E-Thorex.com - problem z izplačili

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.851
385
83
Citat:
Uporabnik MarkoN pravi:
Kakšen username/password? Dostop do denarja sem imel samo jaz, pooblastil sem jih samo za upravljanje.
Za nekatere je to kanček preveč, saj razumem ja ...
stupid-1.gif

Ja fino, če imaš dostop do denarja, si ga pač vzemi.
 

pioneer

Pripravnik
11. dec 2014
632
14
18
Thorex = Luxuris, dokazano da so trgovali samo neuspešno. Namesto +20% so naredili -100%.
Gambling v glavnem, sploh ce so samo kupovali zlato kot pravijo. Sej oni so sluzili zase z vstopno provizijo, mesecnim vodenjem itd. Stranki pa govorili da se gleda balance in ne equity, pol ko je equity sel na 0 pa je tudi balance sel na 0 in stranka je izgubila vse. Zavajanje na polno, kar je kaznivo...
 
Nazadnje urejeno:

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.190
1.677
113
40
Ta tema ze par strani izgleda sledece:

-jaz sem car ker mam ful kesa in me niso nategnili...fantje ful mi ni jasno, mogoce so me malo nategnili

- stari, zgleda da so te ja

- kaj mi boste to govorili vi ko ste revezi!...a kdo ve kje bi te nasel ko so me mogoce malo nategnilli....ampak da bo jasno..vi ste vsi cudni tukaj

- ti si cudn u 3 p**** m*****

- bog vam opusti nevednezi...aja, nekaj sem zelel vprasat..pa kak je zdaj s tem nategom? Sicer jaz to poznam, pa itak sem imel individualni racun..ampak vprasam..ce bi slucajno kakega bralca zanimalo...

In tako naprej
smile-1.gif
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.050
3.789
113
Alešu in Juretu na novozelandsko banko. Ki pa v resnici ni banka, ampak d.o.o., ki ima v imenu banka. Kot bi odprl Nova ljubljanska banka d.o.o. in sprejemal vloge (pardon investicije, pardon vložke, pardon indivimiviuvinalne blahblahblah). Hkrati bi se pa še hvalil kako prebrisan si ker ti ni treba upoštevat regulative, ki sicer velja za banke. Skratka winwin, samo ne za vložene (kumarice), ampak za kozarec (za vlaganje).

Kar pa v tej temi ni relevantno, ker pri njem je bilo vse čisto drugače pa individualno pa gold pa posebno pa to....skratka in-di-vi-du-an-al-no.

Zato vsi skupaj samo STFU, če kdo še kaj ne razume pa dobrodošel v šenčur, za posebno trde imajo manualno obravnavo. Obljubljajo da boste odšli s polnimi žepi. Sicer krompirja, ampak kdo bi se ukvarjal s podrobnostmi pri tako vrtoglavih (hektarskih) donosih.
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
5.003
-1.289
113
Saj je res grozno. Če se samo spomnim, kako so mene "silili", naj "se jim pustim nategnit". Imeli so tudi dokazila, da bo res donosno.
nahrung002.gif
 

pioneer

Pripravnik
11. dec 2014
632
14
18
No iz te pogodbe se vidi da ima investor na ADS securities sredstva in Tima 2 trguje v njihovem imenu. Edino kar ne razmem, zakaj so potem izgubili vsa sredstva če ima ADS blokado pri 50%???

MarkoN najboljše je, da daš svoj račun overit na myfxbooku in tam bo izrisalo kako so trgovali. Se registriraš tam in klikneš add account nato izbereš auto update in vpišeš login ter investor password od mt4 platforme. Lako skriješ tudi znesek ki je bil not, da ni viden le zgodovino pusti odprto, da vidimo kaj so kupovali oz. prodajali... To ti vzame ene 2 min. časa. Da vidimo to čudo od trgovanja.
 

qqq

Zelenc'
10. okt 2014
28
0
1
zato ker so denar spušili na MMA (manage money acount), Tima 2 pa je čisto nov še svež nateg! TIMA ( thorex individual manege acount)
 

qqq

Zelenc'
10. okt 2014
28
0
1
najbolj smešno je pa to da izplačil ni že dve leti, oni pa to še vedno počnejo, iščejo nove stranke in očitno jim tudi uspeva, pri vsem tem se jim pa nič ne zgodi.
 

pioneer

Pripravnik
11. dec 2014
632
14
18
ja samo pol tima2 trguje na forex trgu, samo neuspešno. Sej Luxuris je tudi, ker so trgovali na Lmax brokerju. Nateg je bil edino z zavajanjem. Strankam so govorili, da se gleda le balance in ne equity. Balance je lepo rastel, equity padal in pol ko je prišlo do margin call pol pa je Luxuris propadel. Vmes so si zračunali vstopnino, izstopnino in mesečne stroške vodenja, njhove stranke pa so ostale z 0 na računu. Sej če bi se Luxuris držal dogovora da zaprejo ko pride izguba do -30% jim noben ne bi nič rekel. Ampak oni so zavajali in tako je šlo po gobe vse. Velika sramota za njih saj take firme mečejo slabo luč na forex.
 
Nazadnje urejeno:

qqq

Zelenc'
10. okt 2014
28
0
1
točno tako , ker je to nateg. Oni trgujejo tako da vlečejo samo provizije za stranko se jim pa jebe.
Na primer da dajo pol denarja na rast zlata, pol pa na padec zlata, in pol ko je premik v eno smer lahko vzamejo mastno provizijo medtem ko pozicijo ki je v zgubi pustijo v trgovanju, in tako dalje , pač ne zapirajo pozicij v minusu, ker potem ne bi bili upravičeni do provizij.
 

MarkoN

Pripravnik
22. mar 2014
111
0
16
Moramo še vedeti, da so oni pobiral provizijo kot introducing broker pri brokerski hiši.
Torej če je investitor odprl račun pri XX hiši preko njih so pobirali provizijo.