Galaxy Note 10

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.354
298
83
Kera barva zgleda cool v živo in je v povprečju fajn za bejbe, morm neki moji vzet, pa sm bl buhtl za modo in barve telefonov?
Hvala!
 
22. jul 2007
12.810
1.316
113
123
Čisto plavi ali se kaj skozenj vidi? Drugače sem pa presenetljivo zadovoljen z zaznavanjem prsta, vsaj po izkušnji z Xiaomijem.
Poglej si ta video in primerjava z OnePlus 7 Pro od 4.00 minute okoli zaznavanja prsta, ni glih primerno za telefon kateri stane 1000€.
Drugače naj ti služi.
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Prstnega odtisa sicer ne uporabljam oziroma odklepam samo z ovitkom, je pa prvi update že vključeval izboljšave prstnega odtisa in bodo tisti, ki to uporabljajo povedali kako deluje. Na YT plačance se pa ne bi ravno zanašal.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Če bi izbiral prstni odtis, bi izbral Huawei/Xiaomi zadaj. Ker spredaj tehnologija še malce zaostaja...malce!
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.673
1.588
113
Prstnega odtisa sicer ne uporabljam oziroma odklepam samo z ovitkom, je pa prvi update že vključeval izboljšave prstnega odtisa in bodo tisti, ki to uporabljajo povedali kako deluje. Na YT plačance se pa ne bi ravno zanašal.

Seveda, kak nekdo nekaj reče čez tvoj samsung, je plačanec. Hujši si kot iVerniki v svojih najboljših cajtih
 
  • Všeč mi je
Reactions: Luce

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
Glede odklepanja z prstnim odtisom, ni tako dobro kot je bil LG V30, seveda drugi senzor. Je pa ODLIČEN v primerjavi z Xiaomi MI9. Sedaj kako to drugi občutite ne vem, meni(osebno) dela precej dobro.
 

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
SRV
kakšen ti je WIFI, pri meni ga precej sirje, je počasen, če imam priključen tudi BT? Pri izključenem BT-ju je normalno hiter.
 

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
Prižgal ga še nisem, ker ni časa, se bomo popoldan igrali, ampak v roko pa sede super, izdelava top, aura barva ful občutljiva, ampak gre itak v clear view in ne bo nadležnih madežev.
Se je moral takoj mal pohvalt, da ga ima;)
Ne saj ti nisem nič fovš. Vizualno lep telefon. No končno, ko so prekopirali postavitev kamer spredaj in zadaj od Huaweia, izgleda telefon tako kot se za gre ;)
Naj ti služi.
Aja ali imaš 10 ali plus?
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Seveda, kak nekdo nekaj reče čez tvoj samsung, je plačanec. Hujši si kot iVerniki v svojih najboljših cajtih
He he, ni ti pomoči, ker ne znaš misliti s svojo glavo in rabiš nasedati marketing mambu jambu kvazi influencerjev na yt.

Ti priporočam, da brišeš yt iz priljubljenih, in začneš razmišljati s svojo glavo
SRV
kakšen ti je WIFI, pri meni ga precej sirje, je počasen, če imam priključen tudi BT? Pri izključenem BT-ju je normalno hiter.
Zaenkrat sem bil samo na domačem in službenem wifi omrežju in je ok. BT imam tudi skoz vključen. Imam pa izključeno v wifi nastavitvah "Switch to mobil data".

Poročam, ko bom med tednom malo naokoli, kako zadeva deluje.
 

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
Če boš imel čas sprobaj z speed testom z vključenim BTjem , naslednjič pa brez. Me zanima če se rezultati razlikujejo.
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Glede odklepanja z prstnim odtisom, ni tako dobro kot je bil LG V30, seveda drugi senzor. Je pa ODLIČEN v primerjavi z Xiaomi MI9. Sedaj kako to drugi občutite ne vem, meni(osebno) dela precej dobro.
Sem šel probati prstni odtis samo za test (ker tega ne uporabljam) in deluje bp. Je pa razlika, če ga primerjam z mojim rezervnim telefonom Mate8. Na Mate se je treba samo dodatkniti senzorja in deluje, na Note-u pa je potrebno malo bolj pritisniti na zaslon in odpre od prve. Če se samo dodakneš zaslona ne deluje. Rahel dotik na Mate se mi bolj dopade, če bi uporabljal senzor odklepanja.
 

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
Sem, pa ene dvakrat hard reset. Očitno sem dobil limono. Drugače sem pa navdušen nad njim.