Evo pa mamo problem!

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Kot sem pisal, o tisti romkinji, kolegu je kao "uspelo" premagat "kaj bodo drugi rekli",...
Jaz sicer sem malo rasista, je nebi ravno diral, nevem mam mas svoje ženše (ki se ni javla z morja, tak
da sem malo v dvomih; baje so jo nekaj z jahtami vozli; o tem kdaj drugič)...

Skratka danes me pokliče na kafe in mi obrazloži... Pač punca je skulirana in to, klasična mariborčanka, se šola
celo familija je na nivoju, ni ono 7 otrok, debela mati in foter z lanacom, oba mata šihte, normalno bajto, normalne avte,...
Vglavnem model je čist not. Zdaj pa je zadevo povedal bratu, ki mu je jebal mater za 9to koleno nazaj,..

Zdaj pa mama nekako težavo (jaz sem na njegovi strani), da ni šans da si obeta kaj dolgoročnega, ker doma ga bodo linčali.

Ok s frendi boma že kak, malo jo bom zagovarjal, pa bo to to.

Zaj pa globalen problem numero due;
Pri modelu doma so pravoslavci, kar bi naletelo na problem da niti njega nebi marali njeni,...

No sej res da je vseskupaj v povojih torej ta zveza in težave, samo... Ona 2 sta napolno zaljubljena... (kak jima to ratuje tako hitro mi ni jasno)

Pol pa problematika na katero sem pa nekako sam študiral... A nena teh romkinj prodajajo in darujejo med familijami,...
Nakoncu še bo model mogo kako 20tko vrečt za ženšče,... Ker če je ta familija kao tak gut pa to, lahko gre cigo s ciganije
nemore pa it ciganija s cigota, tak da po moji kalkulaciji majo babiko že "verbalno" vžejeno nekam v minhn...

Samo babika pa luskana (ajde jas je nebi, ker mam svoja načela, ampak ajde marsikdo tut moje nebi, vsak ni vsakemu všeč...)
ampak kaj ko pa to za sabo vleče miljon problemov. Model pa čist fertik, spila sma 2 mala pira, pa sta vmes zarezala ene 10 SMSov,
v stilu; "Jaz sem že doma" "Ok" "Zdaj grem malo pospravljat",... Skratka chat, totalno zatreskana,...

Pubeci kaj naj naredima? Jaz sn studiral, da ga nekak prepričam da ni to to,... Al pa mu predstavim neko, kajtevem,
neko sestrično od moje makar, al nekaj, ker tu bodo težave konstantno, ker z bilokaterega vidika, še posebaj verskega bodo
tu štale,..

Pa sej v osnovi naj jo ma, samo meni je bad, ker bo nekaj zajebal, našel drugo, prevaral bilokaj, pa bo uletelo 7 bratrancev pa
ga bodo pref00kali,... Al pa raznorazna posojanja denarja "med familijama" Nevem no,...

Ajde dajte mi neki jeben dober predlog.

(tisto prvo temo pa sem mogo odpret in napisat v prvi osebi, sicer pa bi tu prosil za malo več resnosti)
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.393
1.356
113
Veš kaj, če se imata rada, naj vsak odkarta 400 komadov za karto v Las Vegas in naj nazaj prideta s prstani , če čta... Pa se naj potem familija ena in druga je*e med sabo kokr če...

Če si njegov pravi kolega, boš to znal sprejeti... Če ne, je pa tako vseeno...
cool-1.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Ma sprejmem jo itak, bmk jima dam še jaz za prstan... Samo pomoje bo to preveč problemov nakoncu
pa še ga bo kje pustla,...

Finta je da ona je romkinja samo po barvi, ostalo pa mariborčanka oz. slovenka... Samo

Zdaj ko sem samski in se jočem sam sebi, mam v podzavesti da bodo še njega zjebali tako so mene... Oz tako sem sam
sebe,...
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.393
1.356
113
Zjebali kdo? Čokoladni?
confused-1.gif


Sicer pa: vsakdo je sam svoje sreče kovač in odgovoren za lastne odločitve... Pravi prijatelji mu bodo vedno stali ob strani
zmaga.gif
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
Pa ti nisi gladek.

Mi lahko prosim pokažeš, kje si nekaj tako neumnega ven potegnil?
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Ma vsi jemljejo te cigote kot podgane... No sej tudi jaz jih ne maram, samo zdaj ko poznam eno
socializiran primer, začnem menavat mnenje. Sicer se mi fizično še vedno gabijo, mislim da si
vseeno zaslužijo neke normative. Govorim za socializirane brazilce.
 

kadunnc

Pripravnik
1. avg 2007
868
15
18
Ne vem kaj tok kompliciraš...

Če je ona kul-civilizirana-za med ljudi, potem najverjetneje tudi njena familija v redu. Najbrš da niso "ta žešči" cigoti.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.324
944
113
Titograd
Pravoslavci delajo probleme če nista oba iz iste vere, poznam take primere, pa sicer kar dobro situirana familija. Pravzaprav se v veliki večini poročajo med sabo.
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Citat:
Uporabnik leibstandarte pravi:
In ko bomo vsi rjavi in ena sama rasa, bomo imeli 10x več genetskih bolezni.

Bolje kot naciji, ki so sodeč po frizurah že vsi na kemoterapiji.
 

zmerni_radikalec

Fizikalc
5. apr 2008
1.298
27
48
40
Nekje v naši ljubi kokoški
Citat:
Uporabnik leibstandarte pravi:
In ko bomo vsi rjavi in ena sama rasa, bomo imeli 10x več genetskih bolezni.

V bistvu je ravno obratno. Genetska osnova nujno potrebuje raznolikost. To so lepo dokazali razni plemiči, ki so potomce stamcali kar v družini in so si degenerirali svojo družino. Stvar je šla tako daleč, da si že na pogled videl, da je človek zaostal.

Res ironija da je ni večje, tisti ki zagovarjajo rasno separacijo so usojeni na propad.

In ja, velika verjetnost je, da bomo nekoč vsi rjavi. Ampak brez skrbi saj bomo vedno imeli razlog da se pobijamo tako da ne bo dolgočasno.

Aja še nekaj, kako lahko veš, da si rasno čist? Da ni ni kakšna horda posilila kakšno prednico ta pa ni nič povedala? Kaj sploh to je? Odgovor: iluzija, obrambni mehanizem naših možganov, ki hoče vse poenostavit, glej, jaz sem beli, ti si pa črni. Pa je verjetno malce bolj kompleksno, ta presneta evolucija! Če se že gremo rasizem barva kože definitivno ni dovolj natančen indikator "rase", v bistvu je samo ovoj. Kot bi rekel vsi beli avti so enaki ker so pač beli.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik mmc pravi:
dej malo apdejti zadevo!
sta jo že zaarala?

Nisem od včeraj zjutraj nič govoril z njim, ampak po zadnjih podatkih jo je klical 2x in 2x sms,
nikol poklicala ali odpisala nazaj, tak da,... Slabo kaže.

Tako jaz pravim, beli z belimi, črni s črnimi pa bomo vsi srečni.
 

mmc

Pripravnik
10. mar 2009
281
0
16
zapijeta aro, zraven pa naročita še kaj za piknit
evil.gif
pa ne bo bratancev, bratov in polbratov
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:
Pravoslavci delajo probleme če nista oba iz iste vere, poznam take primere, pa sicer kar dobro situirana familija. Pravzaprav se v veliki večini poročajo med sabo.

ti si bolan, al pa slabno informiran,.