E-Thorex.com - problem z izplačili

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.863
5.628
113
Weekend je tuuuu...tuturutuu
cheer.gif
 

MarkoN

Pripravnik
22. mar 2014
111
0
16
Ampak to še ne pomeni, da boš tudi ti deležen pregleda
cheer.gif
 
Nazadnje urejeno:

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
Sej ga ne rabi bit deležen, ti si ga pa lahko vtakneš kamor sonce ne posije.

Drugič ga boš čutu, prvič ti ga je ze thorex uvalio - na suh - najbol boli!!
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.050
3.789
113
Si pa seznanjen z zadevami. Meni recimo se sanja ne kako je če ti ga thorex (oziroma kdorkoli) uvali (kamorkoli).
hysterical-1.gif
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.190
1.677
113
40
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
Weekend je tuuuu...tuturutuu
cheer.gif

Lej..ne stekas..on ma tolko na individual security pasvord accountu da ne more printscreenov tu lepit
smile-1.gif


Brezveze...
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.851
385
83
Morda mu je končno pripeljalo, da tudi dostopa do keša nima, medtem ko sem bil jaz tako neumen, ko sem mu to povedal.
 

MarkoN

Pripravnik
22. mar 2014
111
0
16
So dobile določene osebe na tem forumu dostop do myfxbook, drugi si ga pa ne zaslužite ker itak ne veste kaj kej pomeni
stupid-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

pioneer

Pripravnik
11. dec 2014
632
14
18
Hmm, jaz sem predlagal da si overš preko myfxbook pa nisem še noben link dobil... Mislim, da ljudje tu gor dobro vejo če graf pada dol in kaže z rdečo minus, da to pomeni da se dela izguba. Sicer pa lahko prikriješ znesek investicije, to nobenega ne zanima, važni so procenti in kakše pozicije so odpirali ti veleumi s Thorexa... Za Luxuris točno vem, da so imeli cel kup pozicij na zlatu in srebru v minusu, ampak največjo izgubo je delala pozicija GBPUSD, nekje 50% je sama pobrala. Temu se reče "hold and pray" pozicija. Če nekdo pusti, da mu ena sama pozicija gre v -50% ne vem kako se ima lahko za experta in si celo upa "upravljati" tuj denar. Takemu še na demo ne bi pustil trgovati...
 

Zajeec

Zelenc'
14. mar 2016
3
0
1
Pozdravljeni,

Ker imam o tem "tradanju" le neko preprosto oz. laično znanje, v svoji objavi ne bom govoril o tem, do kod seže resničnost teh platform in idej, ali je to sploh mogoče, ali so ljudje res tako naivni, zakaj "folk" ne razume da to dejansko deluje, zakaj bi kdo investiral svoj težko zaslužen denar... in podobno, tako iz ene kot iz druge strani... Svoje besede bom na tem forumu objavil izrecno s pozitivnim in mogoče za mnenje nekaterih, preveč optimističnim razlogom. Ta razlog pa je osebno mnenje, da se ljudje ki so bili del tega dogajanja, ki se zaenkrat prikazuje v luči prevare, kot prvo nekako poskušate povezati. Sicer nisem ravno "pristaš" FB in ostalih "social media" zadev, ampak zakaj ne bi tako preproste ter hitre strukture za socializiranje tokrat uporabili sebi v prid. To za prvi korak ne pomeni niti deljenja svoje identitete z ostalimi v skupini (naredi nek drug račun s katerim boš sledil dogajanju). Kot drugo, takšna srednje velika skupina, ki je ves čas aktivna in informacije deli na izjemno hitrem nivoju, vam lahko pomaga pri reševanju te spletke. Preprosto vam bo pomagala tudi pri hitrem izračunu vsote denarja, ki so jo prevaranti "obrnili". S tem boste na jasnih in aktualnih številkah, ki se trenutno držijo te zgodbe. Skupaj lahko kasneje privabite pozornost na stotine različnih načinov. Mediji vsak dan čakajo na nekaj takšnega. Nekaj velikega. Vso "detektivstvo", ki ga boste skupaj opravili boste kasneje preprosto servirali medijem in povzročili izpostavljenost teh neopisljivo slabih ljudi. Naenkrat bo dan, ko bo na teh lepih avtih manjkalo katero od stekel... Ko se ne bo tako preprosto odpeljati na delo, ko jih bo nekdo ves čas opazoval... Špekuliram in fantaziram, ampak ne razumem zakaj se to vse še ne dogaja. Preprosto "čakati", bi bilo zame preveč boleče. Mogoče se boste na to objavo odzvali slabo in z nekim "rage"-om, ampak kakorkoli, podajam le ideje in sebe kot nekoga, ki je pripravljen v vse to vložiti veliko časa.(družinski član je namreč v to , žal, investiral denar). Pravniško gledano, sem prepričan, je kljub njihovi spretnosti nekje luknja, ki je enostavno ne morejo napolniti. Luknja, zaradi katere jih ljudje, takšni kot jaz, spravijo na kolena. Ampak tega nikoli ni možno izvesti sam. Mogoče bo odziv na to zelo slab, mogoče se bo vse to zgodilo, mogoče kaj takšnega javno sploh ni pametno objavljati, ampak v vsakem primeru, nič se ne bo zgodilo samo od sebe in s to objavo imam v mislih le eno, in to je, da se povežemo. V vlogi je namreč po ugotovitvah veliko več denarja kot ga ima v mislih večina od vas. Rad bi izrazil tudi to, da je moja želja, da se ta "post" ohrani živ, saj je zaenkrat to zelo preprost način kako se z navadnim "surfanjem" po internetu lahko povežeš z ljudmi, ki imajo tak problem.

Iščemo voljo do iskanja rešitev. Upam da ne zaman.
Hvala za prebiranje besedila.
Želeč čakam na odzive
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.060
6.866
113
Ko bos iznasel nacin in na sodiscu dosegel primerno prakso, da bos lahko naredil izvrsbe na racunih v davcnih oazah in podobno, bos imel upanje za resitev zadeve. In imel bos polno strank. Trenutno pa imas samo idejo o nekem povezovanju. Manjka pa del, ki te bo pripeljal do tocke, da bos sploh imel primeren prostor da bi koga na kolena spravil.
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.851
385
83
Pa če hočeš nekoga prebutat, mu pokvariti dan.. si ne nabiraj poguma in družbe po netu.

Greš pa narediš, brez velikih besed, ne pa da je potem 1000 dokazov in 500 prič.
 

Zajeec

Zelenc'
14. mar 2016
3
0
1
Trenutno nimam časa da bi v popolnosti odgovoril. Takoj ko bom utegnil, bi rad povedal kaj več. Ampak: Če na znova in znova ponavljajoči se praksi dokažeš vzorec, da so investitorji dejansko namerno vlagali denar v "pogubne smeri" iz razloga, da se iz tega obračajo nekakšne provizije in da te delne vsote čim hitreje spravijo v svoj žep, imaš dokaze nekakšnega pranja denarja, kljub temu, če si podpisal da se zavedaš rizika, ki je del te investicije."

Druga zadeva pa je, da nimam nobenega osebnega interesa da nekoga "prebutam". To bi bilo nesmiselno in pogubno.(Izjavil sem, da sem v to pripravljen vložiti čas, niti od tega za svoj prid ne pričakujem ničesar.) Zadeva se mi zdi izredno banalna, zato ima mojo pozornost... Ljudje bodo zapravljali leta in leta svojega življenja zaradi nekaj takšnega.Organi pregona pa bodo enostavno rekli; "Si pač podpisal." čeprav vsi vemo da kaj takega sploh ne bi smelo obstajati. Sem "pač" pridig sprememb in vanje verjamem. Izjava o zlomljenem steklu avtomobila pa je bila "nora?" špekulacija prihodnosti, ki sem si jo predstavljaj, saj se vedno najdejo ljudje, ki bodo brezumno storili kaj takega, posledično pa bodo ti "zli" ljudje precej hitro na tapeti.

Plus temu da bi rad ljudem pomagal, pa si želim predvsem tudi, da se kaj takega ljudem ne bi več dogajalo, in da se to zares ne bo, morajo ljudje ki so bili ali so še vedno žrtve tega, v tej smeri kaj narediti. Moja ideja zanje se je "pač" začela z neko povezavo.

Sem dejansko preprosta nevtralna oseba, z svojim investiranim časom in iznajdljivostjo pa sem pripravljen pomagati le, če bom v tem videl kakšen smisel in prepoznal željo ter angažiranost teh ljudi.

Hvala
 

karamarko

Pripravnik
29. sep 2014
365
0
16
"...si želim predvsem tudi, da se kaj takega ljudem ne bi več dogajalo..." to se bo vedno dogajalo. Preden si vložil v to, nisi slišal za noben podoben nateg, piramido, mrežni marketing itd.? Verjetno si ampak si vseeno vložil, ker si 'sucker', ki se je pustil premamit. Vzami to kot izkušnjo in če si taprav karakter, boš po parih poskusit mogoče še kaj potegnil iz podobnih zadev. Od glavnih akterjev pa ti garantiram, da ne boš dobil niti centa. To so osebki, ki imajo dokaj dobro preštudirane zadeve, na roko pa jim gre tudi naš tako imenovani pravosodni sistem in organi pregona, ki so kadrovsko podhranjeni, neusposobljeni in neučinkoviti. Žal. In to se ne bo hitro spremenilo.
 

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
No no za vsazga palca raste, ne zdej govort tko, ces ovca kaj si se pa pustu ostrizt. Ce so Madoffa zrezal bojo tud thorex. In dam doticnemu uporabniku prav.