E-Thorex.com - problem z izplačili

MarkoN

Pripravnik
22. mar 2014
111
0
16
Imaš prav, dobro si se ponižal ter opisal
stupid-1.gif
... matr se cniš a-a?
Sploh pa nevem kaj diskutiraš v tej temi ...
 
Nazadnje urejeno:

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.851
385
83
Ali pa ti, tu rešitve ne bo. Božiček spet pride šele čez slabo leto.
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.050
3.787
113
Meni je alter v zabavo. In v tej temi me neznansko zabava to, da se ti tako ukvarjaš z mano da si na svoj denar popolnoma pozabil. Zame je tukaj win-win, zate pa nisem popolnoma prepričan. Ker nebi bilo te teme, če bi bilo vse fino fajn. Zdaj se pa drži teme in povej kako boš rešil problem.
 

MarkoN

Pripravnik
22. mar 2014
111
0
16
Numy, verjetno bom res počakal na božičke, hehe
Jello, rešitve ni ... tudi če za nekatere obstaja ni realna da se pokrije več milijonska izguba. Jaz sem na ta denar pozabil, ker ga 100% ne bom dobil nazaj .. no 99% nekaj lažnega upanja je pa še vedno. Kot sem že napisal, v prvi investiciji sem naredil plus, potem sem vse ven potegnil ter dal zopet glavnico nazaj katera se je pa izgubila ... govorimo o individualnem računu ... torej izgubo lahko realno vidim. Imam pa neko svojo teorijo zakaj individualni račun, za katero še iščem podkrepljene dokaze.

Na ta forum sem se prijavil z namenom, da izvem kaj več ker od dotičnih ni moč izvedeti, če se pa kaj izve so pa neke brezvezne sankcije
 

mr_

Guru
20. sep 2007
9.284
2.672
113
Pa saj si zvedel. Vse skupaj je goljufija. Sedaj pa imas na izbiro resnica-realnost ali imaginaren svet financnih iluzij se naprej.
 

miranit

Zelenc'
8. feb 2008
5
0
1
torej, če povzamem vseh 19 strani je očitno šlo za veliko goljufijo raznih ljudi...,katere osebno poznam in katere sploh nočejo več kontakta.
Torej je nekdo fajn zivel na našem denarju..
Torej edina opcija predat vso dokumentacijo(bančno nakazilo-kvazi pogodbo-razne posnetke itd....) in predat celotno zadevo NPU.
LP,
 

MarkoN

Pripravnik
22. mar 2014
111
0
16
V večini je verjetno res šlo za goljufijo kdor ni imel individualnega računa.
Res vam preostane zgolj opcija prijave, to je pa tudi vse. Dobili ne boste nazaj nič.

Lahko, damo pogodbe beri papir reciklirat in dobimo par centov nazaj
 
Nazadnje urejeno:

oliver11

Zelenc'
1. feb 2016
2
0
1
A se bo kdo lotil izplačila, ki ga obljubljalo. Meni je bilo rečeno, da bodo aprila 2016 pričeli, ampak prej je potrebno odpret individualni račun na ADS Security platform in položiti 1000€. Hmm...? Gmail račun ni najbolj verodostojen. + zakaj bi morali preko njih odpreti račun na ADSS, zakaj ne kar sami na ADSS platformi?

Upam, da se spodaj vidi slika (pismo objavljeno na thorex strani).

 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.190
1.677
113
40
Joj ljudje!

Pa zakaj za boga milega bi moral komu nakazovati dodaten denar da ti izplača nekaj kar ti že dolguje?

Na žalost, kot vidiš obstaja mala možnost, da boš sploh kaj dobil, ne zapravljati še dodatnega denarja!!!
 

pioneer

Pripravnik
11. dec 2014
632
14
18
Ja poklici jih, pa jih vprasaj naj ti odgovorijo na zastavljena vprasanja. Oz. se bolje, naj pride kdo od predstavnikov na ta forum in nam objasni vso zadevo. Kaj pa bo aprila 2016, da bodo sele takrat izplacevali?
 

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.817
2.043
113
Na račun raje nakaži 1100 €, da se v primeru spremembe tečaja USD/EUR ne bi zgodilo, da gre znesek pod 1000 $ in bi moral nakazovati še enkrat.
 

dzipo

Pripravnik
3. sep 2007
48
0
6
Ker wwf ne more delovati se bo sedaj prešlo na Ads, Na ads-ju morajo nekaj trgovati in po qvartalu ti bodo iz sedanjega portala nakazali zneske na ads kar že čaka od 2013 , potem ko bo nekaj denarja na ads-ju si nakažeš denar na svoj račun.
 

pioneer

Pripravnik
11. dec 2014
632
14
18
Ne razumem, kako bodo nakazali, če imajo baje odprte pozicije v zlatu in te so v minusu -80%. Poleg tega morajo biti še vsa sredstva s katerimi trgujejo na ADS brokerju. Kako bodo pozicije, ki so v minusu prenesli iz brokerja ki jih baje blokria al karkoli na novega brokerja? Edino če zaprejo vse pa naredijo transfer, kar je isto ko da zapreš in imaš izgubo -80%. Kako bo folk potem dobil nazaj svoj denar?

In to lahko naredijo že sedaj, ni potrebno čakati do aprila? Me prav zanima, kaj se bo aprila zgodilo? Kolaps delniških trgov, bo zlato kar naenkrat skočilo za 50% ali bodo zadeli eurojackpot?
 
Nazadnje urejeno: