E-Thorex.com - problem z izplačili

jello

Guru
22. sep 2008
10.050
3.790
113
Hvala za analizo psiholoskega profila. Mal si falil, ker ne samo da nisem razgledan ampak sem tudi totalno zabit. Zdaj pa daj s tem mir, povej kaj novega o thorexu ali stfu u skokovima. Hvala.
 

Eric

Pripravnik
21. mar 2016
106
0
16
Nič novega o thorexu poleg tega, da smo popušili tisti kateri imamo.
Kaj pa je stfu?
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.050
3.790
113
Caki mal. A se nisva ravno prej zmenila da sem jaz zabit?

Nic cudnega da si jim nesel denar. In da jim ga ne bos spet takoj ko ti kaksen cudezni jurcek pomaha s plehom pred nosom.

Trilili trolili....
 

Eric

Pripravnik
21. mar 2016
106
0
16
Imamo že novo forex investicijsko rešitev v sloveniji, tako da naj te ne skrbi moj denar
wink-1.gif
 

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
Forum je namenjen deljenju informacij, deli to resitev z nami, za zacetek tocno ime ponudnika. Mam par 10keur isto se ne sekiram zarad tega.
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.050
3.790
113
In tako za intermezo med enim in drugim miljonom se malo na alterju z nekimi bedniki prepiraš kdo je bolj zabit.

Si si poguglal elvisa in 7 palčkov?
 

marjan

Pripravnik
25. jul 2007
799
3
18
Nasankani bi vsaj lahko denar za kaksne siptarje zbral da grejo malo na dom potrkat...
 

Eric

Pripravnik
21. mar 2016
106
0
16
zakaj bi najeli šiptarje? Saj smo bili seznanjeni z tveganjem ter možnostjo popolne izgube na finančnih instrumentih ob investiciji v forex market ter nakupu zlata.
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.050
3.790
113
Bolj se šopiriš, bolj dokazuješ da si samo še en kekec več, ki ne ve kam je dal denar.

Investicije ja. V inštrumente z avspuhom.
 

pioneer

Pripravnik
11. dec 2014
632
14
18
Citat:
Uporabnik Eric pravi:
zakaj bi najeli šiptarje? Saj smo bili seznanjeni z tveganjem ter možnostjo popolne izgube na finančnih instrumentih ob investiciji v forex market ter nakupu zlata.

Kolikor vem, je Thorex/Luxuris govoril o max. izgubi 30%, vsaj tako so v brošurah talali naokrog, tako da to ni glih, da si jim dal denar in izpostavil cel depozit. Vsaj 70% bi moralo ostati investitorju v najslabšem primeru. Že zaradi tega gre za zavajanje, kar je kaznivo!

Poleg tega so nekateri vlagali not življenske prihranke, ker jih je sosed ali znanec prepričal. Do 2013/14 je šibalo pol pa je vse poniknilo. Luxuris je v stečaju, Thorex pa se je menjal v TIMA ali TIMA2, če ni zdaj kak TIMA3... Nazadnje so pisali so da imajo še odprte pozicije v zlatu, nekje -80% naj bi bilo floatinga. Zdaj se zlato malce dviguje, tako da bi to moralo iti v prid Thorexu. Margin se jim veča. Seveda če so res odpirali pozicije na zlatu in so zdržali plačevanje swaps preko noči.

Največji problem je, ker so poslali mail oz. vabili ljudi na sestanke, da naj vložijo dodaten kapital k novemu brokerju, da jim bodo na tisti račun izplačali v aprilu. Sedaj je april, pa me zanima ali je kdo dobil izplačano investicijo?
 

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
Zato, ker so ljudje dali noter vec kot so imeli in se jim meša. Na vsak nacin, res na vsak zelijo dobit nazaj.
 

qqq

Zelenc'
10. okt 2014
28
0
1
We are establishing a Referral Agent agreement with ADS Securities for customers with Individual Trading Accounts, therefore each client should open their own individual trading account at ADS Securities platform, sign the LPOA and deposit a minimum amount of EUR 1.000,00 which includes the entry fee

To je del sporočila od thorexa, vmes pa najdemo besedo LPOA , kar pomeni da ne gre to za izplačilo starega denarja ampak novo "investicijo"
evo link;
http://www.investopedia.com/terms/l/limited_power_of_attorney.asp
 

qqq

Zelenc'
10. okt 2014
28
0
1
če vplačaš, jim daš popolna pooblastila, da ti zagonijo še tega jurja!
sej pol se bojo pa kej novga spomnili.
policaj pa itak štrajkajo, oz. so nesposobni
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.050
3.790
113
Eden od sedmih palckov ki so banananjamu zapravili denar.

Pa se enkrat mi prosim oprosti ker se sekiram za tvoje miljone hvala.