklopi in ponovno vklopi in napiše Loader in se zopet izklopi in nazaj vklopi in napiše Loader Loading.

Mene je že stisnilo, da je vse skupaj zaštekalo ampak ni, zato nič ne stiskajte dokler se nuvi samodejno ne vklopi.
Vse skupaj bo trajalo malo več kot minuto zato imejte pred posodabljanjem baterijo napolnjeno
wink-1.gif


Prvi občutki so: deluje hitreje, satelite najde ekspresno hitro, druga pa še mi ni uspelo testirat
smile-1.gif

A ni bil vedno enak postopek ? Meni je vedno tako delalo, kar si napisal.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Končno imel čas, da sem lahko sprobal novi smartphone link.

Za Slovenijo ni nič novega, očitno bo še potrebno pisat, da nam naj omogočiijo Tracker (sledenje), ki je zastonj in bi z lahkoto delalo v Sloveniji, cene bencina...
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Probal flešat na 3490, FW od novih nuvijev in rezultati so sledeči.

3490 --> 35x7 FW Flešanje poteka vredu vendar isto kot pri FW za 3590 obstaneš na črnem ekranu ob ponovnem zagonu ( zaradi različne velikosti ekrana.

3490 --> 2xx7 software missing

3490 --> 27x7 Nuvi izdihne, po 15 minut zafrkavanja se mi je zopet posrečilo, da mi ga je pc prepoznal ( rob ekrana se zasveti za približno 3 sekunde) in sem ga lahko flešal nazaj v 3490.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
V temi " vse za moj nuvi " na voljo nov smartphone link 1.3.4

Novosti:

Citat:
1.3.4
• Added support for xxhdpi devices
• Subscribed Live Services will display even when not connected to the Garmin navigator
• Subscribed Live Services services will also display even when not in your home country
• Application stability and connection improvements (especially for Nordics and South Africa)

p.s.
Lahko si pa prenesete tudi preko telefona, vendar preko brskalnika, če boste iskali preko google play vam ne bo našlo.

Odprete brskalnik in vpišite: garmin smartphone link
stisnite na link od google play in stisnite, da naj odpre z google play
Stisnite namesti in to je to
wink-1.gif
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.638
724
113
toti Maribor
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Nova tema PopotnikG Dnevni in Nočni pogled:
wink-1.gif


45496dan.png
21220noc.png


V priponki imate temo PopotnikG,ki pa jo je potrebno predhodno razpakirat in nato dati na nuvija v mapo Themes/map/

Ali ta tema velja tudi za 3590, ker je tam ponoči tudi problem v temi Garmin
sprasujem se.gif
Če jo preimenujem v garmin.kmtf, bo v redu.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Te teme delajo na vseh nuvijih, ki podpirajo možnost menjave tem.
Priponko si preneseš in jo razpakiraš in dobiš ven datoteko .kmtf
Če boš pa spreminjal ime, pa moraš nato datoteko tudi odpret z beležnico in še v njej spremenit ime.