E-Thorex.com - problem z izplačili

karamarko

Pripravnik
29. sep 2014
365
0
16
Kolk Madoffov je pa ostal nedotaknjenih. Če že omenjamo največje kalibre.. naštej mi 5 bankirjev, ki so bli odgovorni za finančni pogrom leta 2008 in so jih poslal na hladno.

Pa to je ZDA, kjer imajo verjetno najbolj usposobljene kadre za pregon gospodarskega kriminala. V Sloveniji jim je uspel zapret Sadarja pa še par malih ribic. Ostalo se vse prosto sprehaja in se smeji ovcam. Brez špur od palce na hrbtu.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.061
6.866
113
Citat:
Uporabnik Zajeec pravi:
Trenutno nimam časa da bi v popolnosti odgovoril. Takoj ko bom utegnil, bi rad povedal kaj več. Ampak: Če na znova in znova ponavljajoči se praksi dokažeš vzorec, da so investitorji dejansko namerno vlagali denar v "pogubne smeri" iz razloga, da se iz tega obračajo nekakšne provizije in da te delne vsote čim hitreje spravijo v svoj žep, imaš dokaze nekakšnega pranja denarja, kljub temu, če si podpisal da se zavedaš rizika, ki je del te investicije."

Druga zadeva pa je, da nimam nobenega osebnega interesa da nekoga "prebutam". To bi bilo nesmiselno in pogubno.(Izjavil sem, da sem v to pripravljen vložiti čas, niti od tega za svoj prid ne pričakujem ničesar.) Zadeva se mi zdi izredno banalna, zato ima mojo pozornost... Ljudje bodo zapravljali leta in leta svojega življenja zaradi nekaj takšnega.Organi pregona pa bodo enostavno rekli; "Si pač podpisal." čeprav vsi vemo da kaj takega sploh ne bi smelo obstajati. Sem "pač" pridig sprememb in vanje verjamem. Izjava o zlomljenem steklu avtomobila pa je bila "nora?" špekulacija prihodnosti, ki sem si jo predstavljaj, saj se vedno najdejo ljudje, ki bodo brezumno storili kaj takega, posledično pa bodo ti "zli" ljudje precej hitro na tapeti.

Plus temu da bi rad ljudem pomagal, pa si želim predvsem tudi, da se kaj takega ljudem ne bi več dogajalo, in da se to zares ne bo, morajo ljudje ki so bili ali so še vedno žrtve tega, v tej smeri kaj narediti. Moja ideja zanje se je "pač" začela z neko povezavo.

Sem dejansko preprosta nevtralna oseba, z svojim investiranim časom in iznajdljivostjo pa sem pripravljen pomagati le, če bom v tem videl kakšen smisel in prepoznal željo ter angažiranost teh ljudi.

Hvala
Brez zamere ampak dvomim v tvojo uspesnost ker ze osnove mesas... Pranje denarja je legaliziranje nezakonito pridobljenih sredstev. Pri thorexu pa gre za goljufijo. In ni problem dokazat stvari iz vidika dokaznega postopka. Problem je izterjat denar nazaj. Ker ali ga ni vec ali pa je v oazah.
 

Zajeec

Zelenc'
14. mar 2016
3
0
1
Ne vem od kot ti ideja in posledične izjave, da sem jaz v to vložil denar? Predvideval si, da tukaj pišem objave in tega ne povem, ker bi se posledično počutil stigmatiziranega iz strani uporabnikov foruma in bralcev objav? Iz tvoje strani gledano, žal, nisem "sucker" ki je v te tipske prevare vložil denar in se tukaj jočem / zbiram pogum. Trenutno predstavljaš le nek člen družbe, ki vedno pregloboko verjame v svoja predvidevanja, čeprav teoretično nimaš nikakršne podlage, ali pa si mi takoj predpisal neko stanje "loser-ja", ker se ob tem TI počutiš, da mi lahko pridigaš. Očitno moram ponovno razjasniti, da sem tukaj objavil svoje besede z dobrim namenom, z idejo povezovanja, s prvim korakom naproti razpletu, da bi se ljudje povezali in kakršenkoli naj bi razplet že bil, na koncu vsaj informirano in argumentirano "vrgli puško v koruzo" / "požrli svoje napake". Zaradi svoje subjektivne presenečenosti, da ljudje glede tega ne naredijo prav ničesar, čeprav dejansko o tem ne vedo nič ali pa resnično zelo malo (tisto kar jim je bilo sladko predstavljeno), sem želel na tem forumu ljudem enostavno objektivno prikazati, da o tem nobeden od nas nima pojma, saj se nobeden od ljudi tega nikoli ni iniciativno in angažirano niti lotil. Z svojimi besedami sem torej pozval k povezovanju, ker kakorkoli se že odzivate, nihče od vas natančno ne ve kdo, kdaj, kako, zakaj, kje, koliko, komu, kolikokrat, na kakšen način itd. ... se je to vse skupaj sploh odvijalo, in nihče od vas z kakršnimikoli digitalnimi podatki javno ne more razsoditi in popolnoma natančno opisati stvari. To so seveda zadeve povezane z mnogo znanimi in s še več neznanimi okoliščinami. Vsaka takšna goljufija je primer zase, mogoče res VEČKRAT z istim razpletom, definitivno pa ne z istim potekom. Zato bi kot drugo, način, da se skupaj "zberejo" in problem kakorkoli rešujejo le ljudje ki imajo za to voljo in željo bil tisti, ki bi teoretično lahko žel po rezultatih, če bodo ti slabi ali dobri pa je zopet vprašanje okoliščin.

Nisem hotel izpasti kot neka sitna oseba, nekako me besni le dejstvo, da si se kot uporabnik "vpičil" v mene in ne v zadeve o katerih govorim. Lahko pa pritrdim temu, da bi bilo dobro da se ljudje ki so se spletli s tem, iz tega resnično naučijo vse o finančni pismenosti... In ja, moja trditev o pranju denarja očitno ni bil točna, ampak moj namen s to besedo ni bil opis natančnega poteka te akcije, ampak kot beseda, ki se jo s takšnim aktom definitivno in laično da povezati. Tudi beseda finančna pismenosti bo tukaj tista, s katero ciljam le na njen pod sklop o tovrstnih finančnih prevarah. Ne bi rad izpadel niti kot neka reklama ki prodaja stvari o katerih sama ne ve čisto vsega, kot tudi ne nekdo ki pljuva po vaših mnenjih. Zavedam se, da je forum pač odprt za vsa mnenja, nekako pa je iz ene strani neprijetno prebirati po "pljunkih" po ljudeh ki so se zapletli s tem. Ampak pustimo to "harsh reality" - "ideology" mentaliteto.

Takšne objave predstavljajo le eden izmed načinov kreiranja stikov, in upam da bodo besede vidne vsaj za "par" ljudi.
Hvala za prebiranje mojih besed.
 

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
Malenkost.

Po prebranem nekako pridem do zakljucka da ne verjamem v naklucja. Ti o tem nekaj vec ves kot si povedal v teh nekaj postih z izbranimi neravno pogosto uporabljenimi besedami, stavki.

Ali se mogoce motim in si zgolj ljubiteljsko dal na pladen jajcka da bos pvic v lajfu se sel dobrega moza ki bo pomagal (brez tovrstnih izkusenj) opeharjenim neznancem ki so nasedli financni prevari.

Povej kaj vec in bolj konkretno kako tocno si si to zamislil. V nekaj korakih, ne rabis tolk velik pisat... Ker drugace je to gola voda
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.061
6.866
113
Tocno to. Dobesedno je besedni ddos nad nami izvedel
smile-1.gif
pa se vedno nic konkretnega
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.851
385
83
Zgleda bi rad knjigo o tem napisal al neki, sodeč po vsem dolgovezenju.
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.050
3.790
113
Še poste je nemogoče brat, bi pa knjigo pisal.
hysterical-1.gif


Kapo dol vsem, ki se ste prebili in uspeli izluščit kaj bi sploh rad. Meni, priznam, ne nese tako daleč.
 

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
Evo k se mi glih da;

Posledicne izjave, stigmatiziran blabla,pridiganje in stanje luzerja, globokk verovanje sempatja, razjasniti idejo sodelovanja(??), zapleti razpleti in informirano metanje puske v kuruzo blabla.

Subjektivna presenecenost (karkol to ze je) v povezavi z vedenjem o tem( kaj tocno tem) in sladke obljube v povezavo s tvojim objasnevanjem ( tukaj sklepam da pac ves nekaj vec) ker namrec ti ves kako se "iniciativno in angažirano" lotit tega (cesa ze pi*da tud:))

Digitalni podatki in razpolaganje z njimi, razpleti zapleti goljufija. Resitev, zbiranje ljudi tisti ki znajo to(karkol ze" to" je), teoreticna žetev po rezultatih, kakrsni so, to itak ne vem kaj pomen.

Vpičiti v tebe, ponujanje storitev finance pismenosti glede ljudi ki so se spletli s tem nategom, laicno defitivno in taktno (kako tocno v tem primeru se postopa taktno??). harsh reality" - "ideology" mentaliteta, katero naj pustimo...

In za na konec kreiranje stikov, vidne besede ki bodo dosegle vsaj koga da se javi.

Jebo mater da mam filing da bi rad prisel do osebnih podatkov najbol zagretih nazajdenarjaželečih, da jih "hišnik" mal zmasira zlepa, pa kokr vem tud zgrda ce je treba ane...

Tko da zaenkrat je to=bullshit
 

Eric

Pripravnik
21. mar 2016
106
0
16
Meni tole od uporabnika "Zajeec" deluje kot individualna pomoč žrtvam češ da bo za 500 EUR rešil vse, dobil nazaj denar, oddal tožbo, naredil prijavo jih potolažil z čarobnimi besedami v resnici pa žrtve le še 1x po domače povedano nategnil.
Dvomim da je dober mož in bo brezplačno rešil zadevo. Denarja ni in ga tudi ne bo od glavnih akterjev tudi če jih tožiš ne bo nič, ker kot je bilo že napisano so brez premoženja v Sloveniji.
Tako je in tako bo, smo se nasrali, tudi sam sem se. Pa ne iščem tolažbe tukaj ampak zgolj deljenje informacij.
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.050
3.790
113
Kaj pa bi radi? Da si pridejo sem gor lizat rane in so deležni še večjega posmeha?

Dokler take stvari špilajo se folk hvali z njimi, češ glejte me, s tremi razredi OŠ delam 1000000% na leto, vozim mercedes in se čoham pa jajcih. Ko se zatakne pa lepo tiho, da ne bo kdo izvedel. Vsak deseti še mal pojokca po forumih o nepravičnem svetu, bilderbergih in zarotah bank, vsi ostali pa.....čeprav se jim potiho zdi da verjetno cela ulica ve da jih je lokalni jurček nasral za 10 jurjev.
 

Zmago1

Pripravnik
30. nov 2010
881
4
18
Citat:
Uporabnik Zajeec pravi:
Ne vem od kot ti ideja in posledične izjave, da sem jaz v to vložil denar? ....... se tukaj jočem / zbiram pogum.
Z svojimi besedami sem torej pozval k povezovanju

Kaj naj bi nekdo ni ni vložil denarja sploh imel za povezovati ali pozivati k povezovanju?! Da se dejansko jočeš in iščeš neko simpatije kajjazvemzakaj je razvidno iz tvojega dolgovezenja in ponavljanja,...kar napišeš čez pol strani bi lahko strnil v dva stavka,....
In prav .vse o čemer pišeš so mediji in forumi in alter obdelali že 714x,....in nihče še ni pogruntal kako do denarja in sedaj bi ti z dvema postoma in "veliko dobre volje" to rešil....
hysterical-1.gif
tudi za raziskovat ni kaj ker se čisto dobro ve kdo, kako in zakaj se je šel to goljufijo in tudi obtožbe so mogoče vložene ampak bodo ali zastarale ali končale v osebnih stečajih,...torej mogoče sploh niso vložene ker je izid že znan vnaprej,...še kaj česar ne veš?
 
Nazadnje urejeno:

jello

Guru
22. sep 2008
10.050
3.790
113
Uf ja. Niso bli elvis in palčki ampak đekson in 7 kozličkov.

Če ni megle in sem dovolj visoko sem kar razgledan. Sicer pa niti ne najbolj. Oziroma ravno prav za jebat kaksnega erika v glavo.