Garmin Nüvi 3490LT

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.196
25
48
Kako deluje popravljanje odsekov hitrosti, ki niso prikazani pravilno? Vem,da pritisneš gumb za hitrost in se ti odpre možnost trenutne hitrosti ter + ali -. Si garmin spremeni hitrost na odseku ceste, na kateri se izvaja sprememba, se hitrost spreminja v času, ko je aktiven znak za spremembo ali kaj tretjega? Verjamem, da nepravilno predvidene hitrosti vplivajo na napače izračun časa prihoda, zato bi si to rad popravil, kjer je to mogoče,
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.196
25
48
Shraniš kako? Popraviš hitrost in takoj pritisneš shrani ali imaš željeno(popravljeno) hitrost na zaslonu ves čas, ko hitrost ne bi bila pravilna in na koncu odseka pritisneš shrani?
 

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
V .System/Sqlite/SpeedCorrections je tip file DBF (Data Base File) po imenu speed, to se pošlje na garmin. Sedaj če upoštevajo je pa njihovo, in kdaj ga dodajo v naslednjo mapo - zemljevid. Naj se pošlje na support.
 
Nazadnje urejeno:

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.196
25
48
Na to pa nisem pomislil. Se pravi, da ko posodobiš zemljevide je bil ves trud zaman.
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Ko si na mygarmin ali ko prenasas karto te vprasa,ce se strinjas da Garmin zbira podatke in ce stisnes Da poslje Garminu speed in mytrends in to bi se naj kao pri naslednjih kartah upostevalo.

Jaz jim že od decembra pošiljam popravke in nove hitrosti in na mojih testnih progah so že vnešene pravilne omejitve.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Evo malo da javim situacijo za 3490.

Probal flešat vse FW od ostalih nuvijev (dokler še je v garanciji se lahko igram
smile-1.gif
)

Parkrat mi je revež skoraj spustil dušo ampak sedaj me je prepričalo, da tega modela ne moreš kar tako uničit (je trmast tako kot jaz
evil.gif
)

V model 3790 ga spremeniš z lahkoto samo izgubiš kar nekaj funkcij tako, da se to dejansko ne splača počet.

Probal dodajat funkcije v FW od 34xx vendar se je vedno končalo ali z software missing ali pa se sploh ni hotel več vklopit.

Probal spremenit v model 3590 vendar se vse zaključi pri ponovnem zagonu kjer ni logo slike in se nuvi ne naloži, tudi če flešaš logo od 3590 le ta ni viden ob vklopu.

Nisem še obupal in bom probaval še naprej, če se bo dalo kaj naredit in upam, da sem vam odgovoril na standardna vprašanje, če se da predelat 3490 v kak drugi model
smile-1.gif
 

aton

Pripravnik
2. okt 2008
323
1
18
Popotnik, res imaš voljo, bravo.
Zelo zanimivo bi bilo, če bi lahko dodal možnost nastavitve višine in širine, kot ima npr. IGO Primo.
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
3490 / 3590 je trenutno Garmin top shit roba. Da greš iz tega v predelavo v nižji model je bedarija, višje pa tak ne gre. Edina varijanta bi še bila, da se dodajo tovornjakarske funkcije, ampak to samo tiste funkcije, kjer nastaviš profil vozila, vse ostalo pa 3490 / 3590 že ima.
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Izgleda, da ni nova nova, ampak so samo nekaj popravili. Še vedno je v 1.3. Za sprobat bo.
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Ne se trudit, nič ni novega. Mogoče pri 1.x.x verziji le dočakamo določene funkcije, ki absolutno niso vezane na kakšno naročnino in bi že morale biti zdavnaj vključene pri nas, poleg vremena.
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36

Nov FW !

http://www8.garmin.com/support/download_details.jsp?id=5303
Citat:
Changes made from version 7.20 to 7.50:

Improved user interface for Right To Left languages.
Fixed ASR Find Address support and One Shot searching for Russia.
Added a Play Audio button when reviewing tour guide GPI files.
Improved file transfer speeds during the map update process.
Improved Point Addressing accuracy for off road addresses.
Fixed a display error with Photos when reviewing favorites and GPIs.
Fixed an error with multi via routes stopping after reaching the first via.
Routes created via the trip planner now default to the user selected route preferences.
Improved software stability.