E-Thorex.com - problem z izplačili

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.472
2.940
113
No saj pravim, dobro zate. Nakateri raje investiramo v stvari, ki jih lahko na koncu dejansko lahko tudi vidimo in si z njimi olajšamo nadaljnje delo in ne, da se prijavljamo na alter in sprašujemo če kdo kaj ve kdaj bojo izplačila (večina tistih, ki so investirali v thorex, forex...).
 

Eric

Pripravnik
21. mar 2016
106
0
16
Daniel, saj ne sprašujem če kdo kaj ve, o izplačilih itd ...
Matej, ja sem ga res in to od tvoje mami ... brukeeeee
 

pioneer

Pripravnik
11. dec 2014
632
14
18
Citat:
Uporabnik Daniel pravi:
No saj pravim, dobro zate. Nakateri raje investiramo v stvari, ki jih lahko na koncu dejansko lahko tudi vidimo in si z njimi olajšamo nadaljnje delo in ne, da se prijavljamo na alter in sprašujemo če kdo kaj ve kdaj bojo izplačila (večina tistih, ki so investirali v thorex, forex...).
Da ne bo pomote, forex je legitimen nacin investiranja in nima nic veze s thorexom... Thorex je firma ki naj bi trgovala na forexu, zal neuspesno oz. z zavajanjem. Forex je podobno kot borza, torej podobno kot imas sklade ki trgujejo na delniskem trgu. Ne enacit forexa s thorexom. Jaz iz trgovanja na forexu zivim in si izplacujem redno ven in ni to nobena prevara. Pri vsaki investiciji moras zadevo overiti in ne kar nepremilsjeno vlagati...
 

Eric

Pripravnik
21. mar 2016
106
0
16
Super, končno nekdo z pametnimi informacijami, predvsem pa lastnimi kar šteje največ.
Žal smo se nekateri opekli, vendar zato še nismo fegeti kot je rekel Matej.

Forex je zanimiv trg, vsaj zame. Trgujem tudi sam večinoma uspešno so pa tudi slabi meseci. Na mesec pa si naredim plačo z povišnico ter stimulacijo brez bolniške ter prehrane
smile-1.gif


Pioneer, kakšen je tvoj mesečni donos v povprečju? Seveda če ni skrivnost
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.866
5.621
113
Citat:
Uporabnik Eric pravi:

Forex je zanimiv trg, vsaj zame. Trgujem tudi sam večinoma uspešno so pa tudi slabi meseci. Na mesec pa si naredim plačo z povišnico ter stimulacijo brez bolniške ter prehrane :t

Brez podjebavanja....si vi ki si placo sluzite na netu...lahko privoscite dan..dva brez compa...GSM telefona...tko da speeckaš recmo 2 dneva recmo med Portorožem in Piranom na kavicah in sprehodih?
 

pioneer

Pripravnik
11. dec 2014
632
14
18
Toliko, da se prezivljam iz tega
smile-1.gif
To lahko na privat razglabljava, tu je debata o Thorexu in zavajanju strank, ter netransparentnosti. Vsak asset manager mora imeti rezultate overjene iz neodvisne strani. Najlepsa in najenostavnejsa overitev je preko myfxbooka. Traja par minut in ti prikaze dejansko stanje. S tem da Thorex to ne prikaze mi daje slutnjo, da nekaj skrivajo. Edino pri Luxurisu so bili transparentni in vsi vidimo, kako so koncali - v stecaju. Trgovanje brez risk managementa odpiranje pozicij in cakanje da se vrnejo nazaj itd... In to so isti ljudje, ki so pri Thorexu, tako da dvomim, da bodo stranke dobile kdaj denar nazaj. Poleg tega, sem napisal ze mnogokrat naj stranke same poklicejo na Thorex in naj njihov predstavnik poda javni odgovor na vsa vprasanja. Ne bi skodilo, da se registrira na forumu in sodeluje v tej temi. Vse to, da se do sedaj ni noben oficialni predstavnik Thorexa tu javil pomeni, da nekaj ne stima.
 

pioneer

Pripravnik
11. dec 2014
632
14
18
Ja za vikende. Od petka ob 23 pa do nedelje do 23h se ne trguje. Seveda med tednom tudi, trgujes le kadar so pogoji, ko se pojavijo dobis potrditev analiziras in ko pride do vstopne tocke zacnes. Sam si izberes kdaj bos, najpogosteje se trguje v Londonskem in New Yorskem obdobju. Torej od 9-23h s tem da najbolj od 11-17h takrat se najvec konferenc in novic pojavi.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.866
5.621
113
Ze...sam miren pa vseen nisi tud v vmesnem casu....

Sm mel enga sodelavca kje trgoval z zlatom....

Čista gemblarska zasvojenost...ceb mu wifi izklopl bi pomoje dubu bozjastni napad...
smile-1.gif
 

pioneer

Pripravnik
11. dec 2014
632
14
18
Ja ko imas odprte pozicije jim sledis do konca, med ostalim casom pa cakas na priloznosti. Ni to lahko delo, kot si nekateri mislijo. V bistvu je eno najtezjih, moras biti trdnega karakterja, da te emocije ne prevzamejo, ce gre slucajno proti tebi. Imeti moras trden plan in se trga drzati, drugace je game over. Ni zastonj statistika da 95% izgubi denar, samo k temu bi se dodal neizobrazenost. Nekateri trgujejo z mislijo da bodo na koncu leta miljonarji in reskirajo prevec in na koncu dobijo margin call... Pocasi in po malo je najbolje. Tudi ce imas izgubo je majhna in jo lahko popravis s takim pristopom.
 

Eric

Pripravnik
21. mar 2016
106
0
16
v prejšnjih postih sem prebral, da je nekdo omenil, da pisarna ne laufa več.
No sam še nisem preveril, ker ne bo nič drugače. Hvala za info
wink-1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.866
5.621
113
Zakaj ne bi blo nic drugace? Ne recem da bi bil premajhen player....ampak sem preprican ce se zmenis ti osebno...da potem bodo tam in te bodo pricakali
smile-1.gif
 

Eric

Pripravnik
21. mar 2016
106
0
16
Danes sem bil na sestanku v Šenčurju poleg tega da so me "novačili" k novem produktu bolj kot mi dali informacije o stari investiciji so me lepo odslovili s besedami "držite se emailov katere vam pošiljamo" :D
 

Eric

Pripravnik
21. mar 2016
106
0
16
Emaili vsebujejo veliko in še enkrat veliko obljub o izplačilih
smile-1.gif
Ampak saj vemo koliko je ura.
Sem prašal če lahko vidim statements od trgovanja, pa so rekli da je to poslovna skrivnost
smile-1.gif


Saj vem 99,999% da ne bo nič, samo sem šel zgolj iz firbca tja da vidim kako sedaj kaj poslujejo in na kakšen način. Pa še čas imam, njim se pa izteka :D